(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 25, 2018 22:18 Re: (3) Mika..chyba lepiej.. proszę o pomoc str.67.. Tato..(

Atta pisze:
Marzenia11 pisze:Mika lepiej. Po raz pierwszy od tygodnia zasnęła na łózku, tak jak lubi.
Za to Milena ogłosiła strajk głodowy :placz: Miałam nie wychodzić, ale idę po jej ukochane chrupki, które się w poniedziałek skończyły....

No jak trzeba to trzeba... A u nas dziś taka paskudna pogoda.O mało mnie nie porwało. Zamiast parasolki powinnam trzymać w ręku cegłówkę :?


No wyszłam. A jak wyszłam to odebrałam z dwóch miejsc robotę do domu - na zwolnienie jak znalazł. No to jak juz odebrałam to jeszcze poszłam w dwa miejsca kasy poszukać... I w efekcie nie było mnie 6 godzin w domu. Po drodze miałam trzy awantury z zooplusem o drapak - jestem ich zakładnikiem, ponieważ ten drapak jest tylko w zooplus i bitiba, która jest dyskontem zooplusa. Trzecią rozmowę rozpoczęłam od opisu sytuacji oraz poinformowania,. że opiszę ich działania wobec stałych , od 8 lat, klientów na wszystkich portalach, począwszy od tego o którym oni piszą i zachęcają do wystawienia opinii a skończywszy na fb. Pani rozpoczęła od przeprosin i dania mi 5% rabatu na kolejne zakupy. I tak opiszę.
Wróciłam wymęczona i zmęczona. Po drodze miałam taki atak kaszlu i duszenia się, że myślałam ze zejdę z tego świata. Jechałam autobusem 112 - było trochę ludzi. Po 5 minutach ataku zobaczyłam, ze wszyscy się ode mnie odsunęli. Olałam, a w myślach pożyczyłam im takiego samego doświadczenia. Nikt mnie nie zapytał, czy trzeba pomóc. a bym akurat poprosiła. Na szczęście mi przeszło.
Dałam Milenie chrupki. Była zadowolona. Oczywiście osyczała Nutke i Notkę, no ale w końcu się chyba najadła.

Musze porozliczać bazarki - są takie, na ktorych zbierałam kasę na usg Mileny. Podliczę wszystko, może dzisiaj, a na pewno już jutro. Bo jutro zostaję w domu. Wiadomo, ze całą kasę przeznaczyłam na Mikę - swoją i nie swoją.. I na drapak, feliwaye i inne, jedzenie dla Miki..
Bedąc w trasie po stolycy podglądałam miau i widziałam, ile ludzi mi pomaga. Bardzo się wzruszyłam. I bardzo jestem wdzięczna.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw paź 25, 2018 22:32 Re: (3) Mika..chyba lepiej.. proszę o pomoc str.67.. Tato..(

Fajnie jest pomagać :) Kasy u mnie nie specjalnie, znajoma straciła pracę, druga głównie po szpitalach i rehabilitacjach to teraz już głupio mi Je angażować. Ale za to mogę pobazarkować, dziewczyny coś dorzucą, ja dam od siebie i tylko czekać na chętnych ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw paź 25, 2018 22:59 Re: (3) Mika..chyba lepiej.. proszę o pomoc str.67.. Tato..(

Oooooo, siedzę przed kompem jeszcze, a tu mail z glsu, ze paczka jutro będzie :piwa:
No to może się jeszcze dzisiaj nie ucieszę za bardzo :D ale jak przyjedzie to będę miała robotę - a koty radochę - oby :wink: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 26, 2018 1:56 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Zapraszam na bazarki - na spłatę długu za Mikę..
1. maskotki, przepiękne pluszaki od Morfa i super piękna mata od Tulisia
viewtopic.php?f=20&t=187250

2. lampka nastrojowo - romantyczna oraz książki - bazarek nieustannie pomagającej Atty
viewtopic.php?f=20&t=185560

3. pachnące wielce oryginalne mydło wraz z książką kucharską - pomaga jak zwykle pomocny i kochany Morfik :1luvu: :1luvu: :1luvu:
viewtopic.php?f=20&t=187279

4. drobiazgi i duperelki - ponad 20 rzeczy do wyboru, dodałam nowe!
viewtopic.php?f=20&t=186706

5. i nieustannie ciuchy - uparłam się, bo są naprawdę fajne i w bardzo dobrym stanie, warto!
viewtopic.php?f=20&t=186748
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt paź 26, 2018 15:12 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Przyjechał drapak! :piwa:
Żeby go ustawić muszę rozebrać stary połamany no i przy okazji odkurzyć i zmyć te części podłogi do ktorych nie miałam dostępu ekhm czasu...
Rozebrany, odkurzyłam, umyłam ściany i... mam dość. Czuję jak jestem słaba. a kurz mi osiadł na krtani i znowu nie mówię..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 28, 2018 0:22 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Ostatnie godziny bazarków!!!!
Maskotki + pieski do godz. 14:00, a tulisiowa mata do 23.59
viewtopic.php?f=20&t=187250&p=12081711#p12081711

i fantastyczny zestaw od Morfa - mydło oryginalne pokrzywowe i książka kucharska - do godz. 9:30
viewtopic.php?f=20&t=187279

