Bezdomny, połamana łapa, po opeacji. Szuka DS.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 08, 2017 11:50 Bezdomny, połamana łapa, po opeacji. Szuka DS.

Niestety po raz kolejny nie mogłam przejść obok i zostawić kota w potrzebie i z bólem.
Tylna łapa zwisająca. Od razu pojechałam do lecznicy, zdjęcie rtg na którym wyszło złamanie z przemieszczeniem kości piszczelowej (jeśli dobrze zapamiętałam z tego stresu) które nie jest już świeże.
Łapa opuchnięta i boląca, musi być operacja i gwoździowanie. Na szczęście lekarz dzisiaj ma wolny termin o 13 godzinie i kotek będzie operowany.
Cały opis zabiegu dostanę jak odbiorę kota z lecznicy i wtedy dokładnie będzie opisane co i jak.
Kot duży około 1,5 roku, waga 4,80kg, świerzb w uszach, bardzo brudny, nie jest bardzo dziki bo wyszedł sam z klatki łapki w lecznicy.


Wstępnie koszt to 500 złotych, do tego jeszcze karma, żwirek.

Proszę o pomoc/deklaracje pomocy dla kotka.


Obrazek

Obrazek
http://wstaw.org/m/2017/02/08/zdjecie25.JPG

Kotka już odebrałam z lecznicy i jego wypis.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zwichnięcie w stawie skokowym lewym, złamanie kości strzałkowej.
Wprowadzono gwóźdź o średnicy 1,5 mm, przez guz piętrowy do kości piszczelowej w celu stabilizacji w stawie skokowym i złamania kości strzałkowej.


Dzisiaj zapłaciłam 450 złotych.
Obrazek

Można kontaktować się ze mną drogą mailową Anna-Ksaw@wp.pl
Ostatnio edytowano Pt maja 05, 2017 21:19 przez Anna61, łącznie edytowano 19 razy
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 08, 2017 12:06 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Ode mnie kotek może dostać jakąś dobrą karmę oraz żwirek - napisz proszę czego potrzebuje. Nie deklaruję się na razie jeśli chodzi o dofinansowanie operacji, bo nie wiem jeszcze ile wyniesie mnie leczenie mojej koteczki (a już jestem zapożyczona). Poza tym Pabianice zaraz obok Łodzi, więc mogę też pomóc w realny sposób, tylko daj znać jeśli będzie taka potrzeba.
Trzymam kciuki za kotka. W jakiej jest lecznicy? Bo wygląda mi na Sforę :).
Ostatnio edytowano Śro lut 08, 2017 12:30 przez Rinn, łącznie edytowano 3 razy

Rinn

 
Posty: 62
Od: Czw gru 22, 2016 5:39

Post » Śro lut 08, 2017 12:06 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Już grosik poszedł dla Kotełka :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Śro lut 08, 2017 12:40 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Rinn pisze:Ode mnie kotek może dostać jakąś dobrą karmę oraz żwirek - napisz proszę czego potrzebuje. Nie deklaruję się na razie jeśli chodzi o dofinansowanie operacji, bo nie wiem jeszcze ile wyniesie mnie leczenie mojej koteczki (a już jestem zapożyczona). Poza tym Pabianice zaraz obok Łodzi, więc mogę też pomóc w realny sposób, tylko daj znać jeśli będzie taka potrzeba.
Trzymam kciuki za kotka. W jakiej jest lecznicy? Bo wygląda mi na Sforę :).


Wiesz, przy moim ogromnym stadzie każda pomoc dla nich się liczy, dziękuję. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 08, 2017 12:43 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Ale czy dobrze widzę, że kotełek jest w Sforze? Jeśli tak to już jutro mogę podrzucić mu karmę, bo będę z moją.

