Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro mar 14, 2018 11:26 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Trzymam za malucha aby nic więcej złego nie znaleziono :ok: a młodym się nie dziwie bo on wyjątkowo urodziwy jest :)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw mar 15, 2018 8:17 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani.
LimLim pisze:Trzymam za malucha aby nic więcej złego nie znaleziono :ok: a młodym się nie dziwie bo on wyjątkowo urodziwy jest :)

Uroda nijak ma się do jego niestety niepełnosprawności ,zrobi kupę i całą rozdepcze po mieszkaniu :twisted:
Leje niby na podkład a oczywiście nie trafi i rozdepcze po całym mieszkaniu :twisted:
Cały czas się martwię czy bachory sobie poradzą :oops:
Gadzinowa mówi że przez to że nie widzi jeszcze bardziej go kochają ,ale wiecie to tylko słowa ,resztę okaże się w praniu .
To Jej dziecko (Gadzinowej :wink: ) ,a mój wnuk :smokin:

Wczorajsza wizyta u weta bez problemów ,osłuchowo czysty ,został zaszczepiony i nawet nie pisnął.

Kleszcz też po sterydzie bez duszności.
nie przestaję jej obserwować :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 15, 2018 18:55 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

TY kochana trochę odpuść i poobserwuj siebie skoro gardziołko zaczyna Ci skrzypieć :twisted:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw mar 15, 2018 22:50 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Gosiu ,zakupiłam nawet Gripex :wink: zaraz łyknę na noc ,bo boi ,pali ,piecze :strach:

Rudzia oficjalnie została adoptowana.

https://www.facebook.com/dorota.koniecz ... 3182386645

Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pt mar 16, 2018 8:27 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Dorciu jaki to Twoje serce jest wielkie :1luvu:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt mar 16, 2018 12:05 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Szalony Kot pisze:Znaczy przez Ciebie? :oops:

dokładnie ,poddałam się .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pt mar 16, 2018 15:47 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Szalony Kot pisze:Rudzia trochę nie dała Ci wyboru...

Tak ,to wszystko jej sprawka ,niestety ma taki a nie inny charakter .
Każde zamknięcie w transporterze to krzyk ,walenie główką ,szarpanie łapkami ,stres straszny .. :cry:
W domu znika natychmiast jak ktoś się pojawia ,zna Oliwkę ale co z tego ,to jest znikot :cry:
Może z czasem to się zmieni ,może będzie inna ,ale na tą chwile nie ma o czym mówić .
W jej sprawie nie miałam ANI JEDNEGO TELEFONU :idea:
Fajny domek czekał ale Zawierciu :( ,Nysa ,Wrocław..
Co ja się będę oszukiwała .
Nikt od lat nie zadzwonił o Tygrynie o Chudzinkę czy Filipka ....co ja mam zrobić ?
Zamknąć i ich temat.
A że nie tak powinno być ? no nie tak ,ale wyboru nie mam.
i tego bałam się zawsze najbardziej .
Wykarmić takie stado w moim przypadku to nie lada wyczyn ,a karmię naprawdę dobrze ,a gdzie żwirek? a jak chorują?
Zawsze sobie powtarzam ,Dorota nikt Ci pistoletu do głowy nie przystawił ,wszystko to na własne życzenie ,czy mi wtedy lepiej ?
nie ,ale kocham je i to mi pomaga ,trochę :wink:
życzyła bym sobie 500+ na każde futerko ,eee nie będę pazerna 100 + wystarczy :mrgreen:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob mar 17, 2018 22:12 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

200+na jedno futro :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie mar 18, 2018 10:15 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Tak jest Basiu :ok:
Piesek już u moich dzieci ,mam nadzieję że sobie poradzą .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 18, 2018 11:08 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

dorcia44 pisze:Piesek już u moich dzieci ,mam nadzieję że sobie poradzą .


:piwa: :1luvu:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Nie mar 18, 2018 20:05 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Jak tam kudłaty wnusio? 8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pon mar 19, 2018 11:31 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Doczytałam.
I mam nieodparte wrażenie, że Twoje zapiski powinnaś wydać. Nie wiem jak to zrobić ale warto byłoby.

Gratuluję dzieci. To super sprawa mieć świadomość, że wychowało się przyzwoitego człowieka.

Trzymam kciuki.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon mar 19, 2018 20:51 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani ,troszkę zaniemogłam ,ale już mi lepiej ,chyba :wink:

Fado wprowadził niezłą rewolucję w Gadzinowych życiu.
Bo trzeba go dwa razy mocniej kochać ,bo jest taki bezbronny ,bo tak rozpacza jak wychodzą ,bo się jeszcze gubi w mieszkaniu itp.

Noc ,telefon ,mamo ,a on tak szybko oddycha i słyszę ..Misiu no co ty ,Misiu ,co się dzieje ,Misiu obudź się

mamo ,posłuchaj jak on oddycha
słyszę i widzę ,no szybko,jak to szczeniak
po za tym biega ,bawi się i nic a nic się nie męczy.

mamo ,idę do pracy ,zamykam drzwi a on tak strasznie płacze ,nie wytrzymuje tego ,uciekam 8O :strach:
I znów tłumaczenie ,musi się przyzwyczaić ,jest jeszcze malutki itp itd.

Musi być dobrze ,nie?
Wciąż się boję czy sobie poradzą :oops: ,ale Oni o tym nie wiedzą.


Koty mi się pochorowały ,kichają ,prychają ,kaszlą :cry: najgorzej największy Filipek ,on już na antybiotyku.
Co z resztą? zobaczymy.
Wrócił Dziki :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 188 gości