Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 02, 2018 0:12 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Piękny jest. I charakter ma złoty jak opowiadasz, a to jeszcze ważniejsze :1luvu:
A ludźmi się nie przejmuj. Jedni patrzą tylko na siebie, to i nie ma co na nich zwracać uwagi ;)

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon kwi 02, 2018 11:09 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam i wirtualnie chlup wiadrem wody :mrgreen:

Co do teściów ,to nie są źli ludzie ,mają takie a nie inne podejście ,no cóż tak bywa :wink:

Rudzina o 3 rano zażądała jeść ,ale jak :strach: dałam i wiecie ? ta mała wszystko zjadła :lol: czyli głód ją dopadł ,gorzej ze mną ,takie wyrwanie spod kocyka z wrzaskiem no szybciej no rusz się ..koooooonam to nie było miłe :twisted:
W ogóle Ruda to chyba panienka lekkich obyczajów :roll: ,który facet nie zamiałkoli to ta juz leci ,już gotowa na amory ,a oni no cóż ,tylko za kark potrzymają :ryk:

Wyciągnęłam torebeczkę Winiary ,barszczyk będzie pyszny ,może jeszcze jakiegoś ziemniora znajdę i coś ciepłego na ruszta wrzucę ,bo na dworze paskudnie ,przewiało do kości. :strach:
a potem łóżeczkowanie 8)
Miłego polewania Kochani 8)
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 02, 2018 12:47 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Chlup, chlup ... odwzajemniamy ... :)

A dzisiaj to tak jakoś mi się skojarzyło ...

Obrazek


Uściki dla Ciebie i Twojej gromadki :1luvu: :1luvu:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 02, 2018 15:53 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Dzięki Elu :lol:
Ja od rana gorący telefon .
Kotka ruda ,cudo ,złapana na siedlu Gadów ,brak kasy ,trzeba płacić ,na dzień dobry ponad stówę :evil:
Nie ja płaciłam,ale w końcu to kot bezdomny albo był domny tylko jakaś menda wyrzuciła ,młodziutka.
Pilnie dt lub ds.
Pies znaleziony w Wołominie ,duży goldenowaty ,świetny charakter,obyty z autem ,ze smyczą ,szukanie dt lub ds
szukanie lecznicy która sprawdzi czipa
setka telefonów i nic ,pies wraca na ulicę :cry:
kotka w lecznicy. :cry:
I dzień przeleciał. :roll:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 02, 2018 22:45 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Tego goldenowatego widziałam chyba na FB u OKI? I serio wrócił na ulicę, tam nie ma chociaż schronu jakiegoś? :strach:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto kwi 03, 2018 7:17 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Szalony Kot pisze:Tego goldenowatego widziałam chyba na FB u OKI? I serio wrócił na ulicę, tam nie ma chociaż schronu jakiegoś? :strach:

Tak ,u OKI też jest.
W tej chwili jest na posesji pewnego człowieka ,który mimo że sam nie ma ,karmi jeszcze tego psa.
Nie chcemy żeby trafił do schronu ,dla niego może to być dożywocie :cry:
Będzie jednym z wielu smutnych niechcianych ,a on tak kocha człowieka ,taki jest radosny ..może ud się znaleźć dla niego chociaż dt.
Szukamy.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 03, 2018 8:09 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Jest taka fundacja Warta Goldena i jeszcze druga od labkow, a on bardzo w typie... Może warto zapytać?
Zapadł w pamięć, nawet na fotce wyglądał bardzo przyjaźnie.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Wto kwi 03, 2018 18:51 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Rozmawiałam z Fundacją ,były dziewczyny ,sprawdziły że nie ma czipa i tyle.
Nie mają miejsca .
Mogą zawieźć do schronu ,nie zgodziłam się ani ja ani Ania.
Ale pies jest naprawdę super,a w schronie będzie jednym z wielu :cry:

Rudzia ,nadal kicha ,dużo mniej ale wciąż pojawia się krew :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 03, 2018 18:57 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Tiaaa,fundacje :evil:
Nie był wystarczająco rasowy,że nie wzięli,czy za stary,czy za jaki...?
Sprawdzić czipa może prawie każdy wet. To się nie wysilili zanadto...

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24


Post » Śro kwi 04, 2018 15:04 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Spróbuję.
Schron to naprawdę ostateczność :(
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 05, 2018 6:06 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Dorciu jak Fado?

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 05, 2018 9:29 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Dorota trzeba zrobić mu wydarzenie na fb, znaleźć jak najwięcej osób, udostępniać. To młody pies w typie nie powinno być problemu z domem. Tylko nikt nie chce z ulicy :(Zrobiły się mu ogłoszenia na olx?
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Czw kwi 05, 2018 15:13 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Kalai pisze:Dorota trzeba zrobić mu wydarzenie na fb, znaleźć jak najwięcej osób, udostępniać. To młody pies w typie nie powinno być problemu z domem. Tylko nikt nie chce z ulicy :(Zrobiły się mu ogłoszenia na olx?

Tak ,ma ogłoszenia .
Na FB też jest .

Elu ,ostatnio czyli wczoraj wpadłam po prostu w histerie :oops: te psy mają predyspozycje do strasznej choroby ,neurologicznej jak mi jedna z wetek sugerowała i drapanie może być objawem. :placz: :placz: :placz:
Miał pchły ,ale dawno nie ma a on nadal się drapie :cry: może to być alergia po pchle ,ale strasznie się boję że to może być co innego . :cry: :oops:
Trzeba zrobić badania genetyczne ew. rezonans . :cry: :cry: :cry:
Z jedzeniem jest kiepski ,śpi do 12 ,coś zje ,potem jeszcze je dwukrotnie ,ostatni raz o 22 lub 23.
Taki jest zupełnie inny niż był u mnie ,ale u mnie dostosował się do stada.
Jest taki mądry ,kochany .. :1luvu:

Martwi mnie też Rudosława (moja miłość :oops: ) nadal brzydko kicha ,nosek opuchnięty :cry:
Je oczywiście super ,ale wciąż ją męczy.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw kwi 05, 2018 19:26 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Ugotowałam dla Fado indyka i wątróbkę ,olał.
Nie ,coś tu jest nie tak ,pytanie co? :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43911
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasik66 i 74 gości