Kulikuli [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 27, 2017 15:53 Re: Tytek już po trepanacji a Izi pojechał do domku !

dorcia44 pisze:Rano dostałam wiadomość od Iziego :wink:
Cześć! całą noc przespałem na mojej pufie ,jest wyjątkowo wygodna.
Około 6 wynegocjowałem pierwsze śniadanie .
Jestem już po drugim śniadaniu i po pierwszym czesaniu ,bo dotychczas się nie odważyli :wink: .
Było całkiem znośnie ,zwłaszcza ,że po czesaniu dostałem smakołyki.
Teraz już kończę ,bo niewolnik otworzył balkon i muszę tam pędzić . :ok:
Pozdrawiam serdecznie Izi,.

:1luvu: :201494

Kochany łobuz <3
Zdrowia i miłości, Izi :!: :1luvu:

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Sob maja 27, 2017 17:27 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Za zdrówko Tytka cały czas trzymam mocne kciuki. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
I za szczęście Iziego też. :ok: :ok: :ok: :ok:

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Sob maja 27, 2017 17:45 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Izi ma lepszych niewolników niż Tusia!
Nie ma mowy, żeby śniadanie wynegocjować przed 08:30. :P
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Sob maja 27, 2017 17:50 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Podczytywałam, trzymałam kciuki po cichutku, gratulacje!!!
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Sob maja 27, 2017 20:33 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Kochani ,bardzo Wam dziękuję :!:
Mi też lepiej ,wiem że jest dobrze ,że jest tak jak być powinno .
Dla niego ,dla mnie ,dla nas...

Objeżdżałam domy wyjechanych i gdzieś posiałam swoje klucze do mieszkania i do roweru :placz: jeszcze wierzę że leżą u kogoś w mieszkaniu ,ale jutrzejsze kursy robię już pieszo bo ..rower zamknęłam :twisted:
Głupota nie boli :twisted:

Dzwoni do mnie Ewa i pyta -płaczesz?
a skąd ,pracowałam ,potem obcięłam psy ,potem znów kursowałam w celu zgubienia kluczy :twisted: dobrze że drzwi do mieszkania miałam otwarte .
Inaczej nocowała bym na klatce schodowej :lol:

W poniedziałek jadę do pseudo ,oczywiście z moją dziewczyną Wiolą :1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 15:04 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Mam nadzieję, że klucze się znajdą :ok:
Izi w najlepszych rękach, ma swoich dużych tylko dla siebie księciunio :lol:

A ja od piątki mam dwa 3 tyg. szczylki. Dobry człowiek :evil: wywalił w kartonie, kolego był na spacerze z psami i one wyczuły, kolego karton zabrał ale że pieski to malamuty to nawet bał się je wyjąć z kartonu. No i tak trafiły do mnie. Karmienie strzykawką itd. itp. Jeszcze od piątku kupki nie było, poczekam do jutra i pewnie jakoś trzeba będzie pomóc, pewnie ciekłą parafiną.
Cudne sierotki, buro/biały chłoptaś i tri dziewuszka <3 <3
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie maja 28, 2017 22:03 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

ewan pisze:Mam nadzieję, że klucze się znajdą :ok:
Izi w najlepszych rękach, ma swoich dużych tylko dla siebie księciunio :lol:

A ja od piątki mam dwa 3 tyg. szczylki. Dobry człowiek :evil: wywalił w kartonie, kolego był na spacerze z psami i one wyczuły, kolego karton zabrał ale że pieski to malamuty to nawet bał się je wyjąć z kartonu. No i tak trafiły do mnie. Karmienie strzykawką itd. itp. Jeszcze od piątku kupki nie było, poczekam do jutra i pewnie jakoś trzeba będzie pomóc, pewnie ciekłą parafiną.
Cudne sierotki, buro/biały chłoptaś i tri dziewuszka <3 <3

Na szczęście ktoś je znalazł ,a gdyby nie? :cry:
Ja mam takiego cykora przed kociętami że szok...nie żebym się ich bała ,tylko tego braku adopcji :cry: :oops:

Izi ,tak się cieszę że trudno to ubrać w słowa.
Wiadomości na bieżąco i fotki również.

