Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne rady

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 18, 2016 18:23 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Dziewczyny ja nie nadążam. Staram sie ale naprawdę nie nadążam robić tego co piszecie.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto paź 18, 2016 18:29 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Kasiu, zaapeluj może do znajomych na facebooku. Może ktoś Ci pomoże rozlepiać ogłoszenia?
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto paź 18, 2016 18:35 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:Dziewczyny ja nie nadążam. Staram sie ale naprawdę nie nadążam robić tego co piszecie.

Ok. Ważne ,że masz na to bazcenie. Ja wiem jak trudno wszystko ogarnąć. Trzeba plan założyć. Np maile wysyłam jednego dnia do lecznic co są blisko + kilka osób znajomych. W jednym wysyłasz na kilka adresów czyli zbiorczo. Tekst piszesz rak by nikt nie obraził się a zrozumiał twą rozpacz i deteminację. Za jednym przysiadem puściłam do kilkudziesięciu osób.
Z lecznicami i firmami bywa trudniej bo często trzeba przez kontakt wejść.
Kasia, dałam radę. Powolutku plan wykonałam. Zajęło to moje myśli i czas. Rano, wieczorem, jak spać nie mogła, czy nie mogłam zająć się domem puszczałam choć kilka maili. Najgorszy jest moment gdy już NIC nie można zrobić więcej prócz czekania i ew wywieszania kolejnych ogłoszeń.
Spokojnie podejdź do tematu. Co dzień załóż sobie plan i spokojnie go wykonuj. Nie szalej. Musisz mieć siłę . Nie przeskoczysz samej siebie.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 18, 2016 18:38 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

wysłałma do ciebie zaproszenie do grona znajomych. Potwierdź proszę.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55360
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto paź 18, 2016 18:47 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Iwonami pisze:Kasiu, zaapeluj może do znajomych na facebooku. Może ktoś Ci pomoże rozlepiać ogłoszenia?

Iwonka,żeby to raz... apelowałam. Piszę co chwile prośby o udostepnienie wydarzenia czy w ogole linku z ogłoszeniem i jest problem. Oni myslą ze w ich rejony kot nie dotarł. A nie rozumieją że to droga pantoflową wszystko się dzieje. Ogłoszen rozklejać też nie ma kto. Nikt się nie zgłosił. Uwierz. Przepraszam, znajoma jedna,18 letnia dziewczyna zaoferowała pomoc ale tylko żeby chodzić ze mną więc byłyśmy razem dwa razy.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto paź 18, 2016 18:53 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

ASK@ pisze:wysłałma do ciebie zaproszenie do grona znajomych. Potwierdź proszę.

Potwierdzone.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto paź 18, 2016 18:55 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

A może tutaj na miau poproś o pomoc. Zmień tytuł, zamiast "proszę o rady" wpisz np. "błagam o pomoc, sama nie daję rady!!" Myślę że jest na forum trochę osób z Twojego miasta, może znajdą wątek po takim tytule i odezwą się.
Wiem, jak Ci ciężko samej, ale nie załamuj się!
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Wto paź 18, 2016 19:11 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

ASK@ pisze:
kasienka__1984@wp.pl pisze:Dziewczyny ja nie nadążam. Staram sie ale naprawdę nie nadążam robić tego co piszecie.

Ok. Ważne ,że masz na to bazcenie. Ja wiem jak trudno wszystko ogarnąć. Trzeba plan założyć. Np maile wysyłam jednego dnia do lecznic co są blisko + kilka osób znajomych. W jednym wysyłasz na kilka adresów czyli zbiorczo. Tekst piszesz rak by nikt nie obraził się a zrozumiał twą rozpacz i deteminację. Za jednym przysiadem puściłam do kilkudziesięciu osób.
Z lecznicami i firmami bywa trudniej bo często trzeba przez kontakt wejść.
Kasia, dałam radę. Powolutku plan wykonałam. Zajęło to moje myśli i czas. Rano, wieczorem, jak spać nie mogła, czy nie mogłam zająć się domem puszczałam choć kilka maili. Najgorszy jest moment gdy już NIC nie można zrobić więcej prócz czekania i ew wywieszania kolejnych ogłoszeń.
Spokojnie podejdź do tematu. Co dzień załóż sobie plan i spokojnie go wykonuj. Nie szalej. Musisz mieć siłę . Nie przeskoczysz samej siebie.

jeśli chodzi o Urzad Miasta to czekam na odpowiedz. Jutro rano maja dac znac co uda się zrobić z ogłoszeniem. Pisałam do naszej jastrzebskiej fundacji. Ogłoszenie udostępniono. kazali mi mimo wszystko jechać do schroniska,choc dzwonie tam co 3 dni i maja zdjecie Misi u siebie na stronie. Pisałam do Strazy Miejskiej,nie odezwali się jutro zadzwonię. Spróbuję opłacić ogłoszenie na stronie Jasnet,portal informacyjny,próbowałam już to robić tylko coś nie wskakiwało powiedzieli że to ja coś nie tak robię i zrezygnowałam. I do Spółdzielni pójdę,moze się zlitują....

