Kotka zamarzła,został kocurek.Ma domek :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 14, 2017 12:16 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

ok.
Powodzenia i wielkie kciuki :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob sty 14, 2017 12:37 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

justyna8585 pisze:Spróbuję muzyki relaksacyjne,mnie też się przyda:)
Dzwoniła babka z Bytomia,ma 11 letniego syna i nie zabezpieczy balkonu.To nie czas na wybrzydzanie,ale odmowiłyśmy.Na fb w komentarzach jakaś kobieta napisała, że jeśli do końca weekendu nic się nie znajdzie, to prosi o kontakt.Czy ktoś ja kojarzy?w tle widzę psa i kota,a to niedobrze.Karmicielki dopiero teraz zaczęły gadać, że on stawiał się na psy,stąd dziwne rany.

Dobrze zrobiłaś. to właśnie czas na wybrzydzanie. Bo kot nie może trafić do domu, gdzie będzie zabawką dla dziecka czy nie wiadomo kim jeszcze. Potrzeba mu domu spokojnego, pełnego zrozumienia, w którym będzie mógł dojść do siebie i zwalczyć lęki. I do mu, który go nie wyrzuci jak się znajdzie pierwszy lepszy powód.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob sty 14, 2017 12:42 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Możesz wybrzydzać.Nie ma kociąt zimą. Ma większe szanse.Poza tym jest bardzo ładny i zdrowy.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sty 14, 2017 13:46 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Zapiszę ,do pokazania znajomej pani.

luty-1

 
Posty: 1133
Od: Nie lut 21, 2010 19:19
Lokalizacja: już nie Konstancin

Post » Sob sty 14, 2017 14:07 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Pani z fb jakoś mnie nie przekonuje,ale poprosiłam o nr telef.Ma psa,kotkę w podobnym wieku co ten Kocurek,która miała byc sterylizowana,ale ma teraz rujkę.Jej kotka przywykla szybko do psa,z tym Kocurem tak prosto nie będzie.Kiedy napisałam o odizolowania,to tekst,że dziecko zgodziło się, żeby był na razie u niego w pokoju.Sądząc po zdj.,to nie jest to dorosłe dziecko.Nie wydam kota do dziecka,to nie 3 kg kot,tylko spokojnie z 9 będzie miał. Pogadam przez telefon, jeśli ma zabezpieczony balkon,to mamy inne koty do adopcji,które nadawałyby się.

Edit: Pani miła,ale nie zabezpieczy balkonu,mieszkanie wynajmowane.Powiedziałam o jego dziwnych reakcjach od czasu do czasu,mówiąc że to może minąć,ale zrezygnowala.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Sob sty 14, 2017 18:50 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

I dobrze!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon sty 16, 2017 13:11 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Kocurek otrzymał 60 zł od Luna15 na poczet wizyty u weta.Faktura będzie 01.02,bo wet tak zawsze wystawia zbiorczo na wszystkie tymczasy.Bardzo dziękuję.

Kocurek ma spokój,nie dotykam go.On wciąż ociera się, czuje zapachy zwierzaków.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Pon sty 16, 2017 13:17 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

justyna8585 pisze:Kocurek otrzymał 60 zł od Luna15 na poczet wizyty u weta.Faktura będzie 01.02,bo wet tak zawsze wystawia zbiorczo na wszystkie tymczasy.Bardzo dziękuję.

Kocurek ma spokój,nie dotykam go.On wciąż ociera się, czuje zapachy zwierzaków.


Luna :1luvu:

Dobrze,że ma spokój :ok: Jak szuka kontaktu (ociera się) ,to głaszcz go,ale na JEGO warunkach. Jak zobaczysz,że mu się przestaje podobać,zaprzestań i Ty.
Powoli socjalizować go trzeba,bo go nie wyadoptujesz.
Ale powoli i nie nerwowo :ok:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro sty 18, 2017 15:23 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

UP!
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Śro sty 18, 2017 18:00 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Jeden z moich tymczasów dostał zapalenia pęcherza. Od razu było,że pewnie stresował sie nowym kotem.Dzisiaj znowu wet, z resztą też z kotką w tragicznym stanie,nie wiem czy jest sens robienia wydarzenia,dostała szansę,ale nie wiem czy pomoc nie przyszła za późno.



