(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 08, 2018 9:56 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Po tygodniu przerwy na chorowanie Mika ma znów ruję, od środy. To fatalna wiadomość, nigdy dotąd tak nie miała. Mam nadzieję, zę to incydent , bo jak nie to będzie kłopot. :roll: Przy jej nerkach i historii 4 powaznych operacji kolejna to duże obciążenie.
Zobaczymy.
Nie wiem, czy to z tego powodu, ale strasznie ją gonią i biją łapami Nutka z Notką i Milena też.Rano widziałam jak Mika siedziała na budce, Notka na drapaku i się wychylała, zeby ją okładać łapą. :roll:
Krzyczę "nie wolno", ale Milenie asertywnosć się tak poprawiła, ze i mnie tez ma w nosie :mrgreen: Notka i Nutka przerywają atak, ale po minach widzę, ze co się odwlecze to...

Piękny dzień. Cudnego odpoczynku Wam życzę.
A w myśl starego powiedzenia, ze "ktoś musi pracować, zeby odpoczywać mógł ktoś" to ja.... :cry:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 08, 2018 10:13 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Milenka lizusek

Obrazek

Mikunia poświąteczna

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 08, 2018 11:16 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Marzenko pogoda piekna. Upal na dworzu.
Milej niedzieli zycze :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon kwi 09, 2018 8:18 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Podróż z rano jak śmietana :mrgreen:
Zdarzyło Wam się być w poniedziałek o godzinie 8.30 wykończonym na maksa? Ja tak dziś mam. Bieganie między dworcem centralnym, Śródmieście i pałacem kultury żeby na coś zdążyć.. Ech, myślałam że płuca stracę. Pociągu zobaczyłam końcówkę znikajaca w tunelu. Znalazlam połączenie z przesiadka, kolejka do kasy była więc czekam, mając 20 minut. Ale okazało się że to pendolino i bilet 100zl.i siedem minut żeby przenieść pod pałac na autobus.
Siedzę i patrze jak ładnie za oknem. W planach działka na chwilę, aby zobaczyć zagon krokusow a popołudniu wizyta z mamą u lekarza.
Mały stres jedynie, bo koty moje bez opieki będą dwa dni..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto kwi 10, 2018 17:48 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Strasznie się denerwuję. Im bliżej zachodu słońca, tym mi gorzej. Koty od wczoraj od 6 rano bez opieki. Zostawiła suche, no ale Mika..... I ruj, i wybrakowany pyszczek ogólnie rzecz ujmując, i jej pnn.... Boję się..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro kwi 11, 2018 14:44 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Mikunia nie chce jeść. Kolacja słabo, w nocy troszeczkę, śniadanie, ociupinke. Jest głodna, ale nie pasuje jej to co ma w misce. To co na moim talerzu jak najbardziej, ale to nie jest dieta kota, zwłaszcza z pnn. Choć dałam jej trochę mięsa z gołąbka,aż cała drzala i chciała więcej. Za słone, nie dostala..
Martwię się.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw kwi 12, 2018 12:10 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Marzenko mam takie pytanie.. Od razu zaznacze że nie chce zebyś poczula sie niezręcznie. Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :)

Czytam że Mika ma ruje. Czemu jej nie wysterylizowałaś? Dlatego że ma pnn???
Bo tak na prawdę nie znam do końca historii Twoich kotow więc mnie to zaciekawiło :)

A jak dzisjaj dzionek???
Nadal czekam na karme :) Juz mam nadzieje że po weekendzie dojedzie bo mojej Bagi też sie kończy
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Czw kwi 12, 2018 14:28 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

MonikaMroz pisze:Marzenko mam takie pytanie.. Od razu zaznacze że nie chce zebyś poczula sie niezręcznie. Jeśli nie chcesz nie odpowiadaj :)

Czytam że Mika ma ruje. Czemu jej nie wysterylizowałaś? Dlatego że ma pnn???
Bo tak na prawdę nie znam do końca historii Twoich kotow więc mnie to zaciekawiło :)

A jak dzisjaj dzionek???
Nadal czekam na karme :) Juz mam nadzieje że po weekendzie dojedzie bo mojej Bagi też sie kończy