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto paź 18, 2016 20:07 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Niestety nie mam żadnego kontaktu z domami adopcyjnymi z Jastrzębia, nie mieszkam tam od prawie 10 lat.
Nie mam profilu na fb ale prześlę mailem linka do ogłoszenia z olx do wszystkich znajomych z Jastrzębia.
Spróbuj może przefiltrować użytkowników miau po lokalizacji i wyślij do ostatnio aktywnych pw z prośbą o pomoc, chociażby rozwieszenie kilku ogłoszeń w ich okolicy. Ja z Jastrzębia kojarzę chyba tylko MaybeXX.

Zgubione koty z reguły nie uciekają daleko, większość odnajduje się dosyć blisko miejsca zaginięcia.
Obrazek Obrazek

sabianka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4668
Od: Śro lis 26, 2003 18:34
Lokalizacja: Rybnik

Post » Wto paź 18, 2016 20:51 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Nie wiem jacy ludzie są w schronisku u Ciebie, ale czytałam już wiele razy historie o poszukiwanych psach, które były w schronisku, właściciele ich szukali a schronisko mówiło, źe takiego psa nie ma. Pamiętam historię jak po długim czasie, gdy pojechali po nowego psa, bo swojego nie znaleźli, zobaczyli, że ich pies siedzi w boksie. W Warszawie są niezawodne wolontariuszki, które się rozglądaja.
Ja jednak sądzę, że ten brak jakiegokolwiek śladu po Misi może oznaczac, że ona się gdzieś schowała i może być niedaleko. Kot Sauron odnalazł się po 3 miesiącach ok. 500 m od domu.
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Wto paź 18, 2016 23:08 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

W czwartek pojadę do schroniska. Na jutro zaplanowane telefony i sprawdzenie jednego miejsca oddalonego o ok 2km ode mnie. Byliśmy tam teraz z mężem ale kociny brak. Choć żeby dostać się w tamte rejony musiałaby pokonać bardzo ruchliwa drogę to muszę to sprawdzić.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Wto paź 18, 2016 23:11 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

sabianka pisze:Niestety nie mam żadnego kontaktu z domami adopcyjnymi z Jastrzębia, nie mieszkam tam od prawie 10 lat.
Nie mam profilu na fb ale prześlę mailem linka do ogłoszenia z olx do wszystkich znajomych z Jastrzębia.
Spróbuj może przefiltrować użytkowników miau po lokalizacji i wyślij do ostatnio aktywnych pw z prośbą o pomoc, chociażby rozwieszenie kilku ogłoszeń w ich okolicy. Ja z Jastrzębia kojarzę chyba tylko MaybeXX.

Zgubione koty z reguły nie uciekają daleko, większość odnajduje się dosyć blisko miejsca zaginięcia.

Dziekuje Ci bardzo. Nie mialam pojecia o filtrowaniu forum w poszukiwaniu ludzi z Jastrzębia. Na olx mam oplacone ogloszenie. Widze ze ludzie ogladaja lecz nadal sladow brak.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Śro paź 19, 2016 0:22 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

kasienka__1984@wp.pl pisze:W czwartek pojadę do schroniska. Na jutro zaplanowane telefony i sprawdzenie jednego miejsca oddalonego o ok 2km ode mnie. Byliśmy tam teraz z mężem ale kociny brak. Choć żeby dostać się w tamte rejony musiałaby pokonać bardzo ruchliwa drogę to muszę to sprawdzić.

Moja przeszła przez jeden z najbardziej ruchliwych placów w Warszawie.
Przypuszczam, że nocą. Może Misia idzie w miejsce z którego pochodzi?
To, jak traktujesz koty, decyduje o twoim miejscu w niebie. - Robert A. Heinlein
Justynka [*] 26.8.2011 Piglunia [*] 29.9.2011 Babunia [*] 24.11.2014 Rysio [*] 10.10.2016 Ogrynia-zaginęła 8.10.2011 odnaleziona 25.02.2012 zm. 26.11.2018, Tosia [*] 25.03.2019

Iwonami

 
Posty: 5474
Od: Wto sie 10, 2010 21:53
Lokalizacja: Warszawa-Mokotów

Post » Śro paź 19, 2016 8:53 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Ale ona była malutkim kocurkiem jak się przyblakala pod blok. I trzy tygodnie ja tutaj karmilismy.

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

Post » Śro paź 19, 2016 10:33 Re: Jastrzębie Zdrój-ZAGINIONA MISIA POSZUKIWANA!!potrzebne

Już naprawdę nie wiem co mam myśleć ;-((((. Jadę zaraz do lecznicy która współpracuje z Urzędem Miasta. W Straży Miejskiej powiedzieli mi ze 13.10.na sąsiednim osiedlu został znaleziony ranny kotek;-(i nie wiem co z nim zrobili....;-(

kasienka__1984@wp.pl

 
Posty: 196
Od: Wto paź 11, 2016 11:56

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 414 gości