Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto mar 28, 2017 22:05 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Kot - zagadka.
Jedz Izi i nie martw ciotek :!:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro mar 29, 2017 6:35 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Ta zmiana czasu rzeczywiście odbija się na samopoczuciu w poniedziałek byłam padnieta. Dorciu może rzeczywiście na zachowaniu Iziego odbiła się zmiana czasu :ok: za zdrówko
Robi się cieplcieplutko to może i samopoczucie będzie lepsze :)
Wczoraj poszłam karmić koty a tu zamiast 9 szt tylko 3 :( chodzę szukam w końcu znalazłam Lepka pierdołę ;) szukam Czarnulki nigdzie nie ma a ona zawsze pierwsza jak już wracałam do domu to siedziała jak mysz pod miotłą taka przerażona chyba taki kot co dołączył do michy je przegania Skatpety już ze 2 tygodnie nie ma :( nie wiem jak przegprzegonic gada panoszy się jakby to był jego teren żeby kotów nie gonił to niech sobie siedzi - nie ma jak go wykastrowac bo moze wtedy by się uspokoił. Może go zacznę przeganiac bo szkoda mi naszych kotów ale pewnie będzie wracał...
Miłego i cieplutkiego dnia: )
Dorciu a Ty jesteś Babcia najlepszą na świecie i nie tylko Babcia :1luvu:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 29, 2017 8:58 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Elu ,trzeba dziada wykastrowac i przestanie straszyć pomponami;)
Izi niestety nadal bez apetytu :( coś mu się przelewa w brzuszku .
Jak popołudniu też tak będzie to znów do weta.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 29, 2017 15:33 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Zapisałam Iziego na USG do dr. Zlot na piątek godzina 14.30.
do Marcińskiego dopiero za dwa tygodnie ,a ja się boję że coś dzieje się niedobrego .
Niedawno była identyczna sytuacja :cry: rozumiem że przy IBD tak może być ,ale jeżeli kot nie będzie jadł ...... :cry:
Na p.bólowe i rozkurczowe nie zareagował wcale ,dostał też Ornipural i nic..
acha Izi ma znów biegunkę :cry:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 6:26 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Izi biedactwo :( mocne kciuki za zdrówko :ok: Ty to się masz Dorciu z tymi chorobskami: (
Dorciu nie mam jak dziada wykaswykasować :( Kasia mi nie pomoże sama nie dam rady złapać co prawda podchodzi i się nie boi chyba nawet dalby sie poglaskac i mam wrażenie że dałby się wziąć na ręce ale ja się boję :oops: no i talonow mam: ( więc musi zostać tak jak jest ...
Miłego i zdrowego dnia życzę :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 7:30 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Witam Kochani .
Elu to wszystko da się załatwić ,jak zgram z Agą. no i z Tobą. :wink:

Proszę napiszcie mi czy ja powinnam odpuścić i nie ciągnąć go na kolejne USG ? zaakceptować sytuację że tak będzie?
Ciut zjadł ,dostaje kroplówki ,jeszcze bez antybiotyku ,ale jak długo tak będzie? zawsze?
Dziś kupię kolejną porcję Forti Flory.

On to uwielbia.

Tygrynia gra mu na nosie ,widzi że jest w kiepskiej kondycji to go olewa,boję się że Izi stanie na nogi to tylko pióra będą fruwały :strach:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 7:36 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Izi nieładnie pachnie ,dziwnie ,niepokojąco ,nie umiem tego inaczej określić :roll: i ma dziwny ogon ,tłusty od skóry ,czarny też dziwnie pachnący .
Pytałam wetki czy to są jakies zmiany hormonalne czy co ,powiedziała że tak to wygląda....
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 9:59 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Z nikąd nie ma pomocy? :placz:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 10:22 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Dorciu po cichu podczytuję Twój wątek ale się nie ujawniałam.
Podziwiam to co robisz dla kotów.
Pisałaś, że Izi ma podniesiony mocznik, często idzie to w parze ze zgagą - może podaj mu coś typu Famidyna czy Ranigast.
Moja znajoma wyleczyła psa z IBD ziołami, a konkretnie Pau d'Arco.
Trzymam kciuki za futerka.
Jeśli ktoś mówi, że nie lubi kotów to znaczy, że nie spotkał jeszcze tego właściwego.
Kicuś 04.1997 - 22.10.2010..........Troczuś 2004 - 14.02.2019...............Myszka.................... Mirmił.................GRysiu
Trzy zdjęcia kotów to za dużo.
Obrazek

Irlandzka Myszka

 
Posty: 1546
Od: Nie sie 15, 2010 16:49
Lokalizacja: Cork, Irlandia

Post » Czw mar 30, 2017 11:35 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Witaj Irlandzka Myszko :D
Ten mocznik od początku jest cały czas lekko podwyższony,może faktycznie powinnam coś mu dać?
On ma dobry apetyt ,je i je a potem buuum i już nie je tylko się z niego leje :(
Myślę że to USG nic nam nie da ,dopiero kcal robione u Neski.
Może powinnam je odwołać?
Wiem że panikuje :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 12:18 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Izi dziwnie pachnie? Jak? Nie nerki, bo mocznik, bo wyniki prawie OK,
zapach od nerek idzie w bardziej schyłkowych fazach dopiero.

Co to może być? :roll: Wątroba? Wg mnie USG odwołaj jeśli dopiero co było.
Raczej coś innego tutaj jest. Hm.... :( :roll:
Meoniku ['] - tak bardzo kocham i tęsknię każdego dnia. Na zawsze jesteś w moim sercu, czekaj na mnie, przyjdę na pewno.

Marcelibu

Avatar użytkownika
 
Posty: 21276
Od: Nie sty 11, 2009 1:10
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów

Post » Czw mar 30, 2017 15:01 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Odwołałam USG .
Obserwując Rozalkę u Wandzi ,wiem że tak może być ,czego więc się boję ? nie wiem :oops: mój strach nie uchroni go przed ew. chłoniakiem .
Boję się nieznanego ,boję się cierpienia nad którym ja nie zapanuję :oops: boję się że nie dam rady psychicznie.. :oops:
Izi troszkę lepiej ,je niewiele ,ale coś tam je i koniecznie z ręki.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 17:03 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Witaj dorciu :-)
Z czym Ci się kojarzy zapach Iziego? Jabłka, owoce, aceton? Zapach z pyszczka czy raczej skóra/ sierść?

kajtek56

 
Posty: 362
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Czw mar 30, 2017 20:40 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Sierść ,jego sierść ma dziwny zapach ,nie umiem określić ,ale taki niepokojący ,nie jest to aceton ,coś dziwnego..
Strasznie się o dziada martwię ,jest taki smutny ,jutro pojadę z nim do weta .
Tak nie moze być bo ja zwariuje :oops:
Malutko zjadł , biegunki nie ma ,ale ten smutek w oczach w pysiu ,ta ospałość...nawet kroplówka nic go nie ruszyła...
Czekam co będzie jutro.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw mar 30, 2017 21:09 Re: Izi ,pers ze sznurka z wiejskiego podwórka Chory bardzo

Biedaczek :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 239 gości