Rinn

 
Posty: 62
Od: Czw gru 22, 2016 5:39

Post » Śro lut 08, 2017 13:01 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Aniu,
poszedł przelew na co nieco. Trzymam kciuki nieustająco:)

A.

achili

 
Posty: 85
Od: Śro mar 19, 2014 22:44

Post » Śro lut 08, 2017 13:43 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

KULAK pisze:Już grosik poszedł dla Kotełka :201461 :201461

Dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

achili pisze:Aniu,
poszedł przelew na co nieco. Trzymam kciuki nieustająco:)
A.

Dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Rinn pisze:Ale czy dobrze widzę, że kotełek jest w Sforze? Jeśli tak to już jutro mogę podrzucić mu karmę, bo będę z moją.

Niestety nie w Sforze, kotek jest w Pabianicach ale docelowo/tymczasowo będzie u mnie pod Łodzią.
Mogę podjechać np. do Ikei bo dalej to ja ciapa jestem. :oops:

Ale się denerwuję czy aby wszystko pójdzie dobrze z operacją.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 08, 2017 16:59 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Kotka już przywiozłam do domu.

Obrazek Obrazek

Jego wypis z lecznicy

Obrazek

Obrazek

Oby tylko to drutowanie nie wychodziło mi od spodu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lut 08, 2017 22:56 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Dzisiejszy rachunek za kiciusia

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 09, 2017 1:21 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Kolejny poszkodowany :(

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lut 09, 2017 9:04 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

Atta pisze:Kolejny poszkodowany :(

Niestety. :(

Rano kot był tak głodny, że ledwo dałam radę klatkę otworzyć. Pruł się w wniebogłosy, smród w mieszkaniu od nie kastrata.
Dałam już mu przeciwbólowy i chyba poszedł spać. Potem jedziemy na kontrolę i antybiotyk i oby było wszystko dobrze.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 09, 2017 12:08 Re: Połamana łapa z przemieszczeniem, pilnie proszę o pomoc.

My już po wizycie w lecznicy.
Łapka trochę opuchnięta ale powyżej stópki. Samą stupkę mam kontrolować czy jest ciepła, czy wyżej nie sączy się gdzieś ropa i czy bardziej nie puchnie.
Kotek dostał kolejne leki w lecznicy i na wynos do domu. Kontrola w poniedziałek lub wtorek ale gdyby coś niepokojącego się działo to mam przyjść wcześniej.
Kotek bardzo się wszystkim podoba w lecznicy bo taki miły jest :1luvu: a dla mnie to też dobrze, że nie jakiś dzik bo byłoby ciężko z leczeniem.

Teraz znowu dostał miseczkę mokrej smilli gdzież aż się na nią rzucił, a ja znowu nie mogłam sobie poradzić ze zdjęciem mu kapturka do jedzenia, bo przecież musi się szarpać bo może mu nie dam. :twisted:

Nie wiem jak my wytrzymamy 6 tygodni.......
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lut 09, 2017 20:37 Re: Połamana łapa, już po operacji, gwoździowana.

Chciałem bardzo podziękować za pomoc dla mnie :1luvu: :1luvu: :1luvu:
cioci LUNA15 ZA 50 serduszek :1luvu:
cioci SZYMKOWA ZA 150 serduszek :1luvu:
cioci KULAK 50 serduszek :1luvu:
cioci ACHILI 80 serduszek :1luvu:


Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Obrazek

Bardzo dziękuję, jest mi dobrze i jestem szczęśliwy, że mam Was, przyjaciół nie obojętnych na moją krzywdę. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt lut 10, 2017 0:01 Re: Bezdomny, połamana łapa, już po operacji, gwoździowana.

Jaka szczęśliwa bidulka.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt lut 10, 2017 9:15 Re: Bezdomny, połamana łapa, już po operacji, gwoździowana.

Jaka słodka łapka.
Wracaj szybko do zdrowia.
Ania, wysłałam PW :).

Rinn

 
Posty: 62
Od: Czw gru 22, 2016 5:39

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kicalka, Wojtek i 188 gości