(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 28, 2018 20:34 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

A bylas na barfneforum? Tam wszystko o miesie jest :)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Wto sie 28, 2018 23:21 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

MonikaMroz pisze:Te koty nas wykończą :D

Tak. :roll:
Wracam dzisiaj z pracy wieczorem. Koty wybiegają na korytarz, Dee wraca do mieszkania. Ja - NA SZCZĘŚCIE - też, chcę sobie zrobić herbaty. Nagle słyszę, ze ktoś wymiotuje w lazience - wchodzę do przedpokoju, patrzę Dee rzygnęła wodą z chrupkami prosto do.... kontaktu w przedłużaczu. Oatrzę jak wryta, zaczyna skwierczeć. Błyskawicznie odzyskuję przytomnośc umysłu i biegnę do pokoju odłączyć kabel. Chyba zdążyłam w ostatnim momencie.. :201435 :201435 :201435 :201435 :201490
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 11:15 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Moja Mam w szpitalu. Zaraz jadę. Jutro ma zabieg usunięcia zaćmy. Niby prosty, ale boję się trochę. Na razie przechodzi przedzabiegowe badania - część miałą tydzień temu i kwalifikacja na cito do zabiegu, wygląda na to, ze jest ok, natomiast obawiam się pooperacyjnego czasu - zakrapiania kropli, nie robienia zakupów, nie można myć głowy samodzielnie itd. Kto to zrobi tam na miejscu???? Miesiąc.
Kciuki za jutrro sie przydadzą...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 15:24 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Są kciuki! Moze suchy szampon? Moze chusteczki do ciała? Będzie dobrze :)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sie 29, 2018 15:27 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

O,super pomysł z suchym szamponem. Zapomniałam że coś takiego jest, dziękuję.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 16:35 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Żeby było rachu ciachu i po strachu! :ok:
Czy oni każdemu mówią co innego, jak dbać o siebie po operacjach? Mojej znajomej mama miała już 3 takie operacje. Niestety, zaćma bywa nawracająca. Po operacji kazali przez 6 miesięcy prowadzić oszczędnościowy tryb życia, tak żeby niczego nie dźwigać i nie pochylać głowy, nie zginać się.Ale ona pierwsze co zrobiła po powrocie ze szpitala to poszła się umyć i głowę tez umyła. Nie powiedzieli jej ,że nie powinna? :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10843
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro sie 29, 2018 16:59 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Mam 7 stron wydruku nt zaleceń pooperacyjnych dla mamy. Myślę że to nie kwestii braku info od lekarzy tylko lekceważenia zaleceń..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 17:00 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Np mama już ma zalecona porządna kąpiel jutro rano przed zabiegiem. Jadę do niej rano aby jej pomóc.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 19:51 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Zacznę trzymać już dziś
Będzie dobrze. Tylko uważać bardzo trzeba.
Ciebie przytulam bo nerwy masz...
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55373
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro sie 29, 2018 20:37 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

No mam.
Wróciłam ze szpitala. Wykapalam mamę i umylam głowę.
Stoję przed blokiem. Ciemne okna mieszkania, pusto. Błąd że nie wzięłam kota

Źle mi jest.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sie 29, 2018 21:19 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Będzie dobrze
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové


Post » Czw sie 30, 2018 12:28 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Już po.
Jest tak uparta i lekceważy zalecenia lekarzy że mnie trafiło coś. Zrobiłam jej zdjęcie i jej pokazałam to trochę zamilkla.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sie 30, 2018 15:04 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Trudna pacjentka :( ale może zrozumie. Czasem się wydaje, że zabieg taki prosty jak wyrwanie zęba ale zawsze jest sporo zaleceń, których warto się trzymać dla własnego dobra.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw sie 30, 2018 20:37 Re: (3) Mika..kciuki na środę,czw i piątek poproszę.. Tato.

Chyba się będzie słuchać jednak.
Teraz trzeba ogarnąć opiekę bo ok miesiąc będzie zakrapianua kropli do oczu. Mama ma polekowe trzęsienie rąk i trudno jej trafić do oka.
W mopsie zaśpiewali mi 18 zł za godzinę, a w przychodni poz powiedzieli ze to nie ich bajka.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35342
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree i 514 gości