(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie wrz 16, 2018 1:00 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Atta pisze:
Marzenia11 pisze:DeeDeee śpi tradycyjnie w szafie. Mama ją namierzyła, ale ona zawsze tam śpi. W nocy Mama jeszcze do niej poszła, pogłaskała i Deeska nawet przyszła do niej do pokoju, ale Mama musiałą iść do łazienki i jak wróciła to kota znów była pod krzesłem. W nocy zjadła całą miseczkę chrupek, ktore jej z zapasem zostawiłam :evil:
Za chwilę odkurzanie - przyszedł drapaczek od alessandra :1luvu: , więc rozłozę jak posprzątam.

Mika i Milena nie jedzą :|

Strajkują? A w mię czego? :roll:


Nie wiem.


Zrobiłam kolejne zdjęcia drobiazgów na bazarek. Jutro moze zdążę zropbic bazarek, najpierw chcę rozliczyć dokładnie poprzednie, powstawiać paragony.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 10:31 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Myślę, ze futerka reagują na brak DeeDee. Zawsze jak wracam do domu, wybiegają na korytarz. Teraz tylko Mika staje w przedpokoju z łapką w górze zdziwiona, ze nikt nie biegnie. Nie bardzo mają ochotę na zabawę. Notka prychała wczoraj na mnie, więc dużo jej czasu poświęciłam na głaskanie wiedząc, zę dzisiaj znów wyjeżdżam. I to dodatkowy stres dla nich.

Za to Deeś księżniczka czuje się bardzo dobrze. Przynajmniej tak wynika z relacji Mamy. Wczoraj wprawdzie próbowała zastosować swoje warunki, ale z racji braku rekacji dzisiaj rano przyszła do Mamy i wywaliła jej brzuchol do głaskania :D
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 10:53 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Zaległe paragony - a rozliczenie jak zwykle w drugim poście na pierwszej stronie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 16, 2018 11:12 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Kolejny bazarek dla Notki i Milenki -

viewtopic.php?f=20&t=186706
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 18, 2018 17:32 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

OGROMNE podziękowania dla
asia2 - za kolejny worek suchej karmy wildcat :1luvu: :1luvu: :1luvu:
alessandra - za drapaczek i za przepiekne tulisiowe posłanka :1luvu: :1luvu: :1luvu:


Nie wyjmowałam ich z pudełka, bo chciałam sprawiedliwie poczekać na powrót Deeśki no to same sobie wyciągnęly :lol:
A Mika dodatkowo pokazała mi dzisiaj, jak poluje na pomarańczową mysz :ryk:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto wrz 18, 2018 22:02 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Same rozpakowaly :ryk: kolory optymistyczne i zawsze na dobry humor :ok: miłej zabawy dzieciaczki :D

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Czw wrz 20, 2018 16:07 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

alessandra pisze:Same rozpakowaly :ryk: kolory optymistyczne i zawsze na dobry humor :ok: miłej zabawy dzieciaczki :D

Ano. Włażą po kolei do pudełka. Ponieważ lubią przeogromnie pudełka więc nie wypakowywałam, żeby nie robić futrom przykrości :strach: :ryk: A drapaczek lubi Mikunia - zwija się w kłębuszek i drzemie, albo siedzi, albo drapie itd.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 20, 2018 16:15 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

No i martwię się. O Notkę. Po moich wyjazdach w tamtym tygodniu jest smutna. Pomiaukuje, chce być głaskana, nie chce się bawić, nie ma w niej takiej energii. Chyba muszę polecieć z nią do wet, ale już się zamartwiam, czy to jedynie jakaś tęsknota, zazdrość, czy choroba... :roll:

Mikunia znów schudła, apetyt ma średni. Ale skacze, biega i fik jak maleńka małpka. Milena nie je mokrego tylko trochę chrupek. Nuciak jedynie rozrabia. A Deeś po staremu..
Nie mam jak wstawić obiecanych zdjęć w pracy, wczoraj robiłam bazar ciuchowy i zalatwiałam zaległe sprawy.. Może spróbuję w nocy.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 20, 2018 20:02 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Może Notkę dopadła chwilowa niemoc. Coś jak zresetowanie,żeby za dzień, dwa być znów aktywną. Zauważyłam,że Kreska tak miewa co jakiś czas. I z jedzeniem, że sobie robi lekki dietetyczny dzień i względem rozrywki miewa wyciszające dni. Co u niej rzadkością, a jednak sie trafia i wtedy taka nieogarnięta :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 20, 2018 20:06 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Atta pisze:Może Notkę dopadła chwilowa niemoc. Coś jak zresetowanie,żeby za dzień, dwa być znów aktywną. Zauważyłam,że Kreska tak miewa co jakiś czas. I z jedzeniem, że sobie robi lekki dietetyczny dzień i względem rozrywki miewa wyciszające dni. Co u niej rzadkością, a jednak sie trafia i wtedy taka nieogarnięta :P

