Pomocy !! :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob sty 07, 2017 21:58 Re: Pomocy !! :(

Mruczek47, a skąd jesteś?
---
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie sty 08, 2017 15:47 Re: Pomocy !! :(

kotu już lepiej je i pije chodzi już prawie normalnie mruczy wraca do zdrowych bardzo mi przykro ze byly takie negatywne wiadomosci ale no cóż i tak dziękuje za zainteresowanie :)

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Nie sty 08, 2017 22:29 Re: Pomocy !! :(

Z takiego czegoś kot sam ozdrowiał po lekach LUDZKICH???? To chyba cos nie tak!
MAŁA Obrazek SPIJ SPOKOJNIE STOKROCIU Obrazek

mala1996

 
Posty: 451
Od: Pon sty 16, 2012 19:47

Post » Pon sty 09, 2017 1:01 Re: Pomocy !! :(

A gdzie było napisane, że dostał ludzkie leki ? Autorze to, że mu chwilowo przechodzi nie znaczy, że problem nie wróci, a może wrócić ze zdwojoną siłą.

Martinnn

Avatar użytkownika
 
Posty: 864
Od: Czw sty 01, 2015 22:16

Post » Pon sty 09, 2017 2:39 Re: Pomocy !! :(

Jeśli padaczka, to napady będą coraz częstsze i coraz silniejsze. Jeśli kot wpadnie w stan padaczkowy, zapewne umrze.
Jeśli guz mózgu, to do napadów przypominających padaczkę może dojść cała seria innych.
Jeśli zatrucie, to kot może niebawem zatruć się ponownie. Strychnina daje skurcze mięśni. Może kot tylko skubnął na przykład zatrutą mysz (po pełnej dawce już by nie żył). Jeżeli ktoś używa tego typu trucizn, to tylko kwestią czasu jest śmierć zwierzaka.
RTG za 300 zł to rozbój w biały dzień. Proponuję poszukać innego weta już dziś, aby w razie ponowienia się problemów mieć kogoś sensownego, kto kota ZBADA a nie rozłoży ręce (inna sprawa, że badanie teraz pomimo braku objawów też byłoby wskazane).
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pon sty 09, 2017 13:26 Re: Pomocy !! :(

ponowie pytanie:
- Mruczek47, skąd jesteś?
mieszkamy w różnych regionach Polski i znamy dobrych kotologów w wielu miastach
może Ci coś podpowiemy
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon sty 09, 2017 17:33 Re: Pomocy !! :(

Woj śląskie :) Bielsko Biała kotu jest znacznie lepiej ale i tak nie jest super ale poprawia sie :) jestem przy nim cały czas :) podaje leki i jest ok, kicha teraz kaarek ma :) pozdrawiam

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Pon sty 09, 2017 17:40 Re: Pomocy !! :(

nie masz przypadkiem jakiś trujących kwiatów w zasięgu? gwiazda betlejemska? lilie?
berni ma sprawdzonego weta w Bielsku, ryśka pewnie też - napisz do nich pewnie znają dobrze cenniki
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sty 09, 2017 19:13 Re: Pomocy !! :(

nie kwiatów nie mam trujących jest przeziębiony leży w łóżku pod kocem znacie jakieś sposoby na przeziębienie ? :?:

Mruczek47

 
Posty: 9
Od: Sob sty 07, 2017 18:49

Post » Pon sty 09, 2017 19:16 Re: Pomocy !! :(

Mruczek47 pisze:żeby jechać na przewietlenie które kosztuje około 300zł niestety nie stać mnie

To po co brałaś/-eś zwierzę? :roll:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Pon sty 09, 2017 19:41 Re: Pomocy !! :(

Mruczek47 pisze:nie kwiatów nie mam trujących jest przeziębiony leży w łóżku pod kocem znacie jakieś sposoby na przeziębienie ? :?:

Tak. Wizytę u weta.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 09, 2017 19:52 Re: Pomocy !! :(

Nie znamy sposobów na kocie przeziębienie, bo nie jesteśmy weterynarzami, a nawet gdybyśmy byli, to nie udzielalibyśmy porad na odległość. Zapakuj jutro kota do transportera, owiń transporter kocem i jazda do weta, nawet jeśli będzie Ci się wydawało, że jest lepiej.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10932
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon sty 09, 2017 19:57 Re: Pomocy !! :(

Boję się, że autor wątku tego nie zrobi.

MaryLux

 
Posty: 159765
Od: Pon paź 16, 2006 14:21
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon sty 09, 2017 20:14 Re: Pomocy !! :(

A co mu podajesz? Bo rozumiem, że jednak u weterynarza ani raz nie byłeś, skoro pytasz o leki?
Nasze wątki:Czarno Widzę i Szarość nie radość, a tu nas zobaczysz #cats.on_tour

Obrazek

haaszek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2769
Od: Pt cze 23, 2006 18:43

Post » Pon sty 09, 2017 20:15 Re: Pomocy !! :(

Nie wiem, kim jest autorka, ale brzmi tak, jak osoby wychowane w wiejskim podejściu: "chodzi i je znaczy że nic kotu nie jest". Mówię to bez obrazy dla kogokolwiek.
Jeżeli mam rację, to szanse na odwiedzenie weterynarza, póki kot nie puści piany z pyska, są marne.
Mruczek47 miej na względzie, że po takich przeżyciach, o których pisałaś, objawy przeziębienia nie muszą być jedynym problemem. Kot który miał drgawki a teraz jest osowiały i ma katar to nie koniecznie historia z cudownym zakończeniem (chociaż ze względu na kota tego życzę).
Radzę poszukać innego weta i skonsultować z nim całą historię i obecne objawy. Być może kot potrzebuje kroplówki(!).
Nawet leki bez recepty, które można by było tu poradzić, muszą być dostosowane do obecnego stanu kota (którego nie widzimy a jedynie czytamy Twoje lakoniczne opisy) oraz do jego wagi, której również nie znamy. Nikt z nas nie zmierzy też temperatury, a to jedna z ważniejszych informacji. Osowiałość może być spowodowana zarówno hipotermią, jak i wysoką gorączką. A to oznacza różne leczenie.
Nie mamy też karmy wzmacniającej, która być może byłaby tu wskazana, a którą najpewniej kupisz u weterynarza po konsultacji.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10686
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 514 gości