Gwiazdka i Kminek [']

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw paź 20, 2016 13:36 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

wczoraj doszlo do pierwszych lapoczynow bo Gwiazdka odwazyla sie wyjsc z lazienki , pozwiedzala , obwachala , usadowila sie za kolami rowerowymi tak ze widok byl oraz izolacja od Kminka , ktory na jej widok znow szalal i biegal po calym domu w dzikim pedzie na koniec sikajac obok kuwety :evil:
poki co od rana spokoj :201461

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 20, 2016 16:15 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

kocka pisze:[...]ktory na jej widok znow szalal i biegal po calym domu w dzikim pedzie na koniec sikajac obok kuwety :evil:[...]

prezentacja super sylwetki i zaproszenie do obwąchania podwozia
czyli klasyczny podryw
---
:smokin:
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw paź 20, 2016 18:14 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

ewa_mrau pisze:
kocka pisze:[...]ktory na jej widok znow szalal i biegal po calym domu w dzikim pedzie na koniec sikajac obok kuwety :evil:[...]

prezentacja super sylwetki i zaproszenie do obwąchania podwozia
czyli klasyczny podryw
---
:smokin:


Ach ci faceci! Widzi, że ma fajną laskę w domu i nie wie co robić :mrgreen:

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Czw paź 20, 2016 21:22 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

mam nadzieje ze macie racje bo przed chwila bylo to samo :evil: , musze uzupelnic zapas recznikow papierowych , dobrze ze mam kafelki na podlodze i poki co nie celuje na sciane

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 21, 2016 10:52 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

dzis nad ranem obudzilo mnie skrobanie w drzwi lazienkowe , w pierwszej chwili pomyslalam ze to Kminek i wolam go zeby przestal a okazalo sie ze to Gwiazdka sama chce wyjsc :D ,no to wypuscilam ,prychajac na Kminka ruszyla na salony , a ja usilowalam zasnac choc jednym uchem nadsluchiwalam czy sie nie tluka , kilka akcji bylo ale calkiem przyzwoicie , rano Gwiazdka spala u siebie w lazience a Kminek w pokoju na krzesle ,no moze sie polubia :D
Gwiazdka chyba przez swoj pyszczek jak sie podekscytuje albo testuje nowe zapachy to tak sapie chrumka chrapie ze od razu wiadomo gdzie jest :wink:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt paź 21, 2016 11:30 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

Trzeba uzbroić się w cierpliwość, melisę czy inne wspomagacze na nerwy, i będzie dobrze :D
Zapraszamy do naszego wątku, o tutaj -> http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=46&t=177446
Jak i na naszego Facebooka, to ten tutaj -> https://www.facebook.com/osiemlapek/

Obrazek

Amorion

Avatar użytkownika
 
Posty: 128
Od: Nie paź 16, 2016 8:55
Lokalizacja: Opole

Post » Pt paź 21, 2016 12:14 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

Wierzę, że się dogadają.

FElunia

Avatar użytkownika
 
Posty: 3119
Od: Wto kwi 14, 2015 15:11

Post » Nie paź 23, 2016 20:33 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

no ja czasem tez wierze ze sie dogadaja , a czasem nie wiem co robic .Wczoraj Gwiazdka odwazyla sie wejsc do sypialni i do lozka , ale poki ja sie w nim nie znalazlam , potem uciekla , ale w nocy tez przyszla ,nawet troche polowala na stopy pod koldra :D i pougniatala , potem juz nie wiem co sie dzialo w kazdym razie w nocy na srodku lozka rozegrala sie bitwa o pozycje na poduszkach , w koncu usiadly po przekatnej i zapanowal spokoj . Teraz Gwiazdka okupuje lozko w sypialni a Kminek spi obok mnie w pokoju na swojej podusi . Przy jedzeniu musze pilnowac zeby Gwiazdka zjadla swoje , bo Kmin by ja zaraz przegonil od miski , niewazne ze ma to samo u siebie bo na pewno z cudzej lepiej smakuje :wink: No i poki co nie powtorzylo sie sikanie obok kuwety :ok: trzymam kciuki, Siersc juz jej ladnie odrasta juz taki centymetrowy dywanik sie zrobil :201461

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 24, 2016 22:08 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

ewa_mrau pisze:
kocka pisze:[...]ktory na jej widok znow szalal i biegal po calym domu w dzikim pedzie na koniec sikajac obok kuwety :evil:[...]

prezentacja super sylwetki i zaproszenie do obwąchania podwozia
czyli klasyczny podryw
---
:smokin:


Noooo :mrgreen: a poza tym wytrenuje sobie sylwetkę jak tak dalej będzie szalał na jej widok :ryk:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon paź 24, 2016 22:12 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

Ze względu na Gwiazdkę to uzbrój sie w dobry grzebień o rzadkim uzębieniu + szczotę do czesania futra po wierzchu. Będziesz miała co robić w dłuuugie zimowe wieczory :twisted:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto paź 25, 2016 10:40 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

nie wiem czy Gwiazdka nie zlapala jakiegos przeziebienia , zobacze wieczorem jak bedzie , troche mnie zmartwila

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 25, 2016 12:08 Re: Gwiazdka i Kminek wyjadanie z misek ??

FElunia pisze:
ewa_mrau pisze:
kocka pisze:[...]ktory na jej widok znow szalal i biegal po calym domu w dzikim pedzie na koniec sikajac