Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon gru 04, 2017 12:07 Re: DLA TYCH CO ODESZLI [']

Jakie cudne wszystkie :1luvu:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon gru 04, 2017 14:11 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

To cudo Malowane jak ma na imię -pogubiłam się w Twoich futerkach.
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław

Post » Pon gru 04, 2017 16:50 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Cudo malowane to świetna..cholera :mrgreen:
Tak naprawdę to nie ma imienia ,niby miała być Lucy (fer) bo to taki mały diabełek :wink: Ale jakoś mi nie pasuje .
Szuka domku czy z Rudą czy bez na dokocenia.
Drugi raz odrobaczam.
Rudzinka nie chciała jeść,kupa fatalna :cry: może odrobaczenie pomoże.
Dziś uznała że będzie jadła Schesira z tuńczykiem a to ostatnia saszetka :strach:
Jutro kupię.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 04, 2017 17:44 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Jak nie ma imienia to może FURIA ?
Obrazek

muza_51

 
Posty: 2263
Od: Pon paź 04, 2010 10:04
Lokalizacja: Jarosław


Post » Wto gru 05, 2017 17:33 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

muza_51 pisze:Jak nie ma imienia to może FURIA ?

Oj ,wolę nie wywoływać wilka z lasu , jakie imię taki charakter :mrgreen:
A to kolorowe cudo charakter ma oj ma :ryk:
Kocha się przytulać ,miziać ,rączki drapanko ale wszystko na jej zasadach :lol: wezmę na ręce wyściskam ,wycałuje ,a to gówno warczy aż miło :lol: natychmiast mam ją puścić bo mnie rozszarpie :strach:
Idzie sobie na fochana ,po czym po minucie sama przyłazi i mówi teraz mo zesz mnie całować ,zezwalam ale tylko tuuu i tu i tu a tu się nie waż :strach: :lol:
Świetna jest ,bardzo przebojowa ,pędzi wszystkie moje koty ,gania je ,zaczepia ,a kiedy lezą do niej to ona tygrysa udaje :lol:
Za to Ruda kocha wszystkich do każdego się przytuli ,czy pies czy kot .. :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 07, 2017 23:09 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

3 miesiące siedziała w klatce ,dwie operacje na nóżki ,chyba była po wypadku ..
Nikt jej nie chce :cry: mieli odwieźć do schronu :cry:
Nie można na to pozwolić :(
Wymiękam .
Jutro jedziemy z koteczką zabraną ze schronu do Milanówka do neurologa,co powie ? czy jest szansa że chociaż mniej będzie się przewracała?
Zobaczymy .
Kot u Ewy ożył ,chociaz nikt nie dawał mu szansy ...
Radość ogromna ,chociaż Ewę nieźle sponiewierał..

Moje dziewczyny drugie odrobaczenie ,kupa już ok. zaczęły jeść .
Ruda ,niewidome słoneczko gania po całym mieszkaniu .

Muszę je zaszczepić.

Sama mam takiego doła ,taka łzawa jestem że żal na mnie patrzeć..
Udawać wiecznie że jest dobrze ,wspaniale że wszystko ok ..ile można..
Nic mi się już nie chce
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw gru 07, 2017 23:36 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dorotka, przytulam :) Ten okres jesienno-zimowy nie rozpieszcza..
ObrazekObrazekObrazek

sherina

 
Posty: 7472
Od: Pt kwi 18, 2008 19:45
Lokalizacja: Wołomin

Post » Pt gru 08, 2017 7:30 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dorciu i ja przytulam :1luvu: dla mnie jesteś dzielna i silna i jesteś dobrym i mądrym człowiekiem :1luvu: :201461 :201494

