(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 27, 2018 16:30 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Aaaaa i jeszcze. Mika od kilku dni się bawi. Mika rzadko się bawi, gdyż jej głównym celem są przytulanki ze mną. Albo może z innego powodu. Ale się bawi. Pomarańczowa mysz z dłuuuugim ogonem i dzwoneczkiem na nim, od cioci alessandry :1luvu: :1luvu: :1luvu: jest hitem. Wpatruje się w ten ogon i poluje. OGON JEST NAJFAJNIEJSZY zdaniem Miki. I nie tylko, ale ona zeskakuje mi natychmiast z kolan jak wezmę mysz do ręki - za ogon. :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 28, 2018 18:55 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

NIGDY mi się tak nei zdarzyło. To musiało być zaćmienie mózgu wynikające z moich potrzeb.
ZAWSZE, nawet jeszcze niedawno, wszystkim a zwłaszcza Mamie mówię, żey ignorowała wszelkie smsy czy telefony w których ktoś ją informuje, że została wylosowana do nagrody itp.
No ale....
W styczniu tego roku kupiłysmy z Mamą kuchnię gazową w MediaMarkt. Był załatwiany transport, więc podałam swój numer telefonu i nie zdziwiło mnie, że jeszcze w sklepie dostałam smsa z podziękowaniami za zakupy.
Dzisiaj dostaję kolejnego, że oto własnie znalazłm się w gronie szczęśliwców, którym się nagroda należy i mam do niej przypisany unikatowy kod. Sms ze sklepu, no ok, trochę pomyślałam. I jednocześnie pomyslała, o tym, że sklepy organizują różne loterie dla klientów itp i czemu nie spróbować. A nóż widelec... Wpisałam w wyszukiwarkę kod, wyskoczyła ankieta do wypełnienia i w nagrodę za nią trzy piękne telefony komórkowe do wyboru - za darmo, jedynie opłata za przesyłkę 5zł. Jako ze mój telefon jest w rozsypce - tzn ma zbite w proch szybkę, która się ledwo już trzym,a, ledwo, bo ukrusza się też obudowa, no więc potrzeba jest, kasy nie ma to ... wybieram :oops: :oops: :oops: W kolejnym kroku w celu uregulowania należności za przesyłkę proszą o wpisanie danycb karty - po chwili namysłu wpisuję, a co tam, raz się zyje, trzeba szczęściu casem pomóc, tak sobie myślę :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :conf: :conf: :conf: i zonk - płatnośc odrzucona - proszę wpisać drugi raz. A że Milena akurat wskoczyła mi prosto na klawiaturę to myślałam, że to przez nią i wpisałam drugi raz :201427 :201427 :201427 :201427 :201427 :201427 :201435 :201435 :201435 i jak wtedy mi się znów pojawiła informacja o odrzuconej transakcji i potrzebie wpisania ponownie to mi się już czerwone światło zapaliło.
Poszłam do pracy - w drodze dzwonię do koleżanki, która często płaci kartami przez internet. Natychmiast mni kazała dzwonić na infolinię do banku żeby sprawdzić czy transkacje jakieś były na koncie.
Dzwonię. Pani zrelaksowanym głosem odbiera - jak tłumaczę, już zdenerwowana, co się stało i co chcę sprawdzić, pani zaczyna mówić bardzo szybko. Dopełnia formalności potwierdzających tożsamość i każe czekać dwie minuty na prawdzenie konta. Po 2 min mówi, ze mam opcję opłaty kartą zablokowaną, ale muszę szybko zastrzec kartę a ona mi potem powie dlaczego. Szybko cały czas mówi, dopełniamy formalności zastrzegania karty, czyta i prosi o zgodę, czyt a formułki, po czym mowi: a teraz spokojnie pani wszystko wyjaśnię, bo już jest pani konto bezpieczne.
Okazuje się, że w ostatnich dniach jest wysyp takich smsów wyłudzaczy. I że ja mam wprawdzie zablokowaną możliwość płacenia kartą przez internet, ale oni mogą mi wejść na subkonto, gdzie mam limit (o którym nawet nie wiedziałam) 10tys i zgarnąć kasę. I że tak robią, najpierw 5zł, potem 300, 500, 2tyś i hulaj dusza.
Ufffffffffffffffffffff....
Dzwonię na inolinię do MediaMarkt - a tu już nagrana wiadomość: że oni nie organizaują akcji promocyjnych ani konkursów smsowych ani emailowych. Czyli wszystko jasne.
Jeszcze muszę zgłosić do operatora, niech wiedzą i mozę coś z tym zrobią...

