PILNIE potrzebne wsparcie finansowe dla nerkowej Dzidzi!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 31, 2016 16:24 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Zuzi nie udało się złapać przez dwie godziny - nawet weszła do klatki lapki, ale... Nie zadziałała zapadka.
Pojechała Kasia zamiast niej.

Zostało 5 kotów. I oficjalnie pewne - mamy czas do wtorku wieczór.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Sob gru 31, 2016 21:53 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Dziewczyny, kawał świetnej roboty!
Za kolejne adopcje :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob gru 31, 2016 22:29 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

To głównie Sylwia ;) ja to tam, aktualizuje tylko.

Mamy też w zapasie dom tymczasowy dla Zuzi - jedna z sąsiadek chce wziąć, nie ma kotów, chodzi o jej lepszą socjalizację.
Jutro państwo, którzy zabrali dwa czarne koty przyjada po trzeciego ;)
Także jest szansa, że damy radę!

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Nie sty 01, 2017 9:23 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

I tego Wam życzę w Nowym Roku! :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 01, 2017 10:13 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Niech się uda!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 01, 2017 23:27 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Pojechał ostatni czarny. W nowym domu cała ekipa siedzi głównie pod łóżkiem, ale daje się głaskać, mruczy, łasi się :)

Dwie buraski i czarno-biała Majka po takim rozgęszczeniu też są aż przesadnie miłe, przybiegają jak tylko słyszą że idzie człowiek, oczekują głaskania, drapania.
Jutro wieczorem Zuzia pojedzie do domu tymczasowego, gdzie będzie jedynaczką.

We wtorek wieczorem wszystkie koty muszą zniknąć.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sty 02, 2017 6:47 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

:!: :!: :!:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon sty 02, 2017 11:45 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Szalony Kot pisze:We wtorek wieczorem wszystkie koty muszą zniknąć.

Kurcze nie pomogę. Mam teraz w domu 8 kotów, a piwnice gdzie do tej pory trzymałam koty na kwarantannie, spółdzielnia mi wypowiedziała (po skargach lokatorów) ale odpuściłam negocjacje z lokatorami i spółdzielnią bo tam zdążyły "osiedlić" się kokcydia.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32

Post » Pon sty 02, 2017 23:35 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Ewa, przykro mi to słyszeć, wiem, jak taka piwnica ułatwia życie w przypadku np. kwarantanny czy przetrzymania dzikusa po sterylce...

A w mieszkaniu:
- Majka pojechała do nowego domu :ok:
- Zuzi nie udało się złapać. Mimo przegłodzenia i ustawionej klatki-łapki, klatka zamknęła się... przed Zuzią. A potem kotka już miała wszystko i wszystkich w nosie. DT nie zraża się, czeka na kotę.
- nad burymi dziewczynami ktośtam się zastanawia. Ale wszystkich przerażają ewentualne koszty, to są dwie mocno starsze panie... czekamy na decyzje i zaciskamy kciuki.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Pon sty 02, 2017 23:55 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Zawsze łatwiej znaleźć kasę niż dom. Rozprowadzic 12 starych kotów w dwa tygodnie to i tak genialny wynik.
Martyna jeśli to obawa przed kosztami leczenia to jutro pogadam z Dorota Sumińska i Karaś-Tęczą czy by nie wzięły ich pod swoja opiekę. Karaś-Tęcza sama z siebie, nie proszona nie bierze ode mnie za wizytę a leki sprzedaje po cenach hurtowych. Ostatnio dla mojego podopiecznego psa zafundował 15 kg worek suchej karmy wart 300 zł.
Tej piwnicy też mi szkoda, miała okna na południe trochę nad ziemią, był w niej nowy kaloryfer, powierzchnia tak 3 na 4 metry, ciepła, sucha, widna. Kiedyś była w niej suszarnia. Ale pierwsze badanie kup wykazało 3 plusiki w oznaczeniu kokcydiów, koty robiły brzydkie kupy. Kolejnym kotom które tam zamieszkały po wysprzątaniu, wypraniu legowisk i wyparzeniu kuwet, po 3 tygodniach wyszły pojedyńcze cysty kokcydiów. Biegunek wprawdzie jeszcze ładne. Teraz czekam na wyniki badania moich domowych i pewnie będzie to samo bo tego pierwotniaka mogłam przenieść na butach.
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32


Post » Wto sty 03, 2017 8:14 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Oficjalnie potwierdzam, że Dorota Sumińska deklaruje DOZYWOTNIĄ opiekę weterynaryjną dla Magdy i Dzidki. Może mimo to zróbmy zrzutkę na pakiet startowy dla kotek. Czyli badanie krwi, kupy, testy i jak cos wyjdzie nie tak, to na zakup odpowiedniej karmy?
Obrazek

Ewa.KM

 
Posty: 3765
Od: Śro mar 20, 2013 23:32


Post » Wto sty 03, 2017 17:43 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

Szalony Kot pisze:Trzymajcie kciuki, chyba się uda bez DT dla burasek :ok: tylko od razu DS :ok:


:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Wto sty 03, 2017 19:07 Re: Apel o przygarnięcie - opiekunka poważanie chora.

:ok:
Są i to wielkie!
Kilka lat temu szukałam domu tylko 4 dorosłych kotów po zmarłej sąsiadce. Czasu fejsa nie było. Udało się jednak dzięki wielkiej akcji jaka na miau ruszyła. Więc wiem jak bywa straszno i śmieszno.
Cieszę się, że te koty trafiły w tak energiczne ręce . I podziwiam za zapał i zaangażowanie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 186 gości