Banda Trojga. Morf wraca. Znak STAMTONT.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 16, 2018 10:28 Re: Banda Trojga.

Wszędzie się znajdą "dziwacy", którzy widzą dalej, niż czubek własnego nosa. Nawet na Ukrainie czy w Egipcie.
Ile formalności pewnie trzeba, żeby z takiem "bagażem" stamtąd wyjechać.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie gru 16, 2018 10:32 Re: Banda Trojga.

Tak, to są miesiące czekania na "uprawomocnienie się" np. szczepień. Podróż spoza UE nie jest prosta. Tu do Frankfurtu jeszcze pies przyleciał.
Karolina bardzo się bała formalności, że czegoś zabraknie, że kot utkwi gdzieś, może nie wpuszczą, może kwarantanna. Ale Tesla już jest i go głaskałam :)
Z Madery latem leciało do Niemiec 9 czarnych kotów, bo czarne nieadopcyjne a było ich w schronie prawie 20, ale to była prosta sprawa, bo Portugalia to UE.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie gru 16, 2018 10:45 Re: Banda Trojga.

I niech jak najwięcej będzie takich Karolin, których nie zniechęcą papiery i bezduszne przepisy.
Kota ['] 12.12.2015 | Krzyś ['] 21.10.2019 | Niunia ['] 24.01.2022 | Chrapek ['] 3.02.2022 | Kokosz ['] 17.02.2023

Zarejestruj się na FaniMani, rób zakupy i wspomagaj przy okazji fundacje!

Katia K.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12384
Od: Wto kwi 18, 2006 19:17
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie gru 16, 2018 20:32 Re: Banda Trojga.

zeby tylko mu sie polepszylo :ok: :ok: :ok:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon gru 17, 2018 21:07 Re: Banda Trojga.

z tym będzie kiepsko, uraz masywny i stary, złamanie z kompresją... ale niech ma po prostu dobre życie.
Nasza pacjentka Sisi - kiwaczek od Sosnośląskich Kotów do Adopcji, miała być uśpiona w październiku, naprawdę :( jako niezdolna do samodzielnej egzystencji (no i faktycznie było z nią kiepsko), bardzo się jej poprawiło, kiwa się i przewraca, ale jest samodzielna i bardzo rezolutna, zapadła mi w serce bardzo.I w weekend pojechała do domu na stałe. Piękna sprawa.
Przyjechała Kiwi - suwaczek z grupy Koci Los wielkimi problemami z pupą, była u nas na początku roku. Teraz się chce trochę naprawić.

Ja jestem przytłoczona.... lubię pomagać, ale czasem jest tak, że sprawy innych osób, kotów spadają na mnie jak lawina, telefon dzwoni, maile, messenger też, ja się staram pomóc, doradzam ale ...baterie mi się wyczerpują, uwierzcie. Sama nie umiem prosić o pomoc, bo nie umiem i nie lubię rozmawiać o sobie, po prostu się wycofuję, chowam. Nie daję rady. Nie mam jak tych baterii naładować, jakoś ciemno jest.

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon gru 17, 2018 21:45 Re: Banda Trojga.

Mistrzyni Yoda przesyla w blasku swietlnym moc pokonania mroku
Obrazek
Niech Moc Bedzie Z Tobą
Trzymaj sie :D

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4807
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź


Post » Wto gru 18, 2018 12:11 Re: Banda Trojga.

czarno-czarni pisze:z tym będzie kiepsko, uraz masywny i stary, złamanie z kompresją... ale niech ma po prostu dobre życie.
Nasza pacjentka Sisi - kiwaczek od Sosnośląskich Kotów do Adopcji, miała być uśpiona w październiku, naprawdę :( jako niezdolna do samodzielnej egzystencji (no i faktycznie było z nią kiepsko), bardzo się jej poprawiło, kiwa się i przewraca, ale jest samodzielna i bardzo rezolutna, zapadła mi w serce bardzo.I w weekend pojechała do domu na stałe. Piękna sprawa.
Przyjechała Kiwi - suwaczek z grupy Koci Los wielkimi problemami z pupą, była u nas na początku roku. Teraz się chce trochę naprawić.

