Pomocy !! :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 09, 2017 21:45 Re: Pomocy !! :(

:cry:
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Wto sty 10, 2017 17:45 Re: Pomocy !! :(

Wróciłam od weterynarza kot miał 32 stopnie temperatury dostał 4 sastrzyki i następną wizytę mam w czwartek miejmy nadzieje ze wróci do zdrowia ! :D :201461

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Wto sty 10, 2017 17:57 Re: Pomocy !! :(

W czwartek, czyli za 2 dni.
Wiesz....ziemia zamarznięta to ciężko będzie, lepiej już ten dołek zacznij kopać żeby do czwartku zdążyć.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13730
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 10, 2017 17:57 Re: Pomocy !! :(

Mruczek47 pisze:Wróciłam od weterynarza kot miał 32 stopnie temperatury dostał 4 sastrzyki i następną wizytę mam w czwartek miejmy nadzieje ze wróci do zdrowia ! :D :201461

Kot winien mieć założony wenflon i być napakowany ciepłą kroplówką plus leki dożylnie plus steryd na kopa. najlepiej z duphalaytem do tego by miał związki odżywcze. Taka kroplówka winna być podawana co dzień!!! Taka temp świadczy o agonii. Od razu trzeba działać szybko. Jeśli dałoby radę winien mieć pobraną krew na badania i to na cito. Jak można leczyć bez badań?
Musisz trzymać go w cieple. Poduszka elektryczna, termofor. butelka z ciepłą wodą owinięta w polar. Posłanie winno być tak zrobione by mógł odejść od źródłą ciepła.
Już wiesz dlaczego twój kot tak się zachowywał! On umierał? Tyle dni zmarnowanych zostało.
Zmień weta bo ten to konował. Jakie leki podał ? Co ty mu zapodałaś?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 10, 2017 18:00 Re: Pomocy !! :(

Kazia pisze:W czwartek, czyli za 2 dni.
Wiesz....ziemia zamarznięta to ciężko będzie, lepiej już ten dołek zacznij kopać żeby do czwartku zdążyć.

A kot cierpi od 3 stycznia. Jest 10.
Mruczek47 pisze:Witam jestem właścicielką prawie 8 letniego kota strasznie sie martwię ponieważ zauważyłam że od 3 dni dziwnie sie zachowuje nie może ustać na łapkach jak wstaje to sie przewraca nie reaguje prawie w ogóle raz wymiotował wykręca mu łapki nie je nic trzepie nim co 15s co to może być ? myśle że to wstrzas mózgu ale moge sie mylić prosze o pomoc :(


Po co ludzie biorą zwierzęta :?:
Po co tracą czas na wpisy w necie? Cudu internetowego wyleczenia nigdy nie było. Miau to nie Kaszpirowski :evil:
Kota żal bo musiał mocno cierpieć. A opiekun, którego kochał ...

Boję się, ze nie dowiemy sięjakie leki był dane kotu. te cudowne. Oby to nie były ludzkie i dlatego taka cisza.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55375
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto sty 10, 2017 18:33 Re: Pomocy !! :(

Boję się o tego kota

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 10, 2017 18:55 Re: Pomocy !! :(

:!: :strach:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 10, 2017 19:07 Re: Pomocy !! :(

Obawiam się najgorszego :(
ser_Kociątko
 

Post » Wto sty 10, 2017 19:09 Re: Pomocy !! :(

Ja też.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto sty 10, 2017 19:15 Re: Pomocy !! :(

ASK@ pisze:
Mruczek47 pisze:Wróciłam od weterynarza kot miał 32 stopnie temperatury dostał 4 sastrzyki i następną wizytę mam w czwartek miejmy nadzieje ze wróci do zdrowia ! :D :201461

Kot winien mieć założony wenflon i być napakowany ciepłą kroplówką plus leki dożylnie plus steryd na kopa. najlepiej z duphalaytem do tego by miał związki odżywcze. Taka kroplówka winna być podawana co dzień!!! Taka temp świadczy o agonii. Od razu trzeba działać szybko. Jeśli dałoby radę winien mieć pobraną krew na badania i to na cito. Jak można leczyć bez badań?
Musisz trzymać go w cieple. Poduszka elektryczna, termofor. butelka z ciepłą wodą owinięta w polar. Posłanie winno być tak zrobione by mógł odejść od źródłą ciepła.
Już wiesz dlaczego twój kot tak się zachowywał! On umierał? Tyle dni zmarnowanych zostało.
Zmień weta bo ten to konował. Jakie leki podał ? Co ty mu zapodałaś?


