mco - jaki furminator?

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 22, 2017 18:43 Re: mco - jaki furminator?

Bardzo dziękuję za te posty. To zupełnie nie chodzi o to,że nie chcę czegoś sfinansować (o nietrafionych kocich akcesoriach mogłabym napisać książkę :P) ale o to, że moja kocia się wkurza przy czesaniu metalowym grzebieniem. :(

a.m

Avatar użytkownika
 
Posty: 547
Od: Czw lis 03, 2016 11:20

Post » Czw gru 06, 2018 8:40 Re: mco - jaki furminator?

Ja polecam szczotkę Brashka, jest to bardzo wydajny sposób pozbycia się nadmiaru kłaczków. Ma bardzo wygodną rączkę która się nie wpija w palce ani nie wyślizguje z dłoni. Moje włochate kocie bydlątko nie ma nic przeciwko wyczesywaniu za pomocą akurat tej szczotki bo na inne prycha :D. Mam Ragdolla i przy tego typu kudłów daje sobie rade, Matylda zadowolona w trakcie czesania ociera się o nogi wiedz wyczesywanie jest czasochłonne ale efekt jest piorunujący.

Kociara2404

 
Posty: 1
Od: Śro gru 05, 2018 9:05

Post » Czw gru 06, 2018 17:42 Re: mco - jaki furminator?

Kociara2404 pisze:Ja polecam szczotkę Brashka, jest to bardzo wydajny sposób pozbycia się nadmiaru kłaczków. Ma bardzo wygodną rączkę która się nie wpija w palce ani nie wyślizguje z dłoni. Moje włochate kocie bydlątko nie ma nic przeciwko wyczesywaniu za pomocą akurat tej szczotki bo na inne prycha :D. Mam Ragdolla i przy tego typu kudłów daje sobie rade, Matylda zadowolona w trakcie czesania ociera się o nogi wiedz wyczesywanie jest czasochłonne ale efekt jest piorunujący.

Ech, wy i te wasze kryptoreklamy... W dodatku żałośnie sformulowane i z bledami. Serio ktos placi za takie marne posty? Przeciez to odstrasza od zakupu.
Do cats eat bats?

Muireade

Avatar użytkownika
 
Posty: 1576
Od: Pon sie 08, 2016 17:26
Lokalizacja: Środek wiochy (pod Toruniem)

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Silverblue i 252 gości