Smutno.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 15, 2017 16:45 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

kaja888 pisze:Dorciu jak będę w Warszawie po Świętach to Cię odwiedzę poświatczenie ale jeszcze w starym roku :)
obiecaj że całą gwiazdka nie pojdzie na Futerka tylko chociaż trochę na Ciebie :) bo inaczej nie przyjdzie :wink: ha ha ha oczywiście żartuje zrobisz co zechcesz ale za to co robisz zasługujesz żeby chociaż jakąś małą przyjemność sobie zrobić :1luvu:
miłego dnia :)

Elu ,nie raz mnie korci ,ale ich jest więcej więc jak mogę łatam dziury .
Rozpadł mi się adidas ,pewnie skleję kolejny raz :smokin: tylko innym klejem ,oczywiście o ile nie odpadnie jutro cała podeszwa :lol:
Troszkę mniej pracuję bo ..troszkę mniej chyba mogę :oops: ale to też minie ,jak wszystko.
Trzeba jeszcze kupić jakieś drobiazgi .
Święta ..
Dobrze że będę miała zajęcie ,może morze łez nie popłynie :wink:

Boję się ogłaszać kociaki że zaczną się telefoniczne pielgrzymki oszołomów ,taki darmowy kotek to fajna rzecz pod choinkowy prezent :twisted:
I nie chodzi że mnie oszukają ,tego się nie obawiam ,ale o te bzdurne rozmowy ,stracony czas i moje nerwy.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 16:47 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Kotina pisze:
dorcia44 pisze:
Szalony Kot pisze:A tam, znajomy DT ma ~15, a "widać" góra 5 :mrgreen:

U mojej :wink: Agnieszki jest w tej chwili 26 :strach: a widać z 5 :mrgreen: tylko jak ja przyjdę to większość wyłazi .
Ale są też dziki ,3 ostatnie z działek i kotka po dwóch operacjach nóg i 3 m. areszcie w mini klatce :( ..załamać się można :cry:
Ruda jest cwana ,ona wzywa mnie w nocy x razy żebym tylko ją przytulała ,śmiem twierdzić że celowo pakuje się na drapak i drze japęcję .
Idę ,ściągam ,tulę ,całuję pysio ,a ona wciera się w moją paszczę aż ślinotoku dostaje :lol:
Wabi mnie upaja ,nęci ,mała obłudnica. 8)
Kolorowa diablica też całuśnik ,ale na innych zasadach.


Tak, swięta prawda :ok: :ok:
Kto do nas przychodzi, nie chce uwierzyć, że mamy aż 7 kotów, bo wychodzą max 2-3 koty.
Oczywiście sprawa ma się ZUPEŁNIE inaczej, gdy zagląda na nas Dorcia (szkoda, że tak rzadko :( ....
Wtedy wyłażą prawie wszystkie .... czują dobrego człowieka na odległość :1luvu: :1luvu:

Elu ,mi też tego brakuje ,a bywa raz w tygodniu tak blisko Ciebie ,musimy się kiedyś spotkać ,musimy ..niech no wymiziam te tłuste brzuchole :D i Ciebie uściskam :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 16:50 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

kajtek56 pisze:
Kotina pisze:Wtedy wyłażą prawie wszystkie .... czują dobrego człowieka na odległość :1luvu: :1luvu:

Kotino masz rację :D zwierzęta się nie mylą, swoim zachowaniem wskazują kto jest wartościowym, dobrym i szczerym człowiekiem, a kto "farbowanym lisem". Mąż miał do mnie pretensje, że nie chcę nawiązać przyjaznych relacji z sąsiadką, "przecież ona taka fajna", a ja nie - Aza nasza już nieżyjąca suczka, unikała nawet kontaktu wzrokowego. Zwierzęta się rzadko mylą, to my zatraciliśmy ten instynkt i czasem dajemy się nabierać na "przyjaźń".
Dorciu rudzinka jest cudowna :1luvu:

Oj tak ,ona tak się zachowuje jak by chciała podziękować :201461 a to ja jej dziękuję że dała sobie pomóc :1luvu:
Ślini mnie strasznie ,a jak capi jej z paszczy :strach: no cóż wymianę ma zęboli :kotek:

LimLim pisze:Bigosik wstawiony :smokin:

