(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 20, 2017 13:24 Re: (3)Mikunia..6te drugie Urodziny Miki :) Tato..(*)

Mozna do 20stu plikow wyslac poczta. Ale fakt - czasem trzeba poczekac albo wyslac jeszcze raz.
Mozna albo poprzez udostepnienie zdj z galerii albo wejsc na poczte i tam sobie nadac maila do siebie.
Sprobuj obu metod z tym co nie doszlo. Czasem dochodzi od razu.
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 20, 2017 13:34 Re: (3)Mikunia..6te drugie Urodziny Miki :) Tato..(*)

wejdź na FB - wyślij mi w wiadomości ( da się z telefonu) ja odeślę Ci na maila jak chcesz
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw maja 25, 2017 10:48 Re: (3)Mikunia..6te drugie Urodziny Miki :) Tato..(*)

:201461 :201461 :201461
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob maja 27, 2017 11:45 Re: (3)Mikunia..6te drugie Urodziny Miki :) Tato..(*)

Udało się! :D
Na szybko kilka fotek moich dziewczyn :)

Milenka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

DeeDee - w poniedziałek kończy 11 lat!
Obrazek
Obrazek

Nutka
Obrazek
Notka
Obrazek

Urodzinowa Mika
Obrazek


Remontowa Milena :lol:
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie maja 28, 2017 23:45 Re: (3)Mikunia..6te drugie Urodziny Miki :) Tato..(*)

Chyba znalazłam przyczynę wylizywania się Mileny. :roll:
Milenka straciła swój azyl w szafie, bo zaczęła tam wskakiwać Mika. Wczoraj ją widziałam jak łypała z szafy okiem a potem w niej zasnęła. Dostęp do szafy, na górę, pod sufitem , swobodny dostęp miała tylko MIlena, bo ona jest skoczna i bez problemu wskakiwała z półki na ścianie. Inne nie mogą, bo dla nich jest zbyt duża odległość. Milena w szafie toleruje jedynie DeeDee, którą tam wkładam, a ona sama zeskakuje. Już jakiś czas temu się zorientowałam, ze ani Milena nie wskakuje do szafy, ani DeeDee nie chce, abym ją tam wsadziła. Nawet się zastanawiałam, czy mozę tam jest nabrudzone, albo co innego i sprzątnęłam. Tzn nic tam nie było, ale wyciągnęłam pudła ze swetrami i starłam kurze. Teraz już wiem, zę tam wskakuje Mika. Byc mozę podczas mojej nieopbecności jakoś się tam pobiły czy coś i teraz bure dziewczyny unikają szafy... Nie wiem czy można coś z tym zrobić. :roll:

Dziś 11te Urodziny DeeDusi. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 29, 2017 6:50 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Zdrowia dla DeeDee i rozwiązania wszystkich kłopotów dla Was :201461 :201461
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pon maja 29, 2017 7:39 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Wszystkiego najlepszego. Zdrówka przede wszystkim życzymy :201461
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 29, 2017 9:39 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Oooo, życzenia od rana. DeeDee BARDZO dziękuje :P Rano, jak wstałam, sama przyszła i nadstawiła się do głaskania. Muszę jej kupić wątróbkę na urodzinową kolację :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon maja 29, 2017 10:10 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

:piwa: :balony: :birthday:
Wojtusiu... zabrałeś moje serce. odwiedź mnie proszę, kiedyś..we śnie..w innym futerku.
ObrazekObrazek

mamaGiny

Avatar użytkownika
 
Posty: 7113
Od: Pon maja 10, 2010 10:30
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 29, 2017 10:20 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Ale śliczności! Pysiunie do całowania w dam nosek!

DeeDee wszystkego najlepszego, dużo zdrówka niesłabnącego, pełnej pyszności miseczki i rączek do głaskania na każde miałknięcie :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :birthday:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt cze 02, 2017 22:30 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Jesteśmy z DeeDee po wspólnym wyjeździe urodzinowym.
Miała być fototrelacja, ale cóż... znów nie udało mi się zgrać zdjęć, nie wiem od czego to zależy. Moizę się jutro udA.
DeeDee była chwilę na działce, potem się ochłodziło, więc zostawiałam ją w domu. Bardzo się do mnie tuliła, spała obok, z brzuchem do góry i moją ręką na brzuszku :P Zupełnie inny kot. Okazuje się, ze potrzebuje mnie na wyłączność, nie ma ochoty na zabieganie o moją uwagę , rywalizację z innymi kotami. Na szczęście mogę ją zabierac, bo uwielbia jazdę pociągiem i dobrze znosi zmiany miejsca.
Pojechałam, bo Mama miała ważne badanie - kolonoskopię. A ponieważ objawy były mocno niepokojące to czkając na koniec badania myślałam, zę zakaszlę się z nerwów na śmierć. Na szczęście niczego bardzo złego nie znaleziono.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 02, 2017 22:33 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

No to świetnie :) Fajnie, że DeeDee lubi podróżować :D Są takie koty, sama widziałam :D
A jak Twoje badania i UP?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt cze 02, 2017 22:38 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

klaudiafj pisze:No to świetnie :) Fajnie, że DeeDee lubi podróżować :D Są takie koty, sama widziałam :D
A jak Twoje badania i UP?

W UP zostałam zapisana na początek lipca na rozmowę z doradcą zawodowym. Niestety realia ofert pracy z UP są za najniższą srednią krajową, czyli 2000 brutto co daje 1350zł netto.. to jakaś masakra. Ja absolutnie nie utrzymam swoich kotów i mieszkania za taką kwotę. Muszę szukać tez pracy na włąsną rękę i to robię. Pewnie trochę wolniej niż bym mogła, no ale jak jeżdże do Mamy to siętym nie zajmuję.
W prezencie na dzień Dziecka od Mamy dostałąm fotę płuc :ryk: Jest ok. Teraz przede mną spora sprawa a mianowicie uporanie się ze zmianami na skórze, które się, pojawiły i zrobiły się troche niefajne.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 02, 2017 22:39 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Klaudia jak jesteś na fb to mozęsz zobaczyć relację z wyjazdu DeeDee . :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt cze 02, 2017 22:41 Re: (3)Mikunia..DeeDus świętuje 11 Urodziny! Tato..(*)

Ale cieszę się bardzo, że się zapisałaś i możesz teraz robić sobie badania do woli - no, bo się zapisałaś, jak zrozumiałam :) Praca to jedno, ale grunt, że możesz teraz zacząć leczenie :*** Ściskam mocno za to!

Jestem na fb :D
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 168 gości