Mika miała 4 ciężkie operacje w pierwszych latach pobytu u mnie. Co roku jedna. Ostatnia, jak się szykowałyśmy do sterylki to okazało się, że miała dużą zmianę na języczku i podejrzenie raka łaskonablonkowego. Zmiana i część języczka została usunięta we wrześniu a w listopadzie okazało się, że jest pnn i uszkodzone nerki.
Dotąd Mika miała ruję dwa razy w roku - naprawdę zapominałam, że nie jest wysterylizowana. Dlatego nie zdecydoałam się na sterylkę. Ale teraz były dwie w odstępach tygodnia, a w tym odstępie kk.
Dzisiaj z Miką jest źle, albo przynajmniej nie jest fajnie.
Na szczęście zdążyłam kupić plyn do kroplówki i będę jutro rano próbować jej zrobić. Oby pozwoliła, oby mi się udało.
Jakoś nie mam dobrych myśli....
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 13, 2018 16:22 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Wczoraj wróciłam późno (tradycyjnie). Popatrzyłam w stronę Czarnego Kota, który był łaskaw zainteresować się i zjeść śniadanie, nawet w sporej ilości. Czarnego kot awygłaskiwałam więc co chwilę Czarny kot skubał jedzenie przy misce. I tak na raty. Szepnęlam czarnemu Kotu, że chyba jutro bedziemy musiały zrobić kroplówkę i niech się zgodzi (nawet poprosiłam łaskawie).
Czarny Kot całą noc spał na mnie / obok mnie, ugniatał i mrucał.
Dzisiaj rano czarny Kot widział we mnie potwornego potwora, na którego najmniejszy ruch trzeba zwiewać. Nie miałam szans nawet zbliżyć się idąc np po ciuch do szafy, żeby Czarny Kot nie zwiewał w popłochu. A przecież nie miałam w planach robienia kroplówki rano, wiedząc, że Czarny Kot zjadł sporo na kolację. To było niesamowite, jak Czarny Kot zwiewał, ganiałam Cz.K. dookoła mieszkania chcąc dać miskę ze śniadaniem. Nie było szansy żadnej.
Jedyny cel Czarnego Kota przez cały poranek: zwiewać i być czujnym. Do tego stopnia, że jak już Czarny Kot zaległ na półce pod samym sufitem i oczy zamykały się do snu, to zostały szparki i wodzące za mną źrenice...

Spróbuję jutro zrobić kroplówkę na pewno...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt kwi 13, 2018 20:47 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

To życzymy powodzenia i :ok:
Oby się udało. W końcu to dla zdrowia kotka :201461
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Sob kwi 14, 2018 15:32 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Po wczorajszej swojej wizycie u lekarza zdecydowanie mam zwolnić tempo... i obnizyć poziom emocji i stresu w życiu... zrobić badania i wiele innych.... \W ciągu godziny wydałam prawie 300zł, na wizytę, badania, leki... to na dobry początek, dobry, mam taką nadzieję...

Bazarek dla Notuni, na dermatologa..

viewtopic.php?f=20&t=184507

zapraszam! Zdjęcia kiepskie, rozwalającym się telefonem, ale ubrania w bardzo dobrym stanie i fajne. Tylko opisy muszę pouzupełniać i chyba też trzeba dopisac kolory, bo na zdjeciach nie widać dobrze..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Sob kwi 14, 2018 17:14 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Marzenko karma czeka.
Kiedy zajrzysz?
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Nie kwi 15, 2018 11:40 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

MonikaMroz pisze:Marzenko karma czeka.
Kiedy zajrzysz?

Przeogromne podziękowania za karmę dla Milenki RC Calm
Milena już chrupie. Jak zobaczyła worek to po otwarciu od razu wysypała sobie sama na podłogę i jadła. :wink: Mika też była zainteresowana wielce, i chrupała mimo ze prz3eciwswskazaniem do podawania tej karmy jest pnn właśnie.. :roll:
MonikaMróz raz jeszcze dziękuję !!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie kwi 15, 2018 16:48 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

Na zdrowie dla kotkow :D
Mili <3 (AMY <3 pamietamy) Obrazek plus Bagira ObrazekObrazek
Watek : viewtopic.php?f=46&t=204368
Bagi do adopcji: viewtopic.php?f=13&t=200315

MonikaMroz

Avatar użytkownika
 
Posty: 18200
Od: Nie lip 24, 2011 9:30
Lokalizacja: Kutno

Post » Pon kwi 16, 2018 21:51 Re: (3)Mikunia.. Milenka potrzebuje pomocy.. s.35..Tato..(*)

MonikaMroz pisze:Na zdrowie dla kotkow :D

Zapomniałam napisać o szaleństwach z zabawką, którą moje futerka dostały od Moniki :1luvu: Rozruszałą choreńką Mikę nawet. :D

A dzisiaj wieczorem znów Mika kiepsko wyglądała, była głodna a nie jadła więc spróbowałam z kroplówką i sie udało :piwa:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 247 gości