Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, w środę znowu zabieg.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro kwi 19, 2017 22:29 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, i wszytko....

Anna61 pisze:
Atta pisze:Szybko się przywyka do dobrego :D

Tylko trochę tych przywykłych zrobiło się u mnie zbyt dużo. :twisted: :wink:

Bo im w stadzie lepiej :mrgreen:

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Czw kwi 20, 2017 20:30 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, i wszytko....

W środę Kacper będzie miał kolejną próbę wyciągnięcia tego złamanego gwoździa z nóżki w lecznicy w Łodzi.
Oczywiście gwarancji nie ma, że się uda, ale trzeba zaryzykować bo jego niestety ta nóżka boli. :(

Jeśli ktoś może nas wesprzeć..... :(

Obrazek

Obrazek

Czyli w środę na zabieg idą na 2 koty bo i ta Babulinka z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=179339&p=11754352#p11754352
Obrazek Obrazek Obrazek

Fiołki nie są skromne, gołębie niezbyt pokojowo nastawione, a koty rzadko wpadają na ten bardzo ludzki pomysł, by zachowywać się okrutnie czy fałszywie!
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

Od: Nie lis 25, 2007 20:27

Post » Czw kwi 20, 2017 23:22 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, i wszytko....

Anna61 pisze:W środę Kacper będzie miał kolejną próbę wyciągnięcia tego złamanego gwoździa z nóżki w lecznicy w Łodzi.
Oczywiście gwarancji nie ma, że się uda, ale trzeba zaryzykować bo jego niestety ta nóżka boli. :(

Jeśli ktoś może nas wesprzeć..... :(

Obrazek

Obrazek

Czyli w środę na zabieg idą na 2 koty bo i ta Babulinka z tego wątku viewtopic.php?f=1&t=179339&p=11754352#p11754352

Buduję bazarek, bo główni tak mogę pomóc przy moich ograniczonych środkach :oops:

Atta

Od: Śro lip 09, 2014 17:41

Post » Pt kwi 21, 2017 8:15 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, w środę znowu zabi

Atta pisze:Buduję bazarek, bo główni tak mogę pomóc przy moich ograniczonych środkach :oops:

Dziękuję jak nie wiem co Atta :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek

Fiołki nie są skromne, gołębie niezbyt pokojowo nastawione, a koty rzadko wpadają na ten bardzo ludzki pomysł, by zachowywać się okrutnie czy fałszywie!
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)

Anna61

Post » Sob kwi 22, 2017 19:41 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, i wszytko....

Anna61 pisze:W środę Kacper będzie miał kolejną próbę wyciągnięcia tego złamanego gwoździa z nóżki w lecznicy w Łodzi.

Mam nadzieję, że się uda :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bo mnie też się cały czas wydaje, że go to boli :(
Obrazek Obrazek Obrazek

mb

Od: Czw kwi 13, 2006 5:51

Post » Sob kwi 22, 2017 22:04 Re: Bezdomny, połamana łapa,gwoździowana, i wszytko....

mb pisze:

Mam nadzieję, że się uda :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Bo mnie też się cały czas wydaje, że go to boli :(

Tak Marysiu, zgadza się, dlatego dlatego nie dawało mi to spokoju i przy nadarzającej się okazji dzięki casicy, zabrałam i jego na konsultację w innym mieście.
Obrazek Obrazek Obrazek

Anna61

[poprzednia]