Bardzo radośnie autorka watku do tego podchodzi... :o
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Wto sty 10, 2017 20:24 Re: Pomocy !! :(

ASK@ pisze:
Kazia pisze:W czwartek, czyli za 2 dni.
Wiesz....ziemia zamarznięta to ciężko będzie, lepiej już ten dołek zacznij kopać żeby do czwartku zdążyć.

A kot cierpi od 3 stycznia. Jest 10.
Mruczek47 pisze:Witam jestem właścicielką prawie 8 letniego kota strasznie sie martwię ponieważ zauważyłam że od 3 dni dziwnie sie zachowuje nie może ustać na łapkach jak wstaje to sie przewraca nie reaguje prawie w ogóle raz wymiotował wykręca mu łapki nie je nic trzepie nim co 15s co to może być ? myśle że to wstrzas mózgu ale moge sie mylić prosze o pomoc :(


Po co ludzie biorą zwierzęta :?:
Po co tracą czas na wpisy w necie? Cudu internetowego wyleczenia nigdy nie było. Miau to nie Kaszpirowski :evil:
Kota żal bo musiał mocno cierpieć. A opiekun, którego kochał ...

Boję się, ze nie dowiemy sięjakie leki był dane kotu. te cudowne. Oby to nie były ludzkie i dlatego taka cisza.






ty przepraszam bardzo mój kot jest bardzo ze mną zżyty i ja nie chce dla niego zle robie co moge jet w ciepłym pod baraninką pod kocykiem i obok butelki z gorącą wodą tak jak weterynarz mi powiedział. po co ludzie biorą zwierzęta ? po to aby sie nimi zająć a ja właśnie to robie wiec nie zarzucaj mi że on ma ze mną zle. on nie jest na polu tylko cały czas w domku w łóżku. dołek zacząć kopać na co ? nie życzy sie nikomu zle wkurzają mnie tacy ludzie jak ty. wiec zastanów sie co piszesz i po co może lepiej było sie nie wypowiadać? kot dostaje witaminy w zastrzykach jest mu o wiele lepiej wiec prosze uspokój sie już i najlepiej nie wypowiadaj sie :) :201461

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Wto sty 10, 2017 20:31 Re: Pomocy !! :(

Czasami trzeba sie cieszyć żeby nie płakać mam 16 lat i sama sie nim zajmuje przepraszam bardzo że dużo nie wiem te strony powinny być tworzone dla pomocy gdy sie czegoś nie wie a nie po to żeby obrażać innych. a więc cieszcie się że wasze pupile są zdrowe bo nie którzy walczą z ich chorobami. pozdrawiam wszystkich i wszystkie wasze zwierzaki

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Wto sty 10, 2017 20:34 Re: Pomocy !! :(

Mruczek47 pisze:Wróciłam od weterynarza kot miał 32 stopnie temperatury dostał 4 sastrzyki i następną wizytę mam w czwartek miejmy nadzieje ze wróci do zdrowia ! :D :201461
Jasne. Temperatura 32 stopnie świadczy że jest mu wspaniale wprost. Jestem pewna, że tryska energią. Jak się słanial na łapach i wymiotowal to też byla oznaka kwitnącego zdrowia i w żadnym razie nic nie wskazywało, że trzeba z nim do weta migiem lecieć.
Ale masz rację, rób dalej to co robisz czyli praktycznie nic i spokojne czekaj aż mu samo przejdzie...przecież Ci baaardzo na nim zależy. Na pewno strasznie go kochasz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Kazia

 
Posty: 13730
Od: Pt maja 24, 2002 13:46
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 10, 2017 20:46 Re: Pomocy !! :(

Osoba, która leczy kota przez internet, prosi innych, aby się nie wypowiadali :roll:
No, chyba że ktoś tu się dobrze bawi.
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Wto sty 10, 2017 20:52 Re: Pomocy !! :(

Mając 16 lat możesz zgłosić się do jakiejś pracy tymczasowej po godzinach w szkole i zarobić na leczenie kota.
Tak, między innymi, pokazuje się, że coś się kocha i na tym czymś człowiekowi zależy.
I przy okazji jest to lekcja odpowiedzialności będącej prawdziwą miarą dorosłości.

Z drugiej strony: nie ma w tym rejonie jakiejś fundacji z kontaktem na kompetentnego weta, który nie zedrze skóry, tylko potraktuje 16latkę rzetelnie pod względem kosztów? I jasno przedstawi sytuację zdrowotną kota i dalsze rokowania.

Koniczynka47

 
Posty: 2746
Od: Wto lut 23, 2016 9:21

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], jowitha i 509 gości