Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 29, 2018 22:51 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Kalai pisze:Jak dziewczyna w nowym domku, masz jakieś wieści?


Ciężki był pierwszy dzień ,teraz jest lepiej ,tęskni ,ale je ,chodzi na dwór ,włazi na kolana ,tylko od Moniki trzyma się na dystans :roll:
Monia sobie poradzi ,zwłaszcza że to Ona karmi :wink:

Ja też po malutku wracam do równowagi psychicznej. :oops:
Byłyśmy w końcu z Wiolą i koteczką zabraną z Palucha na tomografii w Milanówku.
Nic nowego nam nie wniosła ,tyle że w kieszeni dziurę wypaliło :twisted:
Myślałyśmy że może przy jednej narkozie uda się zoperować odbyt Misi ,bo jej wypada :cry: ale nie .
Konieczna jest operacja :placz:
Biedna ta kocinka :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 30, 2018 16:01 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Podarowałas jej nowe życie, teraz już będzie tylko szczesliwa, tyle lat żyła w bólu :(Kciuki za dziewczynę z Palucha.
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro sty 31, 2018 14:08 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani .
U suni już lepiej ,tylko mi ona się śni taka smutna ,ale to moja głowa :oops:
Je ,załatwia się ,zaczepia ,pcha się na ręce ..
Jest dobrze ! :201494

Szykuje się domek dla jednej dziewczynki ,na dokocenie .
Szukamy domków dla reszty.

Pojechałam wczoraj z Wiolą :201494 do IKEA ,kupiłam sobie łóżko ,skorzystałam z tych nieoprocentowanych rat .
Dam radę? dam ,muszę ..gorzej jak treść że materac super układa się do kręgosłupa i takie tam inne cuda okażą się bajką dla dzieci :placz:

Zamiast pracować dziś gnałam z królikiem do weta ,znów nie bobkuje :placz: chyba jednak zrobię pasztet :twisted:

Gadzinowie załapali się na MDM ,na mnie która bardzo Im kibicuję ,padł blady strach :oops:
Myślę jednak że tyle młodych tak kupuje mieszkanie ,jak będą chcieli to sobie ze wszystkim poradzą i oby tak było :ok:

Za oknem piękne słońce ,na ogródku tulipany po 5 cm. :roll: na krzakach pękają pączki z listkami ,dziwne to wszystko :roll:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 01, 2018 8:50 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

dorcia44 pisze:Witam Kochani .
U suni już lepiej ,tylko mi ona się śni taka smutna ,ale to moja głowa :oops:
Je ,załatwia się ,zaczepia ,pcha się na ręce ..
Jest dobrze ! :201494

Szykuje się domek dla jednej dziewczynki ,na dokocenie .
Szukamy domków dla reszty.

Pojechałam wczoraj z Wiolą :201494 do IKEA ,kupiłam sobie łóżko ,skorzystałam z tych nieoprocentowanych rat .
Dam radę? dam ,muszę ..gorzej jak treść że materac super układa się do kręgosłupa i takie tam inne cuda okażą się bajką dla dzieci :placz:

Zamiast pracować dziś gnałam z królikiem do weta ,znów nie bobkuje :placz: chyba jednak zrobię pasztet :twisted:

Gadzinowie załapali się na MDM ,na mnie która bardzo Im kibicuję ,padł blady strach :oops:
Myślę jednak że tyle młodych tak kupuje mieszkanie ,jak będą chcieli to sobie ze wszystkim poradzą i oby tak było :ok:

Za oknem piękne słońce ,na ogródku tulipany po 5 cm. :roll: na krzakach pękają pączki z listkami ,dziwne to wszystko :roll:


Nooo, taaaak ... ale pasztet chyba smaczniejszy bez .... bobków :wink: :ryk: :ryk:


Cieszę się, że malizna ma domek - Ty, Dorotko, zawsze wyniuchasz dobry dla swoich podopiecznych
BRAWO TY !!!!

