Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 23, 2017 21:08 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

dorcia44 pisze:Tytus smarcze może ciut mniej ale jak na razie większych zmian nie ma.
O Marchewce ciężko mi nawet pisać a co dopiero myśleć...:(

I to CIUT , to już jakiś postęp. Zawsze "do przodu". A podajesz mu antybiotyk i zakrapiasz srebrem, czy jak ?

:ok:
Biedna ta kotka. Kurczę ... no dobra, nie będę "dowalać do pieca". Wierzę,ze teraz kicia znajdzie naprawdę kochający i odpowiedzialny dom.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 24, 2017 15:06 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Szalony Kot pisze:Mogę jej pakiet ogłoszeń u Sylwii załatwić, tylko jednak do ogłoszeń to lepsze foty by się przydały :/

Dziękuję :!:
Poprosiłam o lepsze fotki.

Rozmawiałam z Panem który chce adoptować Iziego ,już balkon osiatkował i nie mogą się doczekać wizytatorki.
Powiedział że zrobią wszystko żeby kot był szczęśliwy ,że zdają sobie sprawę z jego przejść ,stanu zdrowia (pisałam o IBD)itp .
Długo rozmawialiśmy i pisaliśmy ,wydaje mi się że to najlepsze co mogło by się każdemu kotu trafić.
Zobaczymy co na to ewan ,chociaż po rozmowie telefonicznej tez była bardzo na tak.
Ja jak to ja ,denerwuje się koszmarnie :oops:
To się pewnie nigdy nie zmieni ,ten typ tak ma :?
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 15:43 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Siem zbieram powolutku. Ale już z rozmowy wiadomo, że to pan na tzw. poziomie. Bardzo przejęty losem Iziego i zwierząt w ogóle, bo oczywiście rozmowa telefoniczna bardzo zwierzęca była.

Trzymaj kocie pazurki :ok:

Dam znać ok.19, ale to chyba formalność będzie. Choć wiadomo, że przemagluję ich (coolturalnie oczywiście) jakbym sama chciała się im w adopcję oddać :mrgreen:
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 24, 2017 16:05 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

ewan pisze:Siem zbieram powolutku. Ale już z rozmowy wiadomo, że to pan na tzw. poziomie. Bardzo przejęty losem Iziego i zwierząt w ogóle, bo oczywiście rozmowa telefoniczna bardzo zwierzęca była.

Trzymaj kocie pazurki :ok:

Dam znać ok.19, ale to chyba formalność będzie. Choć wiadomo, że przemagluję ich (coolturalnie oczywiście) jakbym sama chciała się im w adopcję oddać :mrgreen:


to my poczymamy :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: T.

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Śro maja 24, 2017 16:08 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Ja czymam ,ale to już z przyzwyczajenia jeno :ok: bo oczywistem jest,że IZI ma nowy , cudny, kochający nad życie domek i człowiekuf człowiekowych :201461

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 24, 2017 16:13 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Też potrzymam :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21538
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro maja 24, 2017 16:40 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Po prostu kocham Was :1luvu:
Dziada wstrętnego ,agresora też kocham ,bo co mi innego pozostało :mrgreen:
On mówi ,jak chce jeść przychodzi do mnie i mówi ,mówi oczyma ,jak wredna jestem i udaję że nie widzę zaczyna tańczyć ,tak z łapki na łapkę i ogonek podrzuca ,ja dalej tffarda jak głass :wink: to opiera obie łapki na moich nogach i znów oczy mówią ..no i weź się nie ugnij :lol:
Podnoszę zad ,a on już bryka przede mną ,to nic że ma w miseczkach ,ale dziada trzeba nakarmić . :!:
Jak już służba zrobi swoje to się służbę olewa :twisted:
Ale Tygryni tak bardzo nienawidzi że wręcz sytuacja nie do pojęcia ,skąd ,dlaczego ,co tam się w jego przeszłości zadziało :roll:

Ewa ,która wiozła mnie z Izim na USG powiedziała że tak pięknego kota to nie widziała ,chciałam Jej dać ,ale głuchą @ udała :twisted:
Wszyscy mówią że jest nie do poznania ,a jakie futro ma :!: normalnie jak bym czesała :wink:

Leje ,pozamykałam okna bo nam dupska pomarzły i czekam.

Tytkowi wpuszczam srebra po kropelce ,nabieram w strzykawkę ,biorę słonko moje na kolana ,podnoszę pysio i wpuszczam ,a on cierpliwie czeka ....po czym zaczyna gulgotać w nosie i fruuuu wszystko wykichuje :roll: i już mam maseczkę gotową :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 17:44 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

Ewa czekam na telefon .facet dzwoni a ja nic nie wiem :lol:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 18:18 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

My też czekamy na dobre wieści :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21538
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro maja 24, 2017 18:33 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

No i jak??????????????????
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro maja 24, 2017 18:36 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

To taki dom na dobre i na złe. Po prostu cudowny, mądry, odpowiedzialny, sympatyczny.
Pakuj chłopaku walizki i dawaj do Krakowa. Kociego mleka Ci tutaj nie braknie.
Gdyby się dało takie domki klonować, świat byłby piękny.

Poprzednia persiczka Vega żyła 18,5 roku. Instrukcję obsługi persa znają. I są przygotowani na ewentualne problemy zdrowotne Iziego. Leczą u dr. Orła z Krakvetu.
Resztę już z Dorotką omówione.
Cieszę się że mogłam pośredniczyć w tej sprawie.
Ostatnio edytowano Śro maja 24, 2017 18:39 przez ewan, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 24, 2017 18:37 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

O matkozcorka! :1luvu:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Śro maja 24, 2017 18:39 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

super :piwa:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21538
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro maja 24, 2017 18:40 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

A nie mowiłam ? A nie pisałam ??
:ok:
:mrgreen:
:201461
Izi, małpoludzie, Ty sam wiesz, jak ja Ci dobrze życzyłam <3

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Śro maja 24, 2017 18:56 Re: Tytek już po trepanacji bądźcie myślami z nami Izi szuk

ewan pisze:To taki dom na dobre i na złe. Po prostu cudowny, mądry, odpowiedzialny, sympatyczny.
Pakuj chłopaku walizki i dawaj do Krakowa. Kociego mleka Ci tutaj nie braknie.
Gdyby się dało takie domki klonować, świat byłby piękny.

Poprzednia persiczka Vega żyła 18,5 roku. Instrukcję obsługi persa znają. I są przygotowani na ewentualne problemy zdrowotne Iziego. Leczą u dr. Orła z Krakvetu.
Resztę już z Dorotką omówione.
Cieszę się że mogłam pośredniczyć w tej sprawie.

Ewa :201494 :201494 :201494 :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Doris2, kasiek1510, Na Kocią Łapę, StevenGap, Zeeni i 304 gości