Jutro rano jedziemy ,pewnie coś przywieziemy ,auto transporterów .
W plecaku woda i jedzenie ,bo a może coś głodnego będzie po drodze.
Oby nie :201494

Upał mi nie służy ,źle się dziś czułam :cry:
Objeździłam koty ,a jak wróciłam to myślałam że padnę .
Nie padłam ,tylko poszłam spać.
teraz mi lepiej ,więc piorę ,ogarniam mieszkanie ,rozmyślam co by było gdyby było....
Dobrej nocy Kochani.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43916
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 22:11 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Ewan, 3 tygodniowe to nie trzeba jeszcze masować po brzuszku?

Ale super, że Izi u siebie już i taki zadowolony :ok:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie maja 28, 2017 23:47 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:ok: Kciuki za jutro
Obrazek

Kalai

Avatar użytkownika
 
Posty: 1253
Od: Wto cze 30, 2015 1:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 29, 2017 6:13 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorciu mało mnie tu ale myślami jestem zawsze :) dwa dni leżała na zwolnieniu ledwo ciepła od kataru i kaszlu a teraz w pracy meksyk i stąd mnie mało :oops:
Kciuki za wszystko :)

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 29, 2017 8:25 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Szalony Kot pisze:Ewan, 3 tygodniowe to nie trzeba jeszcze masować po brzuszku?

Ale super, że Izi u siebie już i taki zadowolony :ok:


No masujemy, paluchami, wacikami, czym się da :wink: Choć wczoraj samodzielne sioo już było , a dzisiaj rano kupka u tri. Jak to się człowiek potrafi kupką cieszyć :mrgreen:
Dawno nie miałam taki maluchów i zastanawiam się czy mogę im za kilka dni wprowadzać kaszkę dla dzieci? Proszę o poradę w tej kwestii. Na razie mleko RC dla kociąt i zmiksowany kurczak z odrobiną zupki jarzynowej Gerberka. Ale boję się że mleko to za chwilę będzie za mało. Będę wdzięczna za wskazówki.
Po za tym rozrabiają i są cudne. Jak to maluszki.
Obrazek

"Kotom bez trudu udaje się to, co nie jest dane człowiekowi: iść przez życie nie czyniąc hałasu."
Ernest Hemingway

ewan

Avatar użytkownika
 
Posty: 5825
Od: Nie cze 21, 2009 19:19
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 29, 2017 15:14 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
"Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu,człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał,i kota, który będzie go ignorował"/ D. Bruce
Obrazek
Szarusia [*]; Roki [*]; Kiciucha [*]; Santa [*]2011; Tinka [*]2013; Timorka [*]2013; Azira [*]2015; Cynamon [*] 2019; Fituś [*] 2020; Tola [*] 09.2020; Tosia[*] 04.2021; Tysia [*] 12.2021; Dziunia [*] 02.2024.

Kotina

Avatar użytkownika
 
Posty: 9464
Od: Czw sty 26, 2012 15:52
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 29, 2017 15:23 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

:ok: :ok: :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 29, 2017 21:26 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

ewan pisze:No masujemy, paluchami, wacikami, czym się da :wink: Choć wczoraj samodzielne sioo już było , a dzisiaj rano kupka u tri. Jak to się człowiek potrafi kupką cieszyć :mrgreen:
Dawno nie miałam taki maluchów i zastanawiam się czy mogę im za kilka dni wprowadzać kaszkę dla dzieci? Proszę o poradę w tej kwestii. Na razie mleko RC dla kociąt i zmiksowany kurczak z odrobiną zupki jarzynowej Gerberka.


Ale po co warzywa? Kociaki powinny dostawać mięsko surowe, najlepiej wołowinę lub indyka. Gerberki mogą być ale te z czystego mięsa (indyk lub kurczak do wyboru). Jeśli jest kłopot z wypróżnianiem, do mięska można dodawać masło lub odrobinę oleju z łososia, czy tranu z dorsza. Żadnych kaszek, ryżu itp :)
Mleko RC jest do bani, bardzo ubogie w składniki odżywcze. Lepsze jest mleko kozie z Convalescence albo mleko w proszku KMR, ewentualnie Farmfood.
Milva B
Obrazek
Nasze Koty: http://www.divine-cats.eu

milva b

Avatar użytkownika
 
Posty: 5596
Od: Czw mar 30, 2006 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto maja 30, 2017 7:03 Re: Tytek już po trepanacji a Izi do mnie napisał !:)

Dorcia żyjesz?
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35110
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Evvelka, Gosiagosia, Halina50, kasiek1510 i 289 gości