(3) Mika.. Tato..(*).. (*)...Mamuniu, to juz czas

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 05, 2018 17:46 Re: (3)Mikunia..wielkie uff !! :). Tato..(*)

Wszystkiego dobrego, dobrego zdrowia przede wszystkim!
Fajnie, ze dobże się skończyło i z Mamą,i z psem, i z tłuszczakiem. Chociaż nerwów szkoda.
"Koty trzeba chwalić, robia się od tego bardziej puchate"

taizu

Avatar użytkownika
 
Posty: 16114
Od: Śro gru 30, 2009 23:05
Lokalizacja: Mazury

Post » Nie sty 07, 2018 0:02 Re: (3)Mikunia..wielkie uff !! :). Tato..(*)

taizu pisze:Wszystkiego dobrego, dobrego zdrowia przede wszystkim!
Fajnie, ze dobże się skończyło i z Mamą,i z psem, i z tłuszczakiem. Chociaż nerwów szkoda.

Baaaardzo , bardzo dziękujemy. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 0:04 Re: (3)Mikunia..wielkie uff !! :). Tato..(*)

mamaGiny pisze:trochę spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego dobrego na nowy rok

Dziękujemy! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 0:04 Re: (3)Mikunia..wielkie uff !! :). Tato..(*)

czarno-czarni pisze:niech będzie po prostu zwyczajnie dobrze.
uściski!

całujemy i wzajemnie!!! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 0:06 Re: (3)Mikunia..wielkie uff !! :). Tato..(*)

ASK@ pisze:Spokoju, zdrowia życzymy wszystkim. To najważniejsze.
Niech ten rok 2018 będzie lepszy.

Asiu, dziękujemyu - a Tobie i Twojej Rodzinie przede wszystkim zdrowia, zdrowia, zdrowia. I dużo sił. I pieniędzy. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 0:07 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Milenka bierze udział w konkursie na Kociego Majstra :ryk: :ok:
Zachęcam doi zapoznania się z kandydatami i głosowania :ok:
viewtopic.php?f=20&t=183270
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Nie sty 07, 2018 15:01 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

I noworoczny bazarek kolorowy zawrót (dla) głowy :mrgreen:
viewtopic.php?f=20&t=183337
zapraszam!!! :ok:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sty 11, 2018 0:20 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Marzenia11 pisze:I noworoczny bazarek kolorowy zawrót (dla) głowy :mrgreen:
viewtopic.php?f=20&t=183337
zapraszam!!! :ok:

Tak bardzo bym chciała , zeby się jakies kolczyki sprzedały ....
Jedynie kciuki trzymam..

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Uffff.... to była szalona podróż do Mamy. Nie dałam rady (byłam naprawdę dosłownie wyczerpana poniedziałkiem) pojechać wczoraj wcześniej i zameldowałam się wczoraj wieczorem. Nie mogłam w nocy spać, wstałyśmy skoro świt, Mama naszykowała jakieś jedzenie, którego przygotowanie trzeba było dokończyć, potem telefony ważne, potem wizyta w PZU i mega bajzel , potem szok związany z niemożnością dojechania do lekarza, z powodu remontów drogi,ronda i objazd = stanie w korku, a potem jeszcze na szybko wizyta w sklepie (bo kuchnia gazowa od dwoch lat nie nadaje się do użycia, a od kilku miesięcy wybucha przy zapalaniu) powrót, mama się źle czuje [p całym dniu, więc posiłek dla niej i pkp.
Koty zniosły jakoś nieobecność. Jakoś to delikatne określenie, niedawno weszłam i zobaczyłam zarzygane mieszkanie. jeszcze tak nie było.
Na szczęście Mika zjadła teraz.
Może są zakłaczone.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sty 11, 2018 0:55 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Ciągle jestem głową w Olsztynie, przy Mamie, nie załatwionych sprawach...
No to coś pokazę.

Taki sobie stroik świąteczny wymyśliłam:

Obrazek

ale moje panny zweryfikowały = miały swój pomysł :ryk:

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw sty 11, 2018 7:51 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

ja je widziałam przed świętami, super są.
uściski i niech będzie dobrze....

