(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 15, 2018 22:54 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

Atta pisze:A może wystarczy wziąć całe saszetki,żeby mogli spojrzeć na skład, a potem jeśli będzie potrzeba to z każdego uszczkną ? :roll:

nie wiem. Jakoś to trzeba będzie zrobić.
Najpierw muszę poanalizować, w końcu trochę też wiem co ją uczula - choć ostatnio to już nie wiem, no ale to kwestia ostatnich miesięcy.
Dzisiaj w pracy - gdy wizyta staje się realna, poczytałam szczegółowo co jest napisane na stronie i moze być różnie, tzn dr Milewska może uznać potrzebę zrobienia innych badań bądź nie tylko biorezonansu. Zobaczymy. Myślę o napisaniu emaila (choć nie wiem, czy mają taką opcję kontaktu).
W każdymr azie super, ze dobrze się dzieje bazarkowo, bo np. Notunia przerywa zabawę i drapie pyszczek... dermatolog naprawdę potrzebny bardzo.. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 15, 2018 23:00 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

Bazarek nam się rozkręca i mam nadzieję, że ostatecznie wyprzeda się wsio. Oby zainteresowani dopisali w weekend, to bym mogła np we wtorek przelać zgromadzone środki.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob cze 16, 2018 7:45 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

A moze chodzi o te saszetki co Notka najczesciej je?
Sa takie?
A suche tez ma?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon cze 18, 2018 10:18 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

MonikaMroz pisze:A moze chodzi o te saszetki co Notka najczesciej je?
Sa takie?
A suche tez ma?

No właśnie ona je to co wszystkie, a tego jest dużo i różne, ze względu na Mikę i jej wybrzydzanie związane z pnn.
Suchego są dwa rodzaje, na stałe i to będzie łatwo. Szczerze mówiąc to właśnie suche głównie podejrzewam o alergię... ostatnio mega zaostrzenia sa po moim wyjeżdzie, czyli gdy koty mają dużo suchego w miskach...

Ale był ciężki i trudny tydzień i weekend... teraz łapię oddech, ale czuję się mocno tak sobie....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon cze 18, 2018 23:15 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

No i zonk.
Przypomniało mi się dzisiaj, ze w zaprzyjaźnionym gabinecie na moim bazarku jest dziewczyna mająca sunię wielce alergiczną, na wszystko. Psinka odeszła (*), walka była długa i ciężka o nią.. poszłam zasięgnąć języka apropos dermatologa i... wg niej biorezonans to pic na wodę, dr Milewska jest niezła, ale ... (tu mam wielce prywatną opinię nie na publiczne forum). W każdym razie owa kobieta poleciła mi gorąco panią dr pracującą w ... Chotomowie.
http://www.excellenceinvet.pl/index.php?id=omnie
Długo rozmawiałyśmy, wątpliwości co do biorezonansu mam, tym bardziej wiedząc ile kosztuje, a do tej pani dr coraz większą chęć, by pojechać. Tyle że nie mam samochodu... Niby Chotomów niedaleko od Warszawy, ale dojazd kiepski, bo z przesiadkami.
Próbowałam dzisiaj dzwonić do dr ale mi się nie udało. Postaram się jutro.
Zobaczymy.
Moze ktoś by dysponował samochodem i czasem dla mnie i mojej Notusi?
Słyszałyście/liście może coś o tej dr?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 0:02 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

Bo biorezonans to pic na wodę. I dla ludzi, i dla zwierząt. Wyciąganie pieniędzy.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Wto cze 19, 2018 0:14 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

MalgWroclaw pisze:Bo biorezonans to pic na wodę. I dla ludzi, i dla zwierząt. Wyciąganie pieniędzy.

To czemu wcześniej nie pisałaś? Dobrze ze zapytałam dzisiaj...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 19, 2018 9:28 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

Marzenia11 pisze:
MalgWroclaw pisze:Bo biorezonans to pic na wodę. I dla ludzi, i dla zwierząt. Wyciąganie pieniędzy.

To czemu wcześniej nie pisałaś? Dobrze ze zapytałam dzisiaj...

Przeoczyłam, że coś pisałaś wcześniej o tym.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro cze 20, 2018 10:47 Re: (3) Mikunia i ja - bazarki dla Notuni s.43 ...Tato..(*)

Rozmawiałam dzisiaj z wet z Chotomowa - brzmiała bardzo fajnie. Koszt wizyty orientacyjny ok 150zł (badania zeskrobin i inne) plus leki. Chciałabym przy okazji zbadac Notce krew, bo nie miałą robionej już 3 lata,a ma 9 lat więc by się przydało. Wet ma dzownić jeszcze do mnie, żebyśmy dokończyły rozmowę, bo musiała przerwać.
Tylko dojazd.... z skm idzie się na piechotę 2km, a od autobusu (z przesiadkami) kilometr... Prawie dwie godziny w jedną stronę.. Ale pojadę tam. Dużo pozytywnych opinii no i ceny sensowne.

A Notunia ma kolejne strupy na brodzie i koło oczka, jest chropowata podczas głaskania... Straszni mi jej żal i już postanowione, że idę na wizytę...
Tym bardziej, że....

Atta zrobiła piękny bazarek dla Notki i dzięki niej w skarpetce Notuni jest już 150zł - baaaardzo dziękuję!!!!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 20, 2018 11:21 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

Podbiję prośbę.
Pilnie pomoc w transporcie potrzebna.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 20, 2018 13:52 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

Marzenia11 pisze:
Atta pisze:PROŚBA :!: Może znajdzie się ktoś z forum, kto pomógłby dostarczyć kocicę wraz z opiekunką z Warszawy do lekarki w Chotomowie?
Od miejsca zamieszkania to niby niedaleko, ale dla kogoś bez samochodu to uciążliwa droga z przesiadkami :(


Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 20, 2018 16:49 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

Umówiłam wizytę u wet. Wtorek 3.07.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 20, 2018 17:16 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

Marzenko, może osobny wąt trzeba założyć?
Podnoszę!
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 20, 2018 21:54 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

Ty na ten biorezonans jedziesz?
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Śro cze 20, 2018 22:26 Re: (3) Mikunia-potrzebny transport Warszawa-Chotomów! Tato.

MalgWroclaw pisze:Ty na ten biorezonans jedziesz?

Nie.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Mojo97, polalala i 213 gości