Czarny juz w DT/DS

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 19, 2017 12:49 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Boszka pisze:Na tym przykładzie widać, jaka ta ludzka miłość jest krucha. Jak kotek śliczny i zdrowy, to kocham a jak nie, to za drzwi i po sprawie. Po co sobie głowę zawracać, kiedy jak się zechce, to się weźmie drugiego, zdrowego. Ludzie opamietajcie się. Nie bierzcie kotów, jeżeli nie chcecie ich leczyć w razie potrzeby. To jest wstrętne, ohudne, cholera jasna i psia mać.
Ja tak piszę, jakby tu zaglądali te podlece bez serca. Oni nie widzą nic, po za czubkiem swojego nosa.

Szkoda się chyba produkować w tym temacie.
Jak widać jest jak jest - fundacje zostawiają konające bezdomniaki na ulicy, bo są zadłużone za prywatne koty ( a na fb co druga jęczy że pomocy kasy, kot wypadł z okna i złamał kręgosłup, kot wpadł do wc i mu zalało płuca... ) lub trzymają u siebie całe pseudohodowle zadłużając się u nich u weta...
Ludzka odpowiedzialność sama się przedstawia. Bajką by było gdyby każdy człowiek, który bierze kota brał go na wieki wieków amen.

Ale my nie o tym...

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie mar 19, 2017 13:48 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Pojawiam się u koteczka... ale bez pomysłów :(

Ty$ka

Avatar użytkownika
 
Posty: 1408
Od: Nie mar 11, 2012 19:57

Post » Pon mar 20, 2017 12:49 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

przypominam o kociastym

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 20, 2017 16:08 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

:!: :!: :!:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon mar 20, 2017 17:50 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Kot ma szansę!

Jest poszukiwany dla niego transport z Lęborka do Warszawy!! :!: :!:

Pomózcie , prosżę!

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 20, 2017 17:54 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Jeśli mogę cos doradzić, to szukać należy z Lęborka np. do Gdańska, tam szukać TDT, bo z Gdańska do Wawy łatwiej będzie znaleźć transport.
Napisałam PW do puchacz991-ona kiedyś oferowała transport pociągiem ze Słupska do Warszawy-może jeszcze jeździ?
Co prawda nie było Jej od sierpnia na forum, ale może odbiera PW?
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon mar 20, 2017 19:46 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Dzięki.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon mar 20, 2017 19:48 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Wpisz prosbę na FB-to strona transportowa, tylko musisz dołączyć do grupy-ja czekam na akceptację.
https://www.facebook.com/groups/1555115 ... 5/?fref=ts
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon mar 20, 2017 20:03 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

a szukałyście na wątku transportowym?
viewtopic.php?f=1&t=62304
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon mar 20, 2017 22:11 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Szukałam i właśnie znalazłam puchacz, niestety nadal nie odbiera PW, a na forum nie ma jej od sierpnia.
Napisałam prośbę na transportowym na Fb.
Inaczej nie mam jak pomóc- mam do Lęborka baaardzo daleko, do Warszawy też :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto mar 21, 2017 7:50 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

z tego co czytam na fb to już coś się pomalutku kroi

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 21, 2017 9:24 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

MajeczQa pisze:
Boszka pisze:Na tym przykładzie widać, jaka ta ludzka miłość jest krucha. Jak kotek śliczny i zdrowy, to kocham a jak nie, to za drzwi i po sprawie. Po co sobie głowę zawracać, kiedy jak się zechce, to się weźmie drugiego, zdrowego. Ludzie opamietajcie się. Nie bierzcie kotów, jeżeli nie chcecie ich leczyć w razie potrzeby. To jest wstrętne, ohudne, cholera jasna i psia mać.
Ja tak piszę, jakby tu zaglądali te podlece bez serca. Oni nie widzą nic, po za czubkiem swojego nosa.

Szkoda się chyba produkować w tym temacie.
Jak widać jest jak jest - fundacje zostawiają konające bezdomniaki na ulicy, bo są zadłużone za prywatne koty ( a na fb co druga jęczy że pomocy kasy, kot wypadł z okna i złamał kręgosłup, kot wpadł do wc i mu zalało płuca... ) lub trzymają u siebie całe pseudohodowle zadłużając się u nich u weta...
Ludzka odpowiedzialność sama się przedstawia. Bajką by było gdyby każdy człowiek, który bierze kota brał go na wieki wieków amen.
Ale my nie o tym...


MajeczQa pisze:z tego co czytam na fb to już coś się pomalutku kroi


:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 21, 2017 10:27 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Gdzie na fejsbuku?
Wrzuć link.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro mar 22, 2017 7:52 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

Może byś coś napisała? :roll:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro mar 22, 2017 8:47 Re: HELPWychodzącyFeLV+"nie będę go już leczyć".Drzwi zamkni

kropkaXL pisze:Może byś coś napisała? :roll:

Póki co nie mam zbytnio co, bo wszystko jakoś stanęło i z tego co wiem to osoba zajmująca się kotem bezpośrednio ma jakieś ustalenia z drugą dziewczyną prowadzącą dt i niekoniecznie mnie chyba chcą w to wtajemniczać. Pytam więc ale jakoś niewiele informacji, z tego co gdzieś tam się dowiedziałam kot ma jechać do dt do Warszawy póki co.
Jak coś się dowiem pewnego to dam znać.

MajeczQa

Avatar użytkownika
 
Posty: 1679
Od: Nie sty 27, 2008 11:16
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 174 gości