Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto gru 12, 2017 6:54 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Witam doczytałam wsio :oops: wszystkie zaległości Dorciu jesteś Aniołem za to wszystko co robisz :1luvu:
czas tak galopuje aż się nie chce wierzyć że zaraz święta a ja jeszcze 3 dni w delegacji przed świętami, także Dorciu gwiazdka przyjdzie do Ciebie na konto bankowe ;) bo czasu brak
miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 12, 2017 21:09 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

I jak tam maluchy?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Wto gru 12, 2017 23:07 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

dorcia44 pisze:Witam Kochani.

Stresuje się bardzo bo jadę zaszczepić kociaki :oops: :oops: :oops:
Jak już będą miały pierwsze szczepienie za sobą ,mogę zacząć ogłaszać.
Myślę że kolorowa nie będzie cierpiała na brak chętnych ,gorzej z rudą królewną.
Pożyjemy zobaczymy ..

Dziś pierwszy dzień prawie od dwóch tygodni jak nie bolał mnie żołądek i główka :wink: no to na futrowałam się ..śledzi :mrgreen: śledzi z cebulką i ziemniakami :smokin:
Za 13 dni święta ,na tą chwile mam fuchę na wszystkie dni ,więc nudzić się nie będę :201461
Gadziny chciały żebym jechała z Nimi do Makowa ,no nie ,nie dam rady ...w domu to w domu :oops:

Elu bardzo mi przykro że znów się nie zobaczymy ,nie pogadamy :cry:
Ale z gwiazdki na konto baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo się cieszę :oops: :oops: :oops: :1luvu:

LimLim pisze:I jak tam maluchy?

Maluchy oki.
Zaszczepione :ok:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto gru 12, 2017 23:10 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Za maluchy :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro gru 13, 2017 11:39 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dzień lenia .
Wstałam półprzytomna o świcie ,ledwo wylazłam z wyra ,obrobiłam towarzystwo i położyłam się poleniuchować.
Spać nie mogłam tz. sen na jawie :wink: ale było mi dobrze.

Ruda nie daje spać ,myli się jej dzień z nocą ,cisza ,wszyscy w łóżku ,a ona chodzi i woła :cry:
Najgorzej jak słyszę jej głosik na drapaku na który wleźć potrafi a zleźć jeszcze nie .
Kolejna taka noc :placz:
Nie raz bym diabłu łeb ukręciła ,a nie raz mam wrażenie że siły mnie opuszczają .
Pewnie to przez brak snu.

Teraz cisza ,wszyscy polegują ,ja za ogarnięcie chałupy i na pocztę wysłać rezygnację z Usług Netia.
W końcu ,oczywiście o ile tam dojdę :twisted:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 13, 2017 11:56 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dorciu jeśli robisz zakupy w zooplusie, to dziś w kalendarzu adwentowym jest upust 10% "Uwaga! Dotyczy karm marek dla kota i psa: Purizon, Concept for Life, Rocco, Wolf of Wilderness, Wild Freedom, Lukullus, Cosma, Cosma Nature, Feringa, Smilla, Briantos, My Star oraz dla małych zwierząt: Greenwoods, Vilmi"
Twoja rudzinka to jeszcze dzieciaczek, budzi się i bawi wtedy, gdy nabierze energii. Moje psie ślepinki śpią kamiennym snem, choć ta, która przyjechała do mnie, gdy miała około 9 m-cy, wstawała "razem z kurami" i rozrabiała, a koło 20 padała, niewidzące oczka dosłownie kleiły się ze zmęczenia i można ją było nosić na rękach, a ona smacznie spała. Jak wyrosła ze szczenięcych szaleństw - dostosowała się do mojego późniejszego wstawania. Wieczorem wynoszę je na siusiu, a one z wyrzutem "no i po co nas budzisz, chcemy spać".

kajtek56

 
Posty: 365
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Śro gru 13, 2017 17:33 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Ja już po zakupach a kolejne za pewnie dwa tyg.wtedy już promocji nie będzie.
A szkoda.
Wpadły do mnie Ewa z Anią,myślałam że zapoznają się z maluchami ale nic bardziej mylnego .
Ruda natychmiast znika w czelusciach sofy .Drzwi trzasnęły i Ruda się zameldowała :lol: mała łobuzicą.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro gru 13, 2017 17:41 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Bo mogliby ją jeszcze zabrać, a gdzie będzie mieć lepiej niż u Ciebie :lol:

U mnie jest to samo ale z rezydentami. Jak tylko usłyszą, że drzwi są otwierane to nagle mam znikoty, a znajomi się dziwią "to ty masz 6 kotów, gdzieee ?" Tylko tymczasy witają gości :wink:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków


Post » Czw gru 14, 2017 17:19 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Szalony Kot pisze:A tam, znajomy DT ma ~15, a "widać" góra 5 :mrgreen:

U mojej :wink: Agnieszki jest w tej chwili 26 :strach: a widać z 5 :mrgreen: tylko jak ja przyjdę to większość wyłazi .
Ale są też dziki ,3 ostatnie z działek i kotka po dwóch operacjach nóg i 3 m. areszcie w mini klatce :( ..załamać się można :cry:
Ruda jest cwana ,ona wzywa mnie w nocy x razy żebym tylko ją przytulała ,śmiem twierdzić że celowo pakuje się na drapak i drze japęcję .
Idę ,ściągam ,tulę ,całuję pysio ,a ona wciera się w moją paszczę aż ślinotoku dostaje :lol:
Wabi mnie upaja ,nęci ,mała obłudnica. 8)
Kolorowa diablica też całuśnik ,ale na innych zasadach.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43915
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 6:49 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Dorciu jak będę w Warszawie po Świętach to Cię odwiedzę poświatczenie ale jeszcze w starym roku :)
obiecaj że całą gwiazdka nie pojdzie na Futerka tylko chociaż trochę na Ciebie :) bo inaczej nie przyjdzie :wink: ha ha ha oczywiście żartuje zrobisz co zechcesz ale za to co robisz zasługujesz żeby chociaż jakąś małą przyjemność sobie zrobić :1luvu:
miłego dnia :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 7:58 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

dorcia44 pisze:
Szalony Kot pisze:A tam, znajomy DT ma ~15, a "widać" góra 5 :mrgreen:

U mojej :wink: Agnieszki jest w tej chwili 26 :strach: a widać z 5 :mrgreen: tylko jak ja przyjdę to większość wyłazi .
Ale są też dziki ,3 ostatnie z działek i kotka po dwóch operacjach nóg i 3 m. areszcie w mini klatce :( ..załamać się można :cry:
Ruda jest cwana ,ona wzywa mnie w nocy x razy żebym tylko ją przytulała ,śmiem twierdzić że celowo pakuje się na drapak i drze japęcję .
Idę ,ściągam ,tulę ,całuję pysio ,a ona wciera się w moją paszczę aż ślinotoku dostaje :lol:
Wabi mnie upaja ,nęci ,mała obłudnica. 8)
Kolorowa diablica też całuśnik ,ale na innych zasadach.


Tak, swięta prawda :ok: :ok:
Kto do nas przychodzi, nie chce uwierzyć, że mamy aż 7 kotów, bo wychodzą max 2-3 koty.
Oczywiście sprawa ma się ZUPEŁNIE inaczej, gdy zagląda na nas Dorcia (szkoda, że tak rzadko :( ....
Wtedy wyłażą prawie wszystkie .... czują dobrego człowieka na odległość :1luvu: :1luvu:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt gru 15, 2017 9:30 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Kotina pisze:Wtedy wyłażą prawie wszystkie .... czują dobrego człowieka na odległość :1luvu: :1luvu:

Kotino masz rację :D zwierzęta się nie mylą, swoim zachowaniem wskazują kto jest wartościowym, dobrym i szczerym człowiekiem, a kto "farbowanym lisem". Mąż miał do mnie pretensje, że nie chcę nawiązać przyjaznych relacji z sąsiadką, "przecież ona taka fajna", a ja nie - Aza nasza już nieżyjąca suczka, unikała nawet kontaktu wzrokowego. Zwierzęta się rzadko mylą, to my zatraciliśmy ten instynkt i czasem dajemy się nabierać na "przyjaźń".
Dorciu rudzinka jest cudowna :1luvu:

kajtek56

 
Posty: 365
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pt gru 15, 2017 10:56 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

Bigosik wstawiony :smokin:
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Pt gru 15, 2017 11:07 Re: Tytek i reszta chołoty + tymczasy .Ruda ślepinka i jej s

kajtek56 pisze:
Kotina pisze:Wtedy wyłażą prawie wszystkie .... czują dobrego człowieka na odległość :1luvu: :1luvu:

Kotino masz rację :D zwierzęta się nie mylą, swoim zachowaniem wskazują kto jest wartościowym, dobrym i szczerym człowiekiem, a kto "farbowanym lisem". Mąż miał do mnie pretensje, że nie chcę nawiązać przyjaznych relacji z sąsiadką, "przecież ona taka fajna", a ja nie - Aza nasza już nieżyjąca suczka, unikała nawet kontaktu wzrokowego. Zwierzęta się rzadko mylą, to my zatraciliśmy ten instynkt i czasem dajemy się nabierać na "przyjaźń".
Dorciu rudzinka jest cudowna :1luvu:


Kajtek56 :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
wielu ludzi zatraciło instynkt - mądry człowiek wiele uczy się od zwierząt i zastępuje swój zanikający instynkt empatią - szkoda, że tak niewielu ....
pozdrawiam serdecznie :D
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 180 gości