:D :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 28, 2018 10:48 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Przeogromne podziękowania dla AnaP za RC Calm 2kg i 12 tacek Animondy Renal dla Mikuni!!!!! :201494 :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Paczka dotarła mega ekspresem i już w piątek dziewczyny chrupały calma,a Mika animondkę.

Naprawdę to ogromna dla mnie pomoc - przepraszam, zę dopiero teraz piszę, ale choroba daje mi w kość mocno, zapominam, :oops: :oops: :oops: :oops: , dopiero dzisiaj w nocy otworzyłam kompa...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 28, 2018 12:10 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Na chwilkę - coś napiszę, a potem więcej. Skończę robotę domową zarobkową.

Ustawianie drapaka dało mi mocno w kość - osłabiona jednak jestem bardzo, ciągle nie mogę pozbyć się mojej chrupki która mi obłozyła, czy załozyła krtań na maksa.
W każdym razie potraktowałam ustawienie drapaka jak podanie leku mojemu stadu. WE piątek zrobiłam. Jedynie Nutka się zainteresowała, ale na maksa - była bardzo zadowolona i praktycznie od razu się wspiełą na budkę pod sufitem. Pozostałe panny nic. Mika obwąchała jedynie na chwolę domek na dole, a Milena wskoczyła po nim do swojego azylu w szafie.
Wczoraj po obserwacjach i przemyśleniach obróciłam drapak domkiem do przodu. I to był strzał w dziesiątkę. Tylko Deeś się nie wspina, pozostałe tak, Mika sprawdza budki, a Nutka i Notka wyższe legowiska. Zrobiłam kilka fotek, potem wstawię, teraz muszę skoinczyć wpisywanie danych i wysłać plik.

Trochę się martwię w kontekście wyjazdu na 1.11 o Mikę i jej jedzenie. No co ona wymyśla to przechodzi kocioludzkie pojęcie..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 28, 2018 18:16 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Troszkę zdjęć drapakowych.

Najpierw stary, połamany, ruina.... chyba się zgodzicie... właściwie w oczach się rozpadał..

Obrazek

A teraz nowy :D

Mika na górze, DeeDee na dole

Obrazek

Nutka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Mikunia szybko polubiła tę budkę

Obrazek
Obrazek

Obrazek
ale też i tę półeczkę - cały dzień na niej przespała

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie paź 28, 2018 19:16 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

piękny kolor :) super!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon paź 29, 2018 22:53 Re: (3) Mika..jest ok. Zaprasza na bazarki. Tato..(*)

Od wczoraj Mika nie jadła.
Nic jej nie interesuje.
Mam złe myśli.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 30, 2018 8:41 Re: (3) Mika..jest niedobrze.. Zaprasza na bazarki. Tato..(*

spokojnie, są gorsze dni.Potem lepsze.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto paź 30, 2018 14:06 Re: (3) Mika..jest niedobrze.. Zaprasza na bazarki. Tato..(*

czarno-czarni pisze:spokojnie, są gorsze dni.Potem lepsze.

Oby. Między 6 a 8 rano zjadła swoją kolację. Nie jakoś oszałamiająco dużo, ale taką w swoim typie. Natomiast śniadania ok 12 już nie tknęla. odchodziła od miski. I taka biedniusia jest, patrzy tymi ślepkami na mnie.
Najgorzej, że nijak nei mogę jej pomóc, podanie czegokolwiek jest niemożliwe bez łapania, a łąpanie to gwóźdź do trumny da niej, o czym się przekonałam dwa tygodnie temu , czego sobie nie mogę darować i pewnie nie daruję nigdy w życiu...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 30, 2018 19:23 Re: (3) Mika..jest niedobrze.. Zaprasza na bazarki. Tato..(*

O jaki piękny drapaczek :D Tylko teraz czornych tak łatwo nie będzie można namierzyć :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 30, 2018 19:29 Re: (3) Mika..jest niedobrze.. Zaprasza na bazarki. Tato..(*

Zapraszam :) viewtopic.php?f=20&t=185560 mamy tez ciuszki ;) Mam też fajny cieńszy sweterek kremowy, tylko nie pamiętam gdzie go przełożyłam, ale wkrótce dodam, bo raz w nim byłam i szkoda,żeby sie poniewierał :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Lukrecja14 i 244 gości