Farcia

Avatar użytkownika
 
Posty: 1201
Od: Pon lis 22, 2010 14:18
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt gru 08, 2017 8:35 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Trzymaj się Dorciu :201481 każdy ma czasem spadek formy.
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt gru 08, 2017 22:59 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dzięki dziewczyny ,dopada taka bezsensowność....
Ale nie o mnie tu chodzi.
Byliśmy w Milanówku u dr.Olkowskiego.z maleńka sem zabranym z Palucha .
Niestety nic nie można zrobić,prawdopodobnie mama koteczki będąc w ciąży przechodziła parwo.
Uszkodzenie duże i silne ,ale kociątko zawsze takie było więc nie odczuwa tej inności.
Spróbujemy sterydy,delikatnie ,przez tydzień i ew.odstawiamy.
Nie było naciągania na rezonans chociaż o tym rozmawialiśmy.
To nic nie da.
Koteczka to żywioł tajfun a przytulak :1luvu:
Do schrupania :D
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 09, 2017 0:31 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Trzymaj się Dorotko. Mnie po śmierci Lucjusza dopadł taki dół, że 2 tygodnie zwolnienia i psychotropy. Niby w poniedziałek wracam do pracy, ale zupełnie tego nie widzę.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2618
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Sob gru 09, 2017 10:33 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Współczuję Ci bardzo i tulkam mocno :cry: ..człowiek by chciał być taki silny taki mocny ..nie poddawać się emocją uczucią ale nie zawsze chcieć to móc :cry:
Wczoraj u Tytka wyczułam dziwną narośl,aż oddech wstrzymałam a serce mało mi nie wyskoczyło.
Mam nadzieję że to nic ot tłuszczak i tyle.

Z weselszych;) zaczynam szukać Mikołaja, co by adresu do mnie nie zapomniał :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 09, 2017 21:15 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Smutaskowa ciąg dalszy .

ale jest i wesoło
dzwonię do Ewy i mówię gadaj ze mną bo idę przez nocy mrok po parku :strach: gadu gadu aż tu nagle pyta
Dorota ,a jak będziesz wracała też będę musiała z Tobą gadać :?: :twisted:
Obiecałam że jutro nie dzwonię :lol:
Boję się ciemności ,bardzo się boję :oops:

Rudzinka podnosi główkę i patrzy na mnie ,szuka mnie ,wzrokiem którego nie ma :placz:
albo wchodzi na drapak i się rozgląda ,bo może coś z wysokości zobaczy..
Jest wesołym i chyba szczęśliwym kociakiem ,ja tylko mam problemy bo wiem że mogło być inaczej. :oops:
Kolorowa to kociak miodzio tylko charakterny miodzio :mrgreen:
Reszta jakoś się ma ,Dzik w piwnicy tłusty jak wieprzek ,je i śpi ,śpi i je...dla niego 400gr .to pikuś.
Troszkę ciężko jest wydolić na to wszystko.
:cry:
Się staram ,bardzo bardzo .

Muszę pomyśleć co kupić Poczwarce pod choinkę ,ale już nie od Mikołaja ,bo wiesz babciu Mikołaja nie ma!
Niedługo będzie o dzieciach z kapusty lub tych przynoszonych przez bociany :smokin:

Jutro mamy iść z Agą na rekonesans ,podobno jest kotka z kociakami ,małymi.. :?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 11, 2017 19:00 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Witam Kochani.

Stresuje się bardzo bo jadę zaszczepić kociaki :oops: :oops: :oops:
Jak już będą miały pierwsze szczepienie za sobą ,mogę zacząć ogłaszać.
Myślę że kolorowa nie będzie cierpiała na brak chętnych ,gorzej z rudą królewną.
Pożyjemy zobaczymy ..

Dziś pierwszy dzień prawie od dwóch tygodni jak nie bolał mnie żołądek i główka :wink: no to na futrowałam się ..śledzi :mrgreen: śledzi z cebulką i ziemniakami :smokin:
Za 13 dni święta ,na tą chwile mam fuchę na wszystkie dni ,więc nudzić się nie będę :201461
Gadziny chciały żebym jechała z Nimi do Makowa ,no nie ,nie dam rady ...w domu to w domu :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, elmas, Google [Bot], kuba93l i 308 gości