Ja jestem przytłoczona.... lubię pomagać, ale czasem jest tak, że sprawy innych osób, kotów spadają na mnie jak lawina, telefon dzwoni, maile, messenger też, ja się staram pomóc, doradzam ale ...baterie mi się wyczerpują, uwierzcie. Sama nie umiem prosić o pomoc, bo nie umiem i nie lubię rozmawiać o sobie, po prostu się wycofuję, chowam. Nie daję rady. Nie mam jak tych baterii naładować, jakoś ciemno jest.




Dag,przychodzi wczesniej czy później taki moment,że sie człek potyka i wydaje sie,że nie może juz podnieść, ale podniesiesz się :ok:
z Tulinkiem ślemy MOC energii -tylko uchyl wieczorem okno , aby szyby nie rozwaliło :wink: :wink: i powstaniesz :ok: :ok: :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26436
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto gru 18, 2018 12:18 Re: Banda Trojga.

kiedy już jest tak bardzo ciemno pomyśl o tym rajdzie na dworzec :)

warto było ? warto (ja tylko bardzo żałuję, że nie miałam możliwości pogadania z Wami face to face choć przez chwilę )


jak to leci ? nie zmienisz całego świata ale jeden zmienisz na pewno , niejeden się udało
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto gru 18, 2018 13:06 Re: Banda Trojga.

Dag Ty jesteś zawsze gdzie potrzeba pomocy,a sama nie masz jak nawet odpocząć i to mnie często martwi.Cały czas na wysokich obrotach ,taka bomba dobroci z Ciebie :201461
Takie wypalenie dopada czasem w porywach do częściej bo ile może unieść człowiek który ciągle myśli by innym było dobrze.
Ja Ci życzę trochę odpoczynku,relaksu bo mało kto na to zasługuje jak Ty
Ściskam mocno Kochana

Kociama

Avatar użytkownika
 
Posty: 23506
Od: Czw gru 07, 2006 18:34
Lokalizacja: Beskidy

Post » Wto gru 18, 2018 23:40 Re: Banda Trojga.

czarno-czarni pisze: Sama nie umiem prosić o pomoc, bo nie umiem i nie lubię rozmawiać o sobie,

Nie musisz rozmawiać o sobie - po prostu poproś i już. To nic strasznego (i nie boli! - to nie szczepionka :lol: ) :P

Nie wydaje mi się, żeby ktoś naciskał na wynurzenia (a ci, co żyją plotkami, spiskowymi teoriami dziejów i domysłami, i tak się nie zmienią, więc luz).
не шалю, никого не трогаю, починяю примус ;)
Aktualnie na pokładzie: Nadszyszkownik, Żwirek
Nasze koty za TM(w kolejności zgłoszeń): Kulka [*] 17.03.2023, Gluś [*] 26.03.2020, Zmrol [*] 24.09.2023
Robalek['] Kredka['] Pirat['] Połamaniec [']

zabers

Avatar użytkownika
 
Posty: 26125
Od: Nie lut 08, 2009 14:21
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro gru 19, 2018 16:49 Re: Banda Trojga.

wielkie dzięki za dobre słowo!
Potrzebne było bardzo!
to ja zostawię to w podziękowaniu:

Obrazek
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro gru 19, 2018 17:49 Re: Banda Trojga.

Cały czas ciepło o Was myślimy :1luvu:

jej siostra

 
Posty: 4454
Od: Nie cze 27, 2010 11:45
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro gru 19, 2018 18:57 Re: Banda Trojga.

o rany :)

dziękuję Agnieszce za pakę pierników - są w niej także kocie łebki, super ! Dziękuję za dobrych ludzi wokół mnie, wraca takie ciepło :)
A kartka zjawiskowa - obczajcie:


Obrazek
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro gru 19, 2018 22:22 Re: Banda Trojga.

:ok: :ok: :ok:
wypoczywaj, od soboty dzień będzie już dłuższy :ok:
niech zmęczenie odpuści i wraca dobro.
pozdrawiam ciepło, ja ofiara zmęczenia i czyjegoś brakoróbstwa, która wyrżnęła tuż przed domem "twarzą na ...." Mam na święta podmalowane oko, dziś w trzech barwach od żółtego po ciemnokrwisty i poturbowany nochal, ale z nadzieją, że może wyprostowało się lekkie skrzywienie z dzieciństwa, bo nieźle mi się oddycha.
Obrazek Obrazek

Thorkatt

 
Posty: 17122
Od: Czw sty 04, 2007 23:29
Lokalizacja: Wrocław

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: emilab., kicalka, mraucia, Silverblue i 112 gości