Gosiu ,koniecznie w poniedziałek musimy popróbować czy niczego w nim nie brakuje :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 18:10 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

No próbowanie to podstawa, zwłaszcza skórki na golonce :ryk:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 15, 2017 19:53 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

LimLim pisze:No próbowanie to podstawa, zwłaszcza skórki na golonce :ryk:

jeżeli takowa się zachowa ,bo wiadomo może ją kapusta pochłonąć :smokin:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 20:24 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

dorcia44 pisze:
LimLim pisze:No próbowanie to podstawa, zwłaszcza skórki na golonce :ryk:

jeżeli takowa się zachowa ,bo wiadomo może ją kapusta pochłonąć :smokin:


dlatego są tj były golonki 2 :mrgreen:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 15, 2017 21:54 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

były ????????????? jedna już poległa :?: :ryk:

Cleo vel Misia lub odwrotnie ,kociak z uszkodzonym móżdżkiem po sterydach w 70% lepiej funkcjonuje ,potrafi przejść dwa ,trzy pomieszczenia bez wywrotki. :ok:
Niestety tylko na większej dawca ,po zmniejszeniu wszystko wróciło do punktu wyjścia ,krok i turlanie się ,obijanie ,przewalanie ,koszmar :cry:
Wróciliśmy więc do większej dawki ,zobaczymy efekty jutro.
Zadzwoniłam do dr. Olkowskiego co by poradzić się mądrej głowy ,no i jednak chce żeby była Tomografia ,że może jednak jest wodogłowie ,torbiel i licho wie co jeszcze.
Damy dziecinie szansę?
Damy ,musimy ,bo jak żyć ze świadomością że coś było można zrobić a się nie zrobiło...

A moje szatany szaleją.
Wiadomo ,noc się zbliża .
Ja też już zmykam.
Dobrej nocki.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 16, 2017 18:07 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

BARDZO POTRZEBUJĘ DT EW. DS DLA KOCIĄT .
Kotka z maluchami siedzi w małej zimnej klatce na dworzu ,nie wychodzą bo psy mogą zagryźć .
Ktoś tą kotkę wyrzucił razem z maluchami ,ludzie zabezpieczyli na tyle na ile mogli :roll: czy na tyle na ile im wiedzy starczyło. :roll:
Do jedzenia dostają mleko.
Kotka będzie wysterylizowana przez tamtejszą Gminę .
Pomóżmy maluszkom ,nie przeżyją ani w tej zimnej klatce ani na wolności :cry:
Kolor chodliwy ,to kolorowe koteczki.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa


Post » Sob gru 16, 2017 18:35 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

tak ,te.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie gru 17, 2017 18:52 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Słudzy Iziego zrobili mi wielką niespodziankę ,nagrali mi mruczando Iziego ,wzruszenie mnie ścisnęło za gardło :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 18, 2017 6:05 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

znowu do doczytalam zaleglosci na biezaco czasu brak :oops: ale nic to moze kiedyś doba się wydłuży :wink:
miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 18, 2017 8:05 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

dorcia44 pisze:Słudzy Iziego zrobili mi wielką niespodziankę ,nagrali mi mruczando Iziego ,wzruszenie mnie ścisnęło za gardło :1luvu:


Znowu, Dorotko, trafiłam z domkiem na 100% - Ty masz intuicję .... :1luvu:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9463
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 18, 2017 11:35 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Elu ,Ty też jesteś jednym z tych trafionych domków :1luvu:
A Izi , dziad przebrzydły który skradł mi serce i poranił duszę..a jednak nie marzyłam o niczym innym jak o tym żeby znalazł się dom dla niego.
Ot kobieca przewrotność ,moje przyjaciółki nie wierzyły że go oddam :wink:
Ewa doskonale widziała nasze relacje ,a jednak kochasz pozwól odejść ,pozwól żeby on był szczęśliwy a nie ty.
Jaka to radość otrzymywać od Nich wiadomości ,zdjęcia ,Izi u mnie był nieszczęśliwy :( chciał mnie mieć dla siebie ,to kot jedynak ...
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43912
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon gru 18, 2017 11:49 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Najważniejsze, że ta historia tak dobrze się skończyła :1luvu: oby było ich jak najwięcej :ok:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35105
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, misiulka, skaz i 205 gości