(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie gru 30, 2018 23:11 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Dostałam emaila a wcześniej smsa , że lek dla DeeDee został wysłany.
Jakbyście potrzebowali leków czy suplementów to spójrzcie na tę stronę, naprawdę dużo niższe ceny.

www.petcentrum.pl
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon gru 31, 2018 0:20 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Marzenia11 pisze:Obrazek

A potem ja jadłam smakołyki, a ze opakowań robiłam kulki za ktorymi biegały, łącznie z DeeDee :wink:

To raczej wygląda jakby Notka? obsługiwała się sama i wybierała co lepsze kąski. Choć nie wiem, jak ona przez papierki to wywąchała :lol:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 31, 2018 0:23 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Marzenia11 pisze:Kolejne osoby zrezygnowały z wynajmu mieszkania - miały dzisiaj przyjśc po klucze....
Zdenerwowałam się? Tak. Zaraz mi przejdzie i będę działać dalej z ogłoszeniami.
Moja mama nie ma zapłaconego czynszu za mieszkanie za listopad. Kończy się grudzień. A ten czynsz jest mega duży..

Z Nowym Rokiem trafią sie nowi chętni. Trzeba być dobrej myśli. Teraz przecież chętnych, poszukujących czegoś w odpowiedniej dla siebie lokalizacji jest dużo :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon gru 31, 2018 12:36 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Atta pisze:
Marzenia11 pisze:Obrazek

A potem ja jadłam smakołyki, a ze opakowań robiłam kulki za ktorymi biegały, łącznie z DeeDee :wink:

To raczej wygląda jakby Notka? obsługiwała się sama i wybierała co lepsze kąski. Choć nie wiem, jak ona przez papierki to wywąchała :lol:

Ona obwachiwala długo i dokładnie po czym patrząc na mnie znacząco i głośno miauknela.
Dałam jej my star i patrzyłam czy się nie będzie drapac.
Chyba było w miarę ok. Ona się drapie, owszem, ale w umiarkowanych ilościach. Choć po świętach znalazłam dwie duże krostki na podbródku..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon gru 31, 2018 19:07 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Marzeniu trzeba szukać wynajmujących do skutku, w końcu ktoś sie odpowiedni trafi. Wiem, że czynsz trzeba płacić, pieniądze zawsze potrzebne, eh życie. Oby 2019 rok był bardziej udany, zdrowia dla Ciebie, Mamy i kociastych noworocznie życzę.

aga66

 
Posty: 6095
Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Pon gru 31, 2018 20:09 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Kochane, Kochani. Zyjcie w zdrowiu, miłości i zasobności, w otoczeniu bliskich i przyjaciół. Niech w Nowym Roku pomnoza się radości, sukcesy i wszelkie dobro z 2018.
Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc.
To był bardzo trudny rok, rok odejścia Miki. Ta kruszynka wyrwala mi kawałek serca. Trudno się odnaleźć choć wiem, że mojej miłości potrzebuje jeszcze kilka istot na tej ziemi.
W przyszłym roku już wiem co będzie mocno nerwowe - operacja mojej Mamy 26.03. Bardzo się boimy.
Mam nadzieję że mimo wszystko mnie nie opuscicie, niezależnie od wszystkiego.
Bardzo dobrze Wam życzę.
Bawcie się dobrze dzisiaj.

