(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy


Post » Czw wrz 06, 2018 23:43 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Marzenia11 pisze:Chyba się będzie słuchać jednak.
Teraz trzeba ogarnąć opiekę bo ok miesiąc będzie zakrapianua kropli do oczu. Mama ma polekowe trzęsienie rąk i trudno jej trafić do oka.
W mopsie zaśpiewali mi 18 zł za godzinę, a w przychodni poz powiedzieli ze to nie ich bajka.

O cię proszę! Ośrodek pomocy a ma takie stawki dla schorowanych ludzi :201422 Żyć nie umierać :? Jeszcze co innego,że mama nei życzy sobie obcych w domu. Też bym nie chciała,żeby mi ktoś łaził po domu. Szkoda,że nie ma zaprzyjaźnionej sąsiadki, wtedy byłoby Jej raźniej tak ogólnie.
Teraz myśl nad prezentem dla mamy :)
Duuużo sił dla Was :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 07, 2018 14:10 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

No zapytałam, czy dobrze wiem, że ośrodek pomocy społecznej wspiera ludzi finansowo, a nie że pobiera opaty za swoje usługi. Pani mi powiedziała, że nie oni pobierają tylko miasto. Nie dyskutowałam z nią, bo miałam poczucie kompletnego braku zrozumienia.. przecież nie jest zupełnie dla mnie ważne do czyjej kasy wpływają pieniądze, tylko ważny jest fakt, że pobierają takie wysokie opłaty..

Szukam drapaka dla kotów. Ostatni, dwa razy wpadło mi spontanicznie zlecenie i jest szansa, że od czasu do czasu wpadać będzie więc jest szansa kiedyś tam na drapak/ A rozglądać się już mogę, prawda? Bo najpierw to muszę zadłużenie na mieszkaniu spłacić itp pilne długi (mam też mniej pilne :roll: ), ale już sobie patrzę. Bo koty potrzebują drapaka jak tlenu. Milena jakoś wskakuje po tych szczatkach, ale Notusia jest cięższa i raz wraz z kawałkiem drapaka spadła na podłogę. Teraz stoi i patrzy jak Milena wskakuje na półki i głosno miauczy. Notka lubi w zabawie uciekać przede mną po drapaku na półki, a wtedy ją chwalę, że takim sprytnym i zwinnym kotkiem jest. :ryk:
A ja mam wymagania co do drapaka - mam duże koty więc musi być wytrzymały. I musi mieć budki z drewna obciągnitego czymś miłym, a nie płotno czy co to tam było obciągnięte na słupkach, a drewniane jedynie podłoga i sufit. No i w miarę przystępnej cenie ma być. Ano właśnie. Znacie jakieś strony, gdzie są fajne drapaki?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 07, 2018 14:34 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Marzeniu, a chcesz taki drapak falkę ?
z zooplusa, u mnie nie używany prawie wcale, mogę oddać , bo stoi i sie marnuje :wink:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/drapak ... _cm/475268

Tylko czy mozna wyslac paczka w ruchu, bo będzie tak najtaniej ?

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt wrz 07, 2018 14:44 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

alessandra pisze:Marzeniu, a chcesz taki drapak falkę ?
z zooplusa, u mnie nie używany prawie wcale, mogę oddać , bo stoi i sie marnuje :wink:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/drapak ... _cm/475268

Tylko czy mozna wyslac paczka w ruchu, bo będzie tak najtaniej ?

ooo, taki też fajowski by był, moje uwielbiają taki lekko falnięty :ryk: kartonowy, kiedyś wzięłam za punkty. Uwala się głównie Nutka i nie wpuszcza żadnej innej.
Paczka w ruchu jest ok, już coś odbierałam, mam u siebie obok poczty i obok pracy :D
alessandra :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 07, 2018 15:39 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Marzenia11 pisze:
alessandra pisze:Marzeniu, a chcesz taki drapak falkę ?
z zooplusa, u mnie nie używany prawie wcale, mogę oddać , bo stoi i sie marnuje :wink:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/drapak ... _cm/475268

Tylko czy mozna wyslac paczka w ruchu, bo będzie tak najtaniej ?

