URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 13, 2017 15:48 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Dzielna Kicia :201461
I taka piękna :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon maja 15, 2017 18:32 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Obrazek

Nadszedł już ten czas, że oglądamy się za domkiem stałym dla Buffy. Myślę, że od stycznia nasza malutka zmieniła się całkiem, względem i fizycznym i psychicznym. O jej krytycznym stanie z początku nie muszę chyba mówić, każdy widział i widzi jak jest teraz, a fotka wyżej tylko ładnie podkreśla naszą kocią metamorfozę :lol: Oczywiście jej stan psychiczny to tylko my w domu możemy opowiedzieć- ale z kota, który pierwsze dni przesiedział za kanapą, uciekał gdy tylko widział "potężnego stojącego człowieka" zrobiła się ogromnym przytulaskiem... z którym nie będę potrafiła się rozstać ... upodobała sobie mnie i każdą chwile ze mną spędza, tylko czeka kiedy wrócę do domu ze szkoły , czy pracy. Jak widzi mnie za oknem to już biegnie do drzwi... A mój 3 dniowy wyjazd przespała a jak mama przygotowywała mi łóżko bo powrót był w nocy to juz wiedziała, że pańcia wraca i z radości skakała jak kangur a potem nie dała mi spać, bo miałam ją przytulać :D wystarczy , że powiem chodź Księżniczko to zaraz Buffy biegnie ^^

trochę o Buffy:
Buffy to około 6 letnia, drobniutka koteczka. Jest śliczną kocią czarno- białą księżniczką. W pierwszych kontaktach jest bardzo nieśmiała, chowa się i ucieka ale kiedy tylko zaufa pokazuje jaka z niej wspaniała kotka! Jest bardzo delikatna i dostojna. Uwielbia być głaskana i sama wpycha swój pyszczek pod rękę, lubi jak się ja przytula i sama chętnie domaga się pieszczot. Cudownie mruczy i "rozmawia" z człowiekiem. Jest bardzo grzeczna, większość dnia przesypia- z przerwami na jedzenie , pieszczoty i trochę zabawy. Kiedy najdzie ja ochota zaczyna biegać za zabawkami , które sobie podrzuca , tupiąc przy tym jak mały słoń ;) Lubi też kontakt z innymi zwierzętami, początkowo syczy ale z czasem przyzwyczaja się do towarzysza. Koteczka jest bardzo mądra i szybko się uczy. Przez nawracający się stan zapalny dziąseł byliśmy zmuszeni usunąć jej część zębów- przedtrzonowce i trzonowce, zabieg przyniósł kotce ulgę i nie ma żadnych problemów z jedzeniem. Przeszłość zostawiła też ślad na jej nosku- jest troszeczkę większy niż u innych kotów, trochę krzywe tylne łapki i złamaną końcówkę ogonka ale to tylko dodaje jej uroku!
Szukamy domu spokojnego, bez małych dzieci. Niestety przez złe doświadczenia , Buffy nadal boi się gwałtownych ruchów i nie lubi być przytulana na siłę. Kotka jest zdrowa, odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana, wkrótce zostanie zaszczepiona. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Buffy jest podopieczną Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali w tej walce i wspierają. Myślę, że całe te wydarzenie, zdjęcia, potwierdzają , że warto! :)
W sprawie adopcji można kontaktować się:
Justyna, 721365922

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Pon maja 15, 2017 22:31 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Wspaniałe wieści :)
Oby znalazł się równie wspaniały domek :ok:
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Czw maja 18, 2017 12:20 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

Już chyba czas zmienić tytuł wątku :D bo ja widzę śliczną kotkę, a rezolutne spojrzenie, nosek i zakrzywiony ogonek dodają jej zawadiackiego uroku ... postrach normalnie :ryk: Ogromne kciuki za znalezienie odpowiedniego domu dla Buffy, który będzie kochał i rozpieszczał, dbał i pilnował :ok: :ok:

inaid

Avatar użytkownika
 
Posty: 134
Od: Nie lip 12, 2015 1:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post » Pt maja 19, 2017 7:03 Re: NA RATUNEK BUFFY- KOTKA W TRAGICZNYM STANIE, CHCE ŻYĆ!

inaid pisze:Już chyba czas zmienić tytuł wątku :D bo ja widzę śliczną kotkę, a rezolutne spojrzenie, nosek i zakrzywiony ogonek dodają jej zawadiackiego uroku ... postrach normalnie :ryk: Ogromne kciuki za znalezienie odpowiedniego domu dla Buffy, który będzie kochał i rozpieszczał, dbał i pilnował :ok: :ok:



TAAK, dobra uwaga , tytuł wątku został zmieniony ;)
dziękujemy za kciuki,
halo domku? gdzie jesteś ?
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Pt maja 19, 2017 8:08 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

:ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon lip 03, 2017 10:20 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Nikt o naszą księżniczkę nie pyta... z resztą , jesteśmy w sezonie kociaków, więc kto zaadoptuje 6 letniego kota :(
Buffcia się nie przejmuje , biega, szaleje i je :ryk:
Ostatnio nawet znalazła się na dworze- jak ?- nie wiem, ale nie było mnie w domu i mama goniła ją po krzakach :twisted:
Piszemy też z prośbą o pomoc ... niestety nie mamy już pieniędzy na karmę dla Malutkiej :(
starałam się jak najdłużej ciągnąć, opłaciliśmy całe leczenie, kupowaliśmy jedzenie i żwir
ale niestety zapasy nam się kończą, a ostatnio wpłata była w marcu dla Buffy...
jeżeli jest ktoś tutaj - niestety na wydarzeniu fb nikt się nie zgłosił- kto zechciałby podkarmić naszego chudzielca-to będziemy wdzięczni !!
Co Buffcia wcina ?- puszki Animonda Carny (kupujemy takie po 200gram, niestety nie chce jeść tych z wołowiną ;/ ; czasem podkarmiamy puszeczkami Cosmy ; suchą PORTE 21 -ZIELONA, BEZ ZBÓŻ i teraz używamy żwirku silikonowego ,
Jeżeli jest ktoś kto zechce pomóc to zapraszam na PW- podam adres do wysyłki, chyba , że ktoś chce ją odwiedzić to zapraszamy do Tczewa :kotek:

Obrazek

:1luvu: :1luvu:
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Wto lip 04, 2017 15:04 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Jest naprawdę piękna :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Wto lip 04, 2017 22:05 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Koteńka śliczna, ale sezon kociąt chyba silniejszy niż w tamtym roku :( Mój tymczasek zainteresowanie wzbudzał w okresie jesienno-zimowym, potem przestał.
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro lip 05, 2017 8:18 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

No licze ze po wakacjach ruszy cos z adopcjami kotow doroslych :( Buffy zasluguje na dobryto dom , dodatkowo ja wyjezdzam do pracy i moja mama jest troche zła ,ze Buffy zostaje pod jej opieka :(
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Śro lip 05, 2017 9:06 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Hej.
Proszę napisz mi na pw dane do przelewu.
Postaram się zrobić dziś przelew na jedzenie dla kici.
Obrazek

livy

 
Posty: 1537
Od: Pon paź 03, 2005 13:15

Post » Pon sie 21, 2017 9:41 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Hej!
Teraz bez zdjęć, bo będąc 1200 km od domu trudno o fotki :D
Tak, jak wyjechałam do Holandii do pracy a Buffy została pod czujnym okiem mojej mamy
Kotka nadal szuka domu i nie mogę uwierzyć! Ani jednego telefonu... ani jednego :(
jak to możliwe, przecież to jest taka cudowna Księżniczka, brak połowy zębów jej w niczym nie przeszkadza...
No ale z rozmów przez telefon z moją Mamą wynika , że Buffy nie czuje braku swojego domu a u nas czuje się jak u siebie
Nie możemy uwierzyć , że w końcu pogodziła się z rezydentem- naszym kocurem Odim! Już nie obrywa od niego - ba! Razem się bawią
Mama opowiada mi codziennie co kiciule przeskrobały i jaką gonitwę w nocy urządziły sobie po głowie domowników :ryk:
A ja bedąc tak daleko tęsknie za tymi łajzami :D

Buffy nadal szuka domu , niestety nie może u nas zostać na zawsze :cry:
Tym bardziej, że za dwa tygodnie dołącza do mnie moja siostra i jej kotka też będzie u Mamy
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Pon sie 21, 2017 17:15 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Wygląda na to, że adopcje w tym roku stanęły. Nawet po małe kociaki ludzie się nie zgłaszają, a co dopiero po dorosłe koty. Nie tylko Buffy nie ma szczęścia :(

Super, że dogadała się z Odim :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Śro wrz 27, 2017 20:08 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Cóż tu powiedzieć... Otóż, moja kochana tymczaska, najlepsza księżniczka i największy pogromca jest już w swoim stałym domku. Tak! Buffy znalazła swojego człowieka, swój kąt i swoje wszystko <3 Pani Ola odwiedziła najpierw nas w domu, chciała poznać kotkę. Buffy od razu siedziała jej na kolanach! Potem wielkie przygotowania i wczoraj była wielka przeprowadzka. W pierwszej chwili kot zniknął za kanapą, ale nie trzeba było długo czekać by wyszła ,żeby się pomiziać.
Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy byli z nami od początku. Dzięki Wam udało nam się dojść do końca - dziękujemy za każde wsparcie, za każdą cegiełkę , za wszystkie kciuki. Zobaczcie, warto było. Zawsze jest warto :)
<3 <3

Obrazek
Obrazek
Istnieją dwa sposoby ucieczki od prozy życia: muzyka i koty.
- Albert Schweitzer

inusia00111

 
Posty: 877
Od: Wto kwi 17, 2012 11:20
Lokalizacja: Tczew

Post » Śro wrz 27, 2017 20:56 Re: URATOWALIŚMY BUFFY!KOTKA SZUKA DOMU !! :)

Fantastyczna wiadomość! Niech się wiedzie koteczce w nowym domu :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10662
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 283 gości