Marzena i DeeDee z Olsztyna oraz Milenka, Notka i Nutka z Warszawy i Mikunia zza TM.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro sty 02, 2019 23:51 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Wróciłam.
I oniemiałam. Milena ładnie opróżniła swoją miseczkę chrupek, a właściwie michę. Natomiast Notka i Nutka zjadły przez 48 godzin - nie mają nic innego do jedzenia - jedynie niepełną jedną miseczkę.. No zmartwiłam się. Pewnie tęsknota, fajerwerki i te sprawy.... Bedę futra obserwować. Na razie jest tak - Notka wg wet zdrowa jest smutna , siedzi i patrzy a Nutka - jeszcze nie badana, zasuwa pod sufitem i no n stop drze japkę, zeby się z nią bawić. Milena wykazuje stan posredni.
Deeś smutna, ona najchętniej by była tylko ze mną...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sty 03, 2019 16:03 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Nooo, może jest jakaś zmiana w łebku Dee.. Wczoraj przyszła , wskoczyła na łóżko do głaskania i trochę przysnęłysmy nawet. Notka obok. Ale Deeśka tak głęboko spała, ze aż sprawdzałam, czy zyje. I dzisiaj w dzień też przyszła. I też ją głaskałam. Ona wie, bo obserwuje inne, że przyjście do łóżka oznacza głaskanie podobnie jak połozenie się na fotelu. No to może już będzie lepiej i będzie bardziej zadowolona z kontaktu ze mną.
Mam wrażenie, że gaba pomogła trochę a teraz znowu się zatrzymała, w sensie, że nie ma dalszej poprawy. Siedzę w pracy i dostałam smsa, że mam do odbioru ten kwas. Może w połączeniu będą lepsze efekty. A jakby schudła to ju w ogóle byłoby jej lżej..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 05, 2019 12:13 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Żegnam Cię, Profesorze (*)

Profesor pożegnany.. :cry: Byłam wczoraj na Mszy, a uroczystości na cmentarzu podglądałam w pracy w necie, była relacja na bieżąco.
(**)(**)(**)......



____________________________________


Wróciłam w nocy do domu - o 1.30, odebrałam po drodze syrop z kwasemhiauloronowym dla DeeDee.. Ma koszmarny katar, ropa się leje z nosa. Jestem zła na siebie, ze nie ogarniam nawet mojego najbliższego otoczenia w całości - już od kilku dni miałam jej robić inhalacje i nie robiłam. Teraz mam nadzieje, ze to jeszcze etap że pomogą, choć ropa to już kiepsko i obawiam, się antybiotyku.
Mam wrażenie, ze chodzi lepiej, czasem podskoczy, podbiegnie nawet, ale poprawa jest delikatna. Ale jest. I oby do przodu.
Poproszę o kciuki za babciuę Szaronkę, 15letnią kotunię ex mojej siostry - ma ponad 30tyś lekucytów i guzek?powiększone węzły chłonne przy pyszczku...Staram się nie martwić, dzisiaj rano się dowiedziałam.. ja tak pragnę kilku tygodni bez stresu = złych informacji..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob sty 05, 2019 13:36 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

Kciuki są
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob sty 05, 2019 20:20 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

Eh.. życia bez stresu to chyba nie ma. Oby było lepiej :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Sob sty 05, 2019 20:33 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

Nie zarzucaj sobie niczego. Człowiek jest tylko człowiekiem nie robotem. Smutny czas.
Kciuki za Wasze zdrowie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie sty 06, 2019 19:34 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

ASK@ pisze:Nie zarzucaj sobie niczego. Człowiek jest tylko człowiekiem nie robotem. Smutny czas.
Kciuki za Wasze zdrowie.

Dziekuję za wszystkie kciuki.
:1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 06, 2019 20:26 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

MIESZKANIE WYNAJETE :D :piwa:
dzisiaj rano telefon, dwiew godziny później oglądanie, i od razu zaliczka.
Za tydzień będę u Mamy więc podpiszemy umowę i reszta kasy. Kaucja w częściach, niech będzie..

Wczoraj wieczorem i w nocy Deeś tak źle wyglądała, zę aż się bałam. Nie mam ani grama unidoxu.. Zrobiłam inhalację, wzięłam do siebie do łózka. Spała w nogach całą noc nie zmieniając pozycji. Dzisiaj nie kicha, leci trochę ropy z nosa, zobacze jak jutro. Okazuje się, ze jej posmakował ten kwas hialuronowy, zlizuje chętnie ze strzykawki.
Jutro muszę pojechac po gabapentynę i wezmę receptę na unidox. Musi być w domu. Wczoraj się wystraszyłam, bo miała jeszcze takie drżenia jakby miała gorączkę. Dzisiaj lepiej.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 06, 2019 20:34 Re: (3) Mika.. Tato..(*).. (*)...

Super z mieszkaniem. Oby kici się poprawiło.
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Rafaelblich i 237 gości