(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob lis 25, 2017 12:06 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

Żyjemy sobie jakoś.
Byłam u Mamy, była na prywatnej wizycie u proktologa. W końcu wiemy skąd te okropne krwawienia. Zalecił ćwiczenia i ewentualnie operację, ale nie jest pilna, zwłaszcza przy innych dolegliwościach.
Jak wróciłam koty tak się cieszyły, jak bardzo! Biegały i skakały wokół mnie.
Moze dlatego, że jakoś wiedziały, ze okropna była pogoda, śnieg z deszczem, ciemno i ja za kierownicą, na olbrzymim nieznanym mi osiedlu... krotko mówiąc - okropnie zarysowałam samochód, okropnie. Lakiernik 500zł. Najważniejsze, że ani mi , ani nikomu innemu nic się nie stało.

Miłej, słonecznej soboty Wam życzymy!
Pięknie jest.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 25, 2017 12:40 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

Właśnie się dowiedziałam, że masz prawko :D Super, mobilna z Ciebie dziewczyna :D (ja nie mam :/)
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 25, 2017 12:41 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

klaudiafj pisze:Właśnie się dowiedziałam, że masz prawko :D Super, mobilna z Ciebie dziewczyna :D (ja nie mam :/)

Bardzo mobilna. Ocieram się o płoty, budynki.... :oops: :evil: :evil: :evil:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob lis 25, 2017 13:14 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

Hahaa wyobraziłam to sobie :D Cóż, ale ocierasz się chociaż legalnie :ryk:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Sob lis 25, 2017 13:26 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

klaudiafj pisze:Hahaa wyobraziłam to sobie :D Cóż, ale ocierasz się chociaż legalnie :ryk:

He he :twisted:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 08, 2017 0:50 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

yjemy. Kocioł. KOniec roku,w ięc firmy badawcze dostają nagłego zastrzyku pieniędzy na badania i się robi wysyp zleceń. Dużo ich nie mam, ale cholernie trudne. Padam na dziób, nie daję rady tego ogarnąć.
Np mam badanie z neurologami leczącymi adhd u dzieci. A w rzeczywistości się okazało, zę oni nie leczą adhd, najwyżej choroby współistniejące, leczeniem zajmują się psychiatrzy. Ale firma każe znaleźć takich co leczą. Fajnie, co? Matrix.
Moje koty cierpią z powodu nieobecności mojej w domu. Cierpią z powodu monotonności jedzenia.. Przy czym w tej kwestii martwię się jedynie Miką. Bo ona nie moze nie jeść, a pnn to choroba związana z zagrożeniem utraty apetytu. Mika nie jadła wczoraj kolacji ani dzisiaj śniadania. Teraz podjada coś, ale w cyklu: głąszczesz mnie - idę skubnąć trochę jedzenia - wracam, i głaszczesz mnie - idę skubnąc jedzenia... w ten sposób zjadła wczorajszą kolację... :strach:
Na chwilę usiadłam przed kompem, zaraz dam im kolację. :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 08, 2017 1:01 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

Wyobrażasz sobie, że w ogole nie rozumiem Twojej pracy? Dla mnie to matrix samo sluchanie o tym ;)
Nie dawaj jedzenia monotonnego. Ja u moich kotow przeplatam rozne dania i wcale nie musza byc z najwyższej polki.
Moze sprawdzi sie u Ciebie surowe mieso?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt gru 08, 2017 1:15 Re: (3)Mikunia..prośba dla Milenki s. 26.. Tato..(*)

klaudiafj pisze:Wyobrażasz sobie, że w ogole nie rozumiem Twojej pracy? Dla mnie to matrix samo sluchanie o tym ;)
Nie dawaj jedzenia monotonnego. Ja u moich kotow przeplatam rozne dania i wcale nie musza byc z najwyższej polki.
Moze sprawdzi sie u Ciebie surowe mieso?

Mięso daję. A monotonnie muszę, bo tak jest, jak się zamawia trochę i w pakietach, zeby było taniej... Przeplatam z jedzeniem z nagorszej pólki, czyli felix, gorumet gold, ale np Mika tego nie lubi.

Ja robię badania medyczne tzn z lekarzami róznych specjalności zajmujących się leczeniem danych schorzeń. No i firma robi założenie, że mam dotrzeć do neurologów leczących adhd u dzieci. A się okazało, zę oni nie leczą. Ale firma chce, żeby znaleźć takich ktorzy leczą. Mam jednego dlatego ze ma dwie specjalizacje - psychiatra dziecięcy i neurolog dziecięcy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 15, 2017 12:32 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

Milena dzisiaj przec 10 rano zrobiła wielkie bum! Miała pod sufitem swoją ukochaną półkę, po której biegła i z której wskakiwała do swojego azylu w szafie.
Dzisiaj spadła z wysokości pod sufitem razem z tą półką, która się wyłamała :( huk, lomot, kot mega wystraszony.
Byłam już w butach gotowa do jak najszybszego wyjścia do pracy. Zakamuflowała się za wersalką. Odsuwałam, bo chciałam ją choć z grubsza obejrzeć, ale śmignęła n ugiętych łapach pod wannę w łazience.
I tak ją zostawiłam.
Martwię się, bo jej nie obejrzałam dokładnie. No i o to, jak ona będzie teraz sobie do swojego azylu wchodzić... pewnie nie będzie, bo nie ma po czym..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 15, 2017 14:15 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

Dzis dzien spadania ;)
Zaczal sie juz po polnocy jak Tosia chciala wskoczyc do trzypietrowego kartonu i zlapala sie pazurkami i caly karton przewrocil sie na nią.
Na pewno Milence nic sie nie stalo, tylko sie wystraszyla :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt gru 15, 2017 14:19 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

Najgorsze jest to, ze ja tę wyłamaną półkę trzymałam chwilę w rękach i NIE WIEM CZEMU położyłam z powrotem na tych wystających ze ściany hakach :strach: Teraz siedzę w pracy i ufam, że koty są mądrzejsze niż ja i że nie będą miały ochoty po niej chodzić.. :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 15, 2017 18:08 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

I jak - wróciłaś do domku już? Wszystko dobrze?
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt gru 15, 2017 18:43 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

I jak?
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt gru 15, 2017 19:14 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

Będę dopiero po 22.. :(
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt gru 15, 2017 22:56 Re: (3)Mikunia..wielkie buum!!! :(. Tato..(*)

Wpadłam na chwilę
Wszystkie koty wybiegły, czyli ok.
Półka na podłodze.
Czyli albo spadła sama, albo znów z kotem.
Pedze do sklepu po coś dla siebie
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Justinzewaw i 258 gości