(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 26, 2018 20:08 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

czarno-czarni pisze:myśmy kupili olejek - u nas jest dostępny, mogę Ci posłać bez problemu, choćby jutro, firma ETJA z Elbląga.

trzymaj się jedz miód z imbirem (sprawdzone) , wiosna niebawem nadejdzie, na pewno!!!!

a Morfeusz, jak wyłysiał na całej szyi i okropne miał już rany, pięknie i szybko zareagował na NEUROGEN PET z firmy ilovet.
Mają fajne preparaty na skórę, bo ten Morfa to na stary łeb był, ale i skórze pomógł

http://ilovet.pl/kategoria-produktow/skora-i-siersc/

ETJA super jest! Na razie mam, jak będzie problem to się zgłoszę.
Imbir kupuję już od tygodnia = zapominam... :oops: :oops: :oops: :placz: moze po pracy dam radę jeszcze.
Zapamiętam ten preparat. Zobaczę co wet na to. Najpierw muszę spłacić przestarzały dług w lecznicy a potem mieć kasę na wizytę i badania. Dlatego czekam na dodatkowe pieniądze. Mają być w lutym - oby! (bo miały już być w styczniu... :roll: ).
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 26, 2018 20:36 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

miód manuka czyni cuda na trudno gojące rany
nie jest tani ale potrzeba go naprawdę niewiele
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt sty 26, 2018 20:40 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

mamaGiny pisze:miód manuka czyni cuda na trudno gojące rany
nie jest tani ale potrzeba go naprawdę niewiele

wiem, wiem, przerabiałam z Tatą (a ściślej: odleżynami).
Notunia ma na nosie i pyszczku, a dzisiaj też znalazłam pod brodą, takie strupki, zadrapania. Ona właściwie od urodzenia ma alergię. Tyle że do tej pory wiedziałam, że na karmy rybne i jak tylko się zcazynała drapać odstawiałam i było ok. Teraz sie drapie już od długiego czasu cały czas, aż mi głupio, że dotąd jej nie pomogłam... :roll: i trzeba już to skonsultować z wet specjalistą. Najgorsze jest to, że od kilku dni drapie się po pyszczku też Nutka. Nie wiem, obserwuję na razie. Ranek nie ma.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 28, 2018 19:50 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Ciężki weekend. Pobyt w domu z bardzo chorą Mamą i wybitnie problemowym bratem jest ponad moje psychiczne siły. Plus mały komfort, że muszę brać od mamy 40 zł na powrotny bilet. Nie miałam jechać teraz, ale trzeba było załatwić ważną sprawę. Więc pojechałam. Wracam zmaltretowana psychicznie. Jutro muszę zorganizować 100zl na zamówienie zooplus. W kuwetach mało żwirku.
Oby do środy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 28, 2018 20:03 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

byle do środy. uściski!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie sty 28, 2018 20:12 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

czarno-czarni pisze:byle do środy. uściski!

:1luvu: :1luvu: :1luvu:
Dziękuję!! To dla mnie ważne, że nie jestem sama..
Tak mi ciężko.. Pewnie też się dolozyla ta cała sytuacja ratowania alpinistów.. W PKP przed chwilą było śmiesznie. Przyszedł konduktor sprawdzać bilety. Zazartowalam, że nie wiem czy mam a dające bilet do sprawdzenia, że siedzę nie na swoim miejscu a nawet nie we wskazanym wagonie.
Konduktor: no tak, bo ma pani bilet w siódmym. Ale zaraz, to nie ten bilet!
Daję następny.
Konduktor: no tak, bo ma pani bilet w piątym
No ale moment, to też nie ten bilet!
Trzeci bilet okazał się właściwy. Na szczęście, bo już więcej nie miałam
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 28, 2018 20:14 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

:piwa: to teraz utul koty i niech to będzie dobry spokojny tydzień!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie sty 28, 2018 22:50 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

czarno-czarni pisze::piwa: to teraz utul koty i niech to będzie dobry spokojny tydzień!

Za 20 min utule.
Pewnie wcześniej nakarmie. Mam ze sobą chrupki.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon sty 29, 2018 11:38 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Koty pogardzily chrupkami. Saszetka też.
Za to zabawy i tulenia było bardzo dużo za mało.
A rano to też prawie wcale.
Siedzę w pracy i przysypiam. Bo miałam bardzo dużo za mało snu, jedynie cztery godziny..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 30, 2018 11:11 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Marzenko tez jestem z Tobą

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Wto sty 30, 2018 17:13 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

asia2 pisze:Marzenko tez jestem z Tobą

:1luvu: :1luvu: :1luvu: dziękuję Asiu!
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 30, 2018 17:16 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Jaki to człowiek=ja głupi jest... albo naiwny - do wyboru.

Brakowało mi w zamówieniu 3zł, żebym dostała gratis z zooplus - kule dla ptaków,na gratis dla kotów trzeba było mieć wyższą kwotę zamówienia, ale 3zł to sobie pokombinowałam i w swej naiwności - głupocie zamówiłam takie cóś:
http://www.zooplus.pl/shop/koty/zabawki ... ?rrec=true
wyobraźnia mi pokazywała, jak moja DeeDee i spółka turlają kulę i chudną przy takim wysiłku.
Przyjechała paczka. Niedawno. Natychmiast wyciągnęłam kulę. Natychmiast się koty obudziły.
I jaki efekt? Wojna w stadzie. :evil: Bo na kulę się kładzie jedna, pozostałe czekają i warczą, a szczęśliwa wdycha i się upaja zapachem zioła...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto sty 30, 2018 18:17 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

poka poka!!!!
:)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lut 02, 2018 0:52 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Takie coś dzisiaj znalazłam.... ale numer...

viewtopic.php?f=1&t=104864&hilit=Marzenia11
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro lut 07, 2018 23:12 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Od nie wiem kiedy miałam dzisiaj kilka godzin wolnego popołudnia w domu... Odkurzyłam porządnie i umyłam podłogi. Tyle. Potem padłam. Zdrowotnie ja sama trochę słabo się czuję i dużo śpię.

Mikunia wpałaszowała pół parowki z szynki i szuka więcej. Ostatnio bawi się jak nigdy dotąd, nawet chciałam ja nakręcić, ale na korytarzu ciemno a ona czarna więc niewiele widać.
Dziewczynka ma pęd do polowania niesamowity. I naprawdę w tym drobnym ciałku wielki duch drapieżnika siedzi, czasami jak ją obserwuję jak się zaczaja a potem wysuwa te swoje szpony to mi ciarki po plecach przebiegają.
Pozostałe pannice tyją. Mika pokochała konkretne chrupki RC (niestetyy, ale skoro kocha i wsuwa niespotykane dotąd ilości to ze względu na nią kupuję). Potrafi zjeść porządną garść na raz. Nigdy wcześniej tak nie było. Lupuję bo muszę mieć dla niej jakąś opcję na moją kilkunastogodzinną nieobecność no i wyjazdy. Pozostałe panny tez je uwielbiają no i nabierają masy. Przymierzam się do zakupu suchego Kattovita dla cukrzyków - podobno koty na nim chudną.
Niestety Milenka znów się sporo wylizała włącznie z łapkami [po wewnętrznej stronie...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 240 gości