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw sty 11, 2018 8:27 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

jazda bez trzymanki :strach:

Kciuki Marzenko. :ok: Trzymaj się :201461
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55353
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Czw sty 11, 2018 21:10 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

A może wymioty to przez ten stroik? U mnie też koty chcą wymiotować - czasem tylko kaszlą, ale choinkę suchą obgryzają.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Skarby: Obrazek

klaudiafj

Avatar użytkownika
 
Posty: 23538
Od: Czw cze 05, 2014 21:02
Lokalizacja: Bytom

Post » Pt sty 12, 2018 0:20 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

klaudiafj pisze:A może wymioty to przez ten stroik? U mnie też koty chcą wymiotować - czasem tylko kaszlą, ale choinkę suchą obgryzają.

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Chyba nie, nie interesują się igłami, a wręcz boją :D Dzisiaj Nutka weszła na krzesło i stamtąd chciała na stolik i wyraźnie jej przeszkadzały igły. Jakoś częściowo weszła i łapą pacała świeczki pływające :wink:
a mieszkanie znów w pawikach...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 26, 2018 19:51 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

Strrrrrasznie dawno nic nie pisałam. To dlatego, że ostatnio rzadko odpalam komputer. czytam często, ale przez telefon, a wtedy pisać trudno. Chyba że w dramatycznie pilnych sprawach. Teraz też ryzykuję - otworzyłam forum w pracy, ale przestraszyłam się, bo przeczytałam o dyskopatii w innym wątku i od razu sobie przypomnialam DeeDee.

Zmogły mnie problemy ludzkie i choróbsko okropne. Praktycznie ciągle jestem bardzo osłabona i po powrocie do domu głównie śpię. Futrzaki też są jakieś poddenerwowane - pewnie przez moją fizyczną bądź duchową nieobecność. Albo wyjeżdżam, albo nawet jak jestem w Warszawie to mnie nei ma w domu, a jak jestem w domu to śpię. mikunia w ostatnim czasie miała codziennie ataki zfs. Dużo pije, no ale też się bawi. Przeuroczio skacze polując zza rogu szafki. Strzyże uszyskami, przypłaszcza się do podłogi i wyskakuje jak piłeczka spadając na ofiarę (czyt: kawałek zwiniętej tektury na sznurku) z góry. Cudo! szkoda, że nie mogę jej nakręcić, ale niestety zwiewa na widok podchodzącej mnie , a zwłaszcza z czymś w ręku.

DeeDee znów smarcze. Ma przerwy w inhalacjach, bo jest jakiś brak olejku w aptekach. Tzn wszędzie można kupić firmy, której nie lubię, bo ma jakiś taki chemiczny a nie naturalny zapach no i nie jest tak skuteczny (sprawdzone nie tylko przeze mnie). Dzisiaj dorwałam kolejną buteleczkę w maleńkiej aptece, do której weszłam bez przekonania.
Te inhalacje jej bardzo pomagają. Jakieś co najmniej dwa tygodnie nie jadła mokrej karmy, tylko suchą. a odkąd zaczlam ją inhalować zaczęla jeść mokrą a nie chce suchej. Pewnie nos się jej odetkał przynajmniej trochę i odzyskała węch.
milena się wylizuje. notka drapie po nosku i pyszczku. Ma kilka ranek. Jak tylko dostanę kasę ekstra to jest pierwsza do wizyty u wet dermatologa. Nutuś się pieszczochuje i śpi ze mną codziennie. Po 9 latach od zamieszkania już nie ucieka na widok zbliżającej si wyciągniętej ręki w jej stronę - w koncu zrozumiała, że ją chcę pogłaskać. :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35338
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Pt sty 26, 2018 20:00 Re: (3)Mikunia..Milenka w konkursie s.32 :) Tato..(*)

myśmy kupili olejek - u nas jest dostępny, mogę Ci posłać bez problemu, choćby jutro, firma ETJA z Elbląga.

trzymaj się jedz miód z imbirem (sprawdzone) , wiosna niebawem nadejdzie, na pewno!!!!

a Morfeusz, jak wyłysiał na całej szyi i okropne miał już rany, pięknie i szybko zareagował na NEUROGEN PET z firmy ilovet.
Mają fajne preparaty na skórę, bo ten Morfa to na stary łeb był, ale i skórze pomógł

http://ilovet.pl/kategoria-produktow/skora-i-siersc/
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Gosiagosia, Szymkowa, Zeeni i 150 gości