No oby. Notka też tak ma, że jest zazdrosna o Milenę. I mimo że zaczynam głaskanie na powitanie od niej to jednak faktycznie jest tak, że najpierw krótko (potem z kolejnymi) a na dłużej to zaczynam od Mileny (która się o to głosno upomina) , druga Deeśka (bo manipuluje mną i odgrywa pozy kota w głębokiej depresji, smutnego itp) a potem do niej. Przy czym po drodze jest Mikunia, która nie zważa na nikogo i gramoli się mi na kolana (i ja ją głaszczę i całuję w czarny łepek) no i tak to wygląda... Oby to było to... choć to też takie smutne jest, że ten kotek tak sobie myśli, ze jest mniej kochana czy coś...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw wrz 20, 2018 21:50 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Ka nie wiem i nawet nie chce wnikać, co sobie myśłi Kreska, ale właśnei po dwóch dniach relaksującego łażenia pod domu ( i maukania,bo przecie trza co robić,żeby ludzie wiedzieli,że tu bytuję :P) teraz jej od godziny odwala i lata po domu. Czekam kiedy skończy albo wywali się na zakręcie. Ale na razie tylko przystaje od czasu do czasu. Zwrotność 1 klasa.

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 20, 2018 23:55 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Atta pisze:Ka nie wiem i nawet nie chce wnikać, co sobie myśłi Kreska, ale właśnei po dwóch dniach relaksującego łażenia pod domu ( i maukania,bo przecie trza co robić,żeby ludzie wiedzieli,że tu bytuję :P) teraz jej od godziny odwala i lata po domu. Czekam kiedy skończy albo wywali się na zakręcie. Ale na razie tylko przystaje od czasu do czasu. Zwrotność 1 klasa.

Moja Milena tak biega. I jest dikładnie jak na kreskówkach - nie wyrabia się na zakrętach i hamuje łapami :ryk:
Notunia wygłaskana, wytulona, wycałowana itp itd jako pierwsza i długo i jest lepiej. Pogoniła za piórkiem, żywsze oczka, zobaczymy co będzie dalej.
One przeżywają moje wyjazdy, a ostatnio dodatkowo DeeDee nie było prawie tydzień..
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt wrz 21, 2018 14:45 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Milenki 12ste :) Tato..(

W nocy wybrałam trochę zdjęć do wstawienia. Będą. Na pewno. Z całego miesiąca, a nawet dwóch :D
A tymczasem jutro urodziny Milenki :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 23, 2018 12:52 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Milenki 12ste :) Tato..(

Oooooo.... najpier z dnia powszedniego. Zdjęcia słabe, wiem, robione kiepskim popękanym telefonme.. no ale zawsze jakas pamiątka...

Milena na wysokościach,
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a Nutka w transporterze - chowanie się w czasie zabawy

Obrazek

Drzemka Notusi - czarne uwielbiają pudła.. rózne pudła, jak widać

Obrazek
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
- i profilowe

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Obrazek

Nutuś łobuziak

Obrazek


Siostrzyczki - codziennie rano, u mnie w łóżku (zdjęcia pod światło, ale tak to się dzieje..)
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Milena i burza - waliło, grzmiało, szygby się trzęsły, koty w panice uciekły, a Milena zachwycona...
Obrazek

Obrazek
Obrazek

Mika w róznych odsłonach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
- z szalikiem :mrgreen:
Obrazek


Drapak - ruina odsłona 1
Obrazek

Obrazek
Obrazek

i odsłona 2 - bez kolejnego słupka, za to z Nutusią w przechylonej budce :mrgreen:

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Szpaki
Obrazek


Dla cioci alessandry :D :1luvu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie wrz 23, 2018 15:34 Re: (3) Mika..świętujemy urodziny Mamy 81-sze :) Tato..(*)

Atta pisze:Może Notkę dopadła chwilowa niemoc. Coś jak zresetowanie,żeby za dzień, dwa być znów aktywną. Zauważyłam,że Kreska tak miewa co jakiś czas. I z jedzeniem, że sobie robi lekki dietetyczny dzień i względem rozrywki miewa wyciszające dni. Co u niej rzadkością, a jednak sie trafia i wtedy taka nieogarnięta :P

Pewnie tak było - tęksnota czy coś... w każdym razie od dwóch dni szaleje po staremu :D :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35323
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982 i 250 gości