Zatrzesienie kociakow :-(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 08, 2002 13:23

O AC .......
ObrazekObrazekObrazek

Bomba

 
Posty: 7167
Od: Czw sty 31, 2002 23:09
Lokalizacja: Kielce

Post » Czw sie 08, 2002 18:57

W sobote ściągnęłam z pobliskiego drzewa młodego, 5-miesięcznego może, kocurka, który rozpaczliwie miauczał. Sąsiadki mówiły, że miauczy tak już pół dnia. Obserwowały to dzieci. Powiedziałam, że zabieram kota do hotelu, podałam adres ( na wypadek gdyby ktoś pytal...) . W poniedziałek domofon do drzwi : "Czy tutaj mieszka ta pani, która wzięła kotka do hotelu?" Biegnę z radością, że znalazł się właściciel a tutaj...: " My mamy kotka małego, taki chłopczyk znalazł..." i dziewczynki prezentują mi maleńką biało-srebrno-rudą kociczkę, na oko ok. 2,5 m-ca.
Jak myślicie, co zrobiłam?
Wzięłam.
Jeszcze tego samego dnia, późno wieczorem pojechałam do tego samego hotelu gdzie przebywa ten pierwszy. Kitkę zobaczyła p. Agnieszka, tzw. techniczna w klinice i... zakochała się w maleństwie. Zarezerwowała ją ale musze przetrzymac kotkę ok. 1,5 m-ca bo p. Agnieszka nie może jej na razie wziąc do siebie ( wojuje z babcią zajadle i z tego wszystkiego chce sie wyprowadzić czym prędzej).
Dodam, że pierwszy kotek też ma już ludzi zainteresowanych wzięciem go do siebie.

A ja powoli dostaję świra.....
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Czw sie 08, 2002 19:02

Podziwiam, że tak szybko kotki znalazły swoich ludzi :D
Kasiu albo masz szczególny dar przekonywania albo kotuchy są niezwykłej urody :D
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw sie 08, 2002 19:24

Kasia D. pisze:A ja powoli dostaję świra.....


Szlachetny to świr 8) :wink: Gratuluję :D

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt sie 09, 2002 11:59

Dodam, że od czterech dni w mojej prywatnej piwnicy ( pocięte okienko, kuweta, sucha karma, woda, dwa legowiska) mieszka mały, czarny jak diabełek, kotek. Dziki jak nie wiem co, nawet nie mogę sprawdzic czy to chłopczyk czy dziewczynka...
W dzień śpi, w nocy wychodzi, dołącza do czarnego blokowego kocura i razem sobie chodzą. Śmiesznie to wygląda: ciemna noc a tu nagle duży czarny koci kształt a za nim taki sam malutki ;))) Oba ogony w górze!
Tego to już nie ulokuję u ludzi bo za dziki, ale za dwa miesiące zaczynam akcję proverową ( na wypadek gdyby to była dziewuszka).
Aktualnie do upchnięcia jest jeszcze bura kotka, ok. 6-7 m-cy, która przybłąkała się do sąsiadów moich rodziców ( dzielnica domków jednorodzinnych). Oczywiście karmiła ją tylko moja mama. Inni, którzy wypakowali sobie wille za ciężkie miliardy, nawet nie pomyśla o tym, że kot może być głodny albo, że w taki upał trzeba mu nalać wody do miseczki:(((
Rada w radę postanowiłyśmy z mamą wysterylizować kicię i znalęźć jej dom. Zabieg był w poniedziałek, teraz kitka leczy brzuszek a my szukamy dobrych rąk. Jutro robię kici zdjęcie i lecę do biura lokalnej Gazety Wyborczej. Tam mam dwie znajome dziennikarki, straszne kociary ( jedna dwa tyg. temu adoptowała koteczkę, którą wzięłam z interwencji i umieściłam w hotelu, uprzednio zlecając stosowny zabieg).
Zawsze chętnie zamieszczają notatkę wraz ze zdjęciem.
Trzymajcie kciuki, bo na bure kotki - tygryski nie ma chętnych, niestety...
Gdyby ktoś pytał to informuję, że mama nie może jej wziąć bo sama posiada trzy kocice ( wszystkie wycięte!) oraz trzy psy ( dwie sunie też po sterylce, chłopczyk - cały:)) Tamta kicia jest bardzo płochliwa a kocice rodziców są rozpieszczone i strasznie zazdrosne. Pogoniłyby ją na pewno.
O psach nawet nie wspomnę...
www.fundacjafelis.org
na FB: Foondacja Felis
KRS 0000228933 - podaruj nam 1%

Kasia D.

 
Posty: 20244
Od: Sob maja 18, 2002 13:40
Lokalizacja: Lublin i okolice

Post » Pt sie 09, 2002 13:24

mamy chyba druga Ofelie na forum

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Pt sie 09, 2002 13:46

Może mnie zastąpić. Ja idę na emeryturę :?

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Pt sie 09, 2002 13:49

Ofelia pisze:Może mnie zastąpić. Ja idę na emeryturę :?

Na urlop, owszem, puścimy Cię, na emeryturę - ni. :wink:

Hana

 
Posty: 10122
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ASK@, Majestic-12 [Bot], Zeeni i 243 gości