Żeby było tragiczniej - to wczoraj mi wpłynęla wypłata a przedwczoraj wpłaciłam gotówkę z ze zlecenia które mi wpadło w poniedziałek. :strach: :strach: :strach:

Tyle złego, że zostałam z 20zł w portfelu - bo reszta na koncie :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob wrz 29, 2018 6:35 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

dziś bank zamknięty, a w poniedziałek możesz wypłacić pieniądze w banku, bezpośrednio
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46709
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Sob wrz 29, 2018 9:35 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Są placówki otwarte dzisiaj. Na szczęście, bo jadę do Mamy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 02, 2018 19:14 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Czekałam w sobotę w placówce banku półtorej godziny : :strach: ledwo zdążyłam na pociąg. Nie zdążyłam kupić Mice odpowiednich chrupek. Ale jakoś dala radę choć po każdym moim wyjeździe widzę, że trochę jest chudsza. Potem nadrabia.
Wróciłam wczoraj w nocy. dziewczyny oszalały ze szczęścia, tuliły się, biegały. muszę© w końcu umówić Milenę na usg. Schudła i nie chciała wczoraj jeść surowej wołowiny. :roll:

Bardzo dziękuję Norma0204
za dużo większą wpłatę niż cena za rzeczy na bazarku :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pon paź 08, 2018 18:26 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Wróciłam do żywych.
Kręgosłup mi tak dał popalić, że byłam skłonna wezwać karetkę do siebie do domu. Po kilogramach mega silnych pbólowych dotarłam na sor. Normalnie mam 5 minut szłam chyba z pól godziny. :elarz powiedziała, zę wzięłam tyle tabsów że nie wie co mi może jeszcze podać. Dostałam dwa zastrzyki. Pomału odpuściło. Trochę. Teraz jadę na prochach.
Koty przez prawie trzy dni dostawały jeśc raz dziennie i nie miały sprzątniętych kuwet.
Milena dzisiaj już straznie płakała, zeby ją wygłaskać. Jak wstałam. Głaskałam.
Popołudniu nie planując doszłam do przychodni i zapisałam się do lekarza rodzinnego.
Jak to moja szefowa powiedziała: gwarancja się już skończyła, niestety..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 09, 2018 16:36 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

A na co ta gwarancja była? :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 09, 2018 16:44 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Atta pisze:A na co ta gwarancja była? :roll:

na zdrowie :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 09, 2018 16:51 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Marzenia11 pisze:
Atta pisze:A na co ta gwarancja była? :roll:

na zdrowie :mrgreen:

Aaa to chyba taka gwarancja do pierwszego zepsucia. Ja to teraz liczyć moge jedynie na części zamienne :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 09, 2018 17:03 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Atta pisze:
Marzenia11 pisze:
Atta pisze:A na co ta gwarancja była? :roll:

na zdrowie :mrgreen:

Aaa to chyba taka gwarancja do pierwszego zepsucia. Ja to teraz liczyć moge jedynie na części zamienne :P

no właśnie.
Ja na pewno wymagam przeglądu i napraw różnych :roll:
Nawet się wczoraj do rodzinnego zapisałam uprzednio wybrawszy przychodnię i lekarza (jakkolwiek trudno nazwać wyborem pierwszego wolnego lekarza, no ale..). Miałam wybór - czatować przed przychodnią od godz. 6 lub zapisać się na wolny termin czyli 24.10. To uczyniłam. Z opcją, że jak mi nie będzie dobrze to wstanę i stanę w kolejce. Ale ciekawe jak wstać i stać z takimi zawrotami głowy... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 09, 2018 17:41 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

A ja się zapisałam wczoraj do alergologa
6.06.2019 tylko 8 miesięcy czekania :ryk:
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto paź 09, 2018 18:04 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

MonikaMroz pisze:A ja się zapisałam wczoraj do alergologa
6.06.2019 tylko 8 miesięcy czekania :ryk:

Cudnie! 8O :lol:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 09, 2018 19:45 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Próbuję też nieustannie złapać Nutki mocz do badania i zapisać Milenę na usg do Marcińskiego. Obie rzeczy trudne do załatwienia, jak się okazuje. Na Powstańców już o godz. 8 nie ma miejsc, a na Gagarina nikt nie zwolnił żadnego, poza tym ja mogę w poniedziałki i środy i to nie w każdy poniedziałek w dodatku. Ech, jakoś to poukładam.
Milena jest bardzo rozgadana i ciągle jej za mało głaskania. Jeszcze nie nadrobiła po moim prawie tygodniowym wyjeździe a już się następny szykuje.. Mika była zachwycona moim zaleganiem w łóżku przez prawie dwie doby choć trochę się mnie bała jak się z jękiem przewracałam na drugi bok itp. Nutka też uciekała. Ale też jako jedyna ogrzeaała mi dzielnie plecy wyciągając się wzdłuż całym swoim ciałkiem. Za to Mikunia chętnie siadała na moim biodrez tyle że symetrycznie do miejsca bólu, co ciekawe.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto paź 09, 2018 20:52 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

https://www.kuchniapupila.pl/kot/karmy- ... 1079767476
Chyba jakaś nowość :strach:
Karma hypoalergiczna która ma w składzie tylko owady bez miesa
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Wto paź 09, 2018 20:59 Re: (3) Mika..i ja..i jesień.. Tato..(*)

Fuj :mrgreen:
Jak to owady bez mięsa? Czyli skorupki?
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], włóczka i 165 gości