Nora już w domu

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro sie 07, 2002 12:18

Gata pisze:Hurraaa!!! Cumko, wymiziaj Norunię i powiedz, że to od tej cioci, co ją tak obskakiwała na wystawie! Zapytaj, czy mnie pamięta? :roll:


Na pewno!
Zdjęcia dam, jak tylko będę już miała :wink:
Mam nadzieję, że po powrocie do domu będę jeszcze miała kogo fotografować 8O
Cumka &
Obrazek i Wojtek Obrazek

Cumka

 
Posty: 2031
Od: Pt lut 15, 2002 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro sie 07, 2002 13:23

Ile Nora ma, bo chyba nigdzie tego nie ma?

No i gratulacje :) Ona do hodowli?

A tak BTW jak hodowcy patrzą na taką osobę, która kupuje kota do hodowli? W końcu to konkurencja ;)

Ofelia

 
Posty: 19430
Od: Wto lut 05, 2002 17:16
Lokalizacja: W-wa

Post » Śro sie 07, 2002 13:29

Nora ma 4 miesiące.
Jak najbardziej do hodowli. Nie mam złych doświadczeń z hodowcami. Raczej nawet są zadowoleni jeśli linia ich kotów jest kontynuowana. Trudno samemu mieć kilka pokoleń kociaków, bo by nie było miejsca dla ludzi :wink:
Jeśli koty są do hodowli, to zwykle są lepsze, bardziej w typie. Hodowcy zależy, żeby się wstydu potem nie najeść na jakiejś wystawie kiedy kot pochodzący z ich hodowli jest "zjechany" przez sędziów, a był sprzedany jako wystawowy i hodowlany.
Cumka &
Obrazek i Wojtek Obrazek

Cumka

 
Posty: 2031
Od: Pt lut 15, 2002 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 08, 2002 15:40

Nora zaprzyjaźniła się (prawie) z Luśką i Druciakiem, natomiast z Cumką jest gorzej.
Cumka ma teraz ruję i jest strasznie nachalna. Mała jakoś nie może się do tego przyzwyczaić. Może ciężko jej zrozumieć gruchającego bez przerwy kota? Nie wiem :roll:
Dziwnie to wygląda. Cumka ani kawałeczka agresji nie wykazuje, więc to chyba nie jej wina.
Zobaczymy co będzie dalej.
Luśka Norę zaczepia i chce się bawić. Dzisiaj rano już nawet Norcia nie syczała :lol:
Śpi ze mną w łóżku, zwinięta w kłębuszek obok mnie. Taka jest drobniutka, że boję się ruszyć, żeby jej nie zgnieść.
Zdjęcia się przegrywają, więc może jeszcze dzisiaj uda mi się jej wysłać.
Cumka &
Obrazek i Wojtek Obrazek

Cumka

 
Posty: 2031
Od: Pt lut 15, 2002 13:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw sie 08, 2002 16:01

Cumko, już się nie moge doczekac tych zdjęć :) Śliczna Noreńka i na pewno słodziutka jak miodzio :)

Olat

Avatar użytkownika
 
Posty: 39246
Od: Sob mar 30, 2002 21:41
Lokalizacja: Myslowice

Post » Czw sie 08, 2002 18:33

Juz gratulowalam ale robie to po raz drugi. I zazdroszcze. I chce zdjecia... Tez :lol:

Agi

 
Posty: 15539
Od: Pt maja 17, 2002 19:19
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree, Silverblue i 512 gości