Mamy już 100 % pewność,że zachowanie kocurka wynika z braku akceptacji zwierząt.Był dzisiaj 2 h u kogoś,kto nie ma zwierząt na czas weterynarza i co? zero syczenia,prychania,normalny kot.Tam jednak zostać nie może.Po powrocie to samo,co było.Poszukiwany dom bez zwierzaków.

Trzymajcie kciuki za zdrowie moje tymczasa,tyle już u mnie jest.Chciałam ratować rudego,ale sami widzicie.Mam wielkie poczucie winy.

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Śro sty 18, 2017 18:13 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

:ok: Trzyma kciuki za niezakocony DT dla rudego - trzeba to rozgłosić na wydarzeniu, czasem podejmują sie takiego tymczasowania osoby niezakocone.

no i kciuki za biedulę zestresowaną - pecherz zapala się odstresowo niestety :(
Obrazek Obrazek
PRZEPRASZAM ZA BRAK POLSKICH ZNAKOW.

Rakea

Avatar użytkownika
 
Posty: 4915
Od: Śro lis 14, 2007 23:56
Lokalizacja: Praga nad Wisłą

Post » Czw sty 19, 2017 22:20 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Wpłynęła 50 zł od T.P. z Łodzi.Bardzo dziękuję :)

Pojawiła się szansa dla kocurka, zobaczymy co z tego wyjdzie....

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

Post » Czw sty 19, 2017 22:56 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

:ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sty 20, 2017 0:45 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Mojej kotce ze stresowym zapaleniem pęcherza ta karma pomogła jedzona przez miesiąc... (Kotka ze stresu obsikiwała ściany meble wszystko właściwie) http://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_d ... s_d/543966
Jest też taki suplement diety poprawiający sytuację kotów z takimi problemami:
http://vetexpert.pl/produkty/urinovet-cat-twist-off/
Zestresowanym kotom pomagają też obróżki Calming Collar wg mojego weta - tylko jeden problem drogie to jest.
http://zooart.com.pl/product-pol-15256- ... sgodMS0Lnw

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Pt sty 20, 2017 17:09 Re: Kotka zamarzła,został kocurek.Potrzebny dt, wsparcie na

Ten kot jest juz u mnie prawie 2 lata i nigdy nie było tak,żeby zapalenie pojawiało się.Pierwszy raz...dawno jednak nie miałam nowych kotów,cały czas pracowałam i zawsze jakoś dt znajdował się, wiedziałam że nie mogę sobie pozwolić.

Ogólnie chciałam dobrze dla rudego, ale to jakaś czarna seria...dzisiaj kolejna wizyta u weta...ten kot z zapaleniem omija szerokim łukiem kuwete,to drugi sikający kot :(

Pięknie rośnie dług u weta,jutro kolejna wizyta...nie mam już słów.

Słuchajcie, dostałysmy propozycje od koleżanki Ani ze studiów,że adoptuje 2 obojętnie jakie koty.Myślałysmy o nieadopcyjnych tymczasach u mar9,które są od nas,albo moja Lala i Ogonek. Po naprawdę przemyśleniach i to,jak koty u mnie odchorowują obecność rudego,zastawiamy się,czy jednak nie dać rudego i spróbować połączyć go z kotką,ktora jest na wsi.Z nią to długa historia,bo kotka mieszka w stodole u sąsiadów Ani.Udalo sie 2 mies. temu zabrać ją na sterylke aborcyjną, potem jeszcze 2 tyg. byla leczona."Właściciele" chcieli ją,bo łowna.Z płaczem Ania oddała, nie możemy jej ogłaszać
Ostatnio edytowano Sob sty 21, 2017 17:21 przez justyna8585, łącznie edytowano 1 raz

justyna8585

 
Posty: 8082
Od: Śro wrz 10, 2008 10:49
Lokalizacja: ruda śląska

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], skaz i 213 gości