Oby nowe łóżko okazało się ... wygodne jak reklamują :ok: :ok: :ok: :ok:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 01, 2018 16:40 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Wyro już jest ,Bartek je złożył i jestem totalnie rozczarowana :oops: :oops: :oops: może chociaż będzie się dobrze spało :oops:
Nie lubię mebli z IKEA są masywne ,a ja takich nie lubię ,połakomiłam się bo taka super opinia ...
162 szerokie ,czyli nie szerokie :wink: an jednak jest takie potężne ,masywne ,te boki itp.. e głupia ja :placz:

Już go nie lubię :placz:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 01, 2018 20:54 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Oj tam, oj tam, oko się przyzwyczai, jak wygodne będzie to jeszcze wyrko pokochasz, a jakie praktyczne ile zwierza się na nim zmieści :wink:

Seramarias

 
Posty: 337
Od: Śro lip 15, 2015 11:38

Post » Pt lut 02, 2018 8:50 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

A oddać jeszcze możesz?
Ja do spania lubię beddinge, bo się fajnie składa do kanapy, jest opcja z komorą na pościel, łatwo się zdejmuje i pierze pokrowiec. I wg mnie nie jest masywne, bo właśnie nie ma żadnych boczkow, podlokietnikow itd.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pt lut 02, 2018 17:37 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Szalony Kot pisze:A oddać jeszcze możesz?
Ja do spania lubię beddinge, bo się fajnie składa do kanapy, jest opcja z komorą na pościel, łatwo się zdejmuje i pierze pokrowiec. I wg mnie nie jest masywne, bo właśnie nie ma żadnych boczkow, podlokietnikow itd.

Nawet o takim myślałam ,ale też mi szerokość nie pasowała :wink:
Dziś już lepiej ,wizualnie i po niezłej nocy na wszystko paczam łaskawszym okiem ,ale twarde jest niczym ja :smokin:
Ja z tych co czym mniej mebli i czym mniejsze to tym lepiej. :lol:
Wyro rozłożone ? nigdy! do spania i zwijam ,chociaż mieszkam sama ,ot taka ja :mrgreen:

Szarlotka pojechała ,coś jedno oczko jej się szkliło ,tak jak by pazurem dostała :roll: nic więcej ,ale tak bardzo chcieli już ją zabrać ,kicia jadła ,szalała ,zero kataru ,gorączki ,nic , więc dałam .
Jesteśmy w kontakcie jak na razie wszystko git.
Jeszcze maluchy 3 + 3 co się zasiedziały :wink:
Tyle kotów :strach:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob lut 03, 2018 23:26 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Trzymam kciuki za Szarlotkę, żeby jej było dobrze :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob lut 03, 2018 23:29 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

:ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55321
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie lut 04, 2018 12:38 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Witam Kochani.
Niestety Szarlotka ze stresu się ofajdała ,się i pół mieszkania :cry:
Czekam na info jak jest dziś ,wieczorem podobno było już dobrze.
Jej rodzeństwo płacze za nią ,tęsknią ,zwłaszcza biała tri.
Takie jest życie ,nic nie robię na złość tylko po to żeby im było dobrze. :( :oops:

Za to Lila to nowy pies :1luvu: :201494 :piwa: :ok:

Tytek ma strasznego gila :( tyle czasu był w miarę ok.

Noc miałam wesołą ,bo z wnusiorką :wink:
Ona czytała mi Mulan ,a potem ja Jej i padła :mrgreen: prawie północ ,więc uffff mogłam i ja się zbierać .
Oliwka niedługo skończy 9 lat ,poleciało :roll: :roll:
Miłej niedzieli. :201461
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie lut 04, 2018 20:58 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Nieprawdopodobne jak ten czas leci. Nasza najstarsza wnuczka już 14 lat skończyła. Nie do wiary.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pon lut 05, 2018 7:04 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Dorciu kciuki za te domki co już znalazłaś i za kolejne oby Futerka były w nich szczęśliwe a Ty o nie spokojna :ok: miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 05, 2018 12:14 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Jestem padnięta za sprawą Rudzi ,która ma taką rujkę :strach: :strach: :strach: że ani spać ,ani jeść ani chyba oddychać nie daje :twisted:
Niestety ale dałam jej Prowere ,przez parę dni i sterylizacja.

Mamy problem bo sunia z połamaną szczęką ,po operacji ,a szczęka się rozlazła ,pies nie może jeść ,widać cierpienie :cry:
Jest na silnych p. bólowych .
Sunia u Ewy ,byłam tam wczoraj bo prosiła żebym zerknęła czy to normalne ,no nie ,nie normalne :cry:
Weci mają debatować co dalej .
Koszmar.

Tytek chory ,antybiotyki itp.
Wczoraj wypiął zadek i skitrał się na środku pokoju ,powiedział mi dobitnie że jest chory . :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon lut 05, 2018 20:37 Re: Tytek i reszta hołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej si

Biedna sunieczka :(

Za Tytosława :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35104
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 188 gości