ooo, taki też fajowski by był, moje uwielbiają taki lekko falnięty :ryk: kartonowy, kiedyś wzięłam za punkty. Uwala się głównie Nutka i nie wpuszcza żadnej innej.
Paczka w ruchu jest ok, już coś odbierałam, mam u siebie obok poczty i obok pracy :D
alessandra :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: :1luvu:


to idziemy na pw :wink:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 10, 2018 12:53 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Marzeniu, poleciało dzisiaj rano, od Tulinka małe co nieco na jesienne dni :wink:
Starałam sie zapakować jak najlepiej, mam nadzieje,że będzie w porządku :ok:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pon wrz 10, 2018 14:12 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

alessandra pisze:Marzeniu, poleciało dzisiaj rano, od Tulinka małe co nieco na jesienne dni :wink:
Starałam sie zapakować jak najlepiej, mam nadzieje,że będzie w porządku :ok:

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :201494 :201494 :201494 :201494 :201494 :201494



Dzisiaj siedzę w domu od rana i załatwiam rózne sprawy. Miało mi to zająć godzinę, a zajęło ... trzy... :evil: strasznie nie lubię jak coś dłużej trwa niż myślałam.
Milena rzyga dalej niż widzi. Ale zaczęła jeść, więc to moze kłaki. Pasta w ruchu.
Chciałam powstawiać foty, niewiele mam, ale nie mam czasu, dodatkowo szwankuje mi kpomputer, bo się zawiesza i długo uruchamia.
A Mama poprosiła o czajnik :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon wrz 10, 2018 14:25 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

elektryczny czy taki na gaz?
bo w elektrycznych są przydatne funkcje czasem, np podgrzanie do 40 stopni.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon wrz 10, 2018 14:41 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

na gaz. w styczniu kupiliśmy nową kuchenkę :wink: ja bym wolała ze względów bezpieczeństwa elektryczny, no ale mama ma gigantyczne rachunki za prąd i nie chce.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 11, 2018 16:56 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Marzenia11 pisze:na gaz. w styczniu kupiliśmy nową kuchenkę :wink: ja bym wolała ze względów bezpieczeństwa elektryczny, no ale mama ma gigantyczne rachunki za prąd i nie chce.

O tak, to diabelstwo ciągnie. W mig zagotuje i w mig podniesie rachunek. Na gaz też mniejszy by się przydał, 1,5 litrowy. Nie ciąży w ręku. Jedynie większy problem ze znalezieniem.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto wrz 11, 2018 18:55 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Jest czajnik :D Uffff....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 11, 2018 23:36 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Już za kilka godzin pojadę do Mamy na Jwej kolejne urodziny. To fajnie. Były momenty w tym roku, ze nie miałam pewności, ze ich dożyje. Dodatkowo tak się ułozyło, że przyjechała rodzina z Kanady, też w Mamy wieku siostra mojego Taty, i przyjadą również, zupełny spontan, nikt tego nie planował... Byc moze ostatnie ich spotkanie, nasze spotkanie będzie. Pamiętam jak w 2015 był w lipcu Taty brat - spotkali się, jak potem życie pokazało, właśnie ostatni raz.

Czajnik kupiony, Mama robiła sałatkę i pieczeń i pulpety. Jutro muszę jeszcze umyć Mamie głowę, odkurzyć i kupić tort. :D :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro wrz 12, 2018 0:03 Re: (3) Mika..ciepla, piękna jesień. Tato..(*)

Marzenia11 pisze:Już za kilka godzin pojadę do Mamy na Jwej kolejne urodziny. To fajnie. Były momenty w tym roku, ze nie miałam pewności, ze ich dożyje. Dodatkowo tak się ułozyło, że przyjechała rodzina z Kanady, też w Mamy wieku siostra mojego Taty, i przyjadą również, zupełny spontan, nikt tego nie planował... Byc moze ostatnie ich spotkanie, nasze spotkanie będzie. Pamiętam jak w 2015 był w lipcu Taty brat - spotkali się, jak potem życie pokazało, właśnie ostatni raz.

Czajnik kupiony, Mama robiła sałatkę i pieczeń i pulpety. Jutro muszę jeszcze umyć Mamie głowę, odkurzyć i kupić tort. :D :ok: :ok: :ok:


Ooo będzie przyjemnie, rodzinnie i odświętnie :) Świetnie wszystko się poukładało. No i ten czajnik :ok:
Najlepsze życzenia dla Solenizantki !! :balony:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro wrz 12, 2018 0:15 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Dzięki! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Zrobię foty czajnikowi i Wam pokażę :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Mojo97, polalala i 207 gości