PALUCH 16. Apis nie ma czasu czekać. Odchodzi... Ratunku! ;(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 23, 2017 12:22 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Trzymamy kciuki za wszystkie koty, a szczególnie za Miksera. Moja córka płakała całą niedzielę, a ja próbowałam znaleźć mu dom tymczasowy. Sama niestety nie mam warunków, by przyjąć kota w takim stanie, mam ponad szesnastoletnią kocicę ślepą i prawie głuchą, nie jest wychodząca, więc od jakiegoś czasu jej nie szczepimy. Wczoraj żałoba, bo zrozumiałyśmy, że kot nie dał rady. Mikser ma takie spojrzenie, że nie można o nim zapomnieć. Wielki szacun dla Was wszystkich za to co robicie dla zwierzaków.
ObrazekObrazekObrazek

ania-h

 
Posty: 601
Od: Czw wrz 04, 2008 20:18
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Wto maja 23, 2017 16:06 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

GPK_MRAU pisze::arrow: Kochani, Mikser jest w mocno awaryjnym DT (który może się ujawni? :) ) i już wczoraj wyglądał tak: https://www.facebook.com/gpkmrau/photos ... =3&theater :ok: W Jego przypadku dopuszczamy adopcję z DT na doleczenie, więc gdyby ktoś był chętny, to zapraszamy ;)


Jestem tak zajęta wycieraniem nosa Miksera, że zupełnie nie miałam czasu zaglądać tutaj.
Ale tak, przyznajemy się i ujawniamy, że Mikser zamieszkał tymczasowo w naszej łazience i szuka kogoś, kto pokocha go i zapewni mu dom już na zawsze.

A po tych dwóch dobach z Mikserem mogę zapewnić, że potrzebuje on dużo miłości, zasługuje na wspaniałą rodzinę, a też nie trudno go pokochać, bo jest rozkoszny. Ciągle słaby, słaniający się na łapkach, nie jedzący i oddychający z trudem Miksio wykorzystuje każdą okazję, żeby wgramolić się na kolana i zacząć mruczeć (nawet głaskać nie trzeba ;) ). Mogę sobie tylko wyobrazić jakim będzie cudownym pieszczochem i towarzyszem, gdy poczuje się dobrze.

Niestety na razie jest źle. Miksio nie je i ma poważną infekcję. Do czasu ogarnięcia tych dwóch problemów wymaga wizyt u weterynarza dwa razy dziennie, gdyż zarówno kroplówkę jak i antybiotyk dostaje dożylnie.
Widać jednak nadzieję na poprawę, bo dziś Mikser po raz pierwszy żywiołowo zareagował na miseczkę z jedzeniem. Niestety po pierwszej pozytywnej reakcji szybko sobie przypomniał, że jednak jest zbyt chory, żeby jeść, ale to daje nadzieję, że niebawem się przełamie.
Dziś też po raz pierwszy zakomunikował nam, że jego siuśki śmierdzą. Po tym jak wysikał się podczas podawania kroplówki domagał się głośno, żeby mu wymienić podkłady i próbował zakopywać, czego wcześniej absolutnie nie robił.

Ciągle jeszcze za wcześniej, żeby mówić o sukcesie, ale walczymy i wierzymy, że Mikser z tego wyjdzie, bo tak cudowny kot jeszcze długo powinien mieć możliwość dzielenia się swoją miłością. Trzymajcie więc kciuki za jego wolę walki!

A gdyby ktoś rozważał decyzję o dzieleniu życia z nieprzeciętnym słodziakiem i miał pytania - jestem do dyspozycji!

dorianna

 
Posty: 21
Od: Wto lis 22, 2016 14:13

Post » Wto maja 23, 2017 16:46 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

:ok:
Może Conve mleczna by zjadł. Albo Gerberka " Delikatny indyk "?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 23, 2017 16:53 Re: PALUCH 16.GPK MRAU! Rudy Mikser w fatalnym stanie :(

Revontulet pisze:Nowi:
281/17
Obrazek


A coś więcej na temat tej owcy ?
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Wto maja 23, 2017 17:14 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

A jak Mikser dogaduje się z innymi kotami?
ObrazekObrazekObrazek

ania-h

 
Posty: 601
Od: Czw wrz 04, 2008 20:18
Lokalizacja: Warszawa Ursynów

Post » Wto maja 23, 2017 20:11 Re: PALUCH 16.GPK MRAU! Rudy Mikser w fatalnym stanie :(

color1 pisze:A coś więcej na temat tej owcy ?

Owca jest jednym z licznych kwarantannowych kotów, niczym się nie wyróżnia z wyjątkiem szczególnie atrakcyjnego dla wielu adoptujących wyglądu - rude umaszczenie i dłuższa sierść. Na ten moment jest zdrowy.
ObrazekObrazek

boniedydy

 
Posty: 1622
Od: Śro wrz 11, 2013 22:05

Post » Wto maja 23, 2017 21:39 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Tych rudych to obrodzilo w tym roku że....
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 23, 2017 21:59 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Bardzo mocne kciuki za Miksia :ok: Niech się chłopaczyna ogarnie i zdecyduje się na jedzonko zamiast kroplówek :D
sqter & świrek & hienka & ufik

ObrazekObrazek

sqter

 
Posty: 478
Od: Sob sie 09, 2003 23:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 7:39 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Sobota: jamkasica, MissJoas, adnama, Revontulet
Niedziela: WegeKocurro, juu

Ktoś jeszcze? :wink:
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 24, 2017 8:22 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Czy coś wiadomo dlaczego adoptująca Tequilę dopuściła do tego, że kot z powrotem wylądował na ulicy?
Czy schronisko rozwiązało z nią umowę adopcyjną za porzucenie kota?

Szukałam w necie ogłoszeń o jej zaginięciu, nie widać, żeby kochająca nowa opiekunka jej szukała...

myamya

Avatar użytkownika
 
Posty: 3085
Od: Czw cze 23, 2011 12:16
Lokalizacja: Wild West

Post » Śro maja 24, 2017 16:31 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

cześć. trafiłam ostatnio w czeluściach facebooka na tę informację - https://web.facebook.com/Viva.Interwenc ... nref=story
już wiadomo, skąd jest tych 16 kotów od zbieraczki u Was... :(

ps. robicie kawał dobrej roboty - lubię tu do Was zaglądać :ok:
Obrazek

Pinezkowa

Avatar użytkownika
 
Posty: 2041
Od: Śro gru 17, 2014 20:53

Post » Śro maja 24, 2017 18:53 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

Pinezkowa pisze:cześć. trafiłam ostatnio w czeluściach facebooka na tę informację - https://web.facebook.com/Viva.Interwenc ... nref=story
już wiadomo, skąd jest tych 16 kotów od zbieraczki u Was... :(

ps. robicie kawał dobrej roboty - lubię tu do Was zaglądać :ok:


Przeczytałam
Koszmar co te zwierzęta przeszły :placz: :placz: :placz: i do czego zdolni są ludzie :strach: :strach: :strach:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Śro maja 24, 2017 21:44 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

myamya pisze:Czy coś wiadomo dlaczego adoptująca Tequilę dopuściła do tego, że kot z powrotem wylądował na ulicy?
Czy schronisko rozwiązało z nią umowę adopcyjną za porzucenie kota?

Szukałam w necie ogłoszeń o jej zaginięciu, nie widać, żeby kochająca nowa opiekunka jej szukała...


Opiekunka nie kontaktowała się także z wolontariuszem kota, więc nie wiemy wiele więcej :( Tak- jest to podstawa do rozwiązania umowy.

* * *
Dziś do domu pojechali:
242/17 - Neo
Obrazek

246/17 - Apia
Obrazek

oraz dwa kocięta, których numerów nie znam. to świetnie jak na dzień powszedni :ok:

* * *
Nadal szukamy DT dla najmłodszych :201455 . Miotów butelkowych jest już kilka, a to kwestia czasu aż będą napływać bez opamiętania :( Zdrowe mają ciut wielkie szanse, ale te z kk szanse mają zwyczajnie niewielkie. Może komuś np. maluszka z miotu XIII/17?
Obrazek
Obrazek Obrazek

jamkasica

 
Posty: 3205
Od: Śro sie 25, 2010 9:42
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 25, 2017 7:28 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

I niech im się wiedzie :ok: :ok: :ok:

Nie wszyscy mają tyle szczęścia :( .
Wczoraj zmarła 234/17 Dalida :(
Obrazek
Obrazek

Revontulet

 
Posty: 5813
Od: Sob maja 26, 2012 8:26
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw maja 25, 2017 7:33 Re: PALUCH 16. GPK MRAU! Maluszki-Paluszki błagają o kąt! DT

[*] :cry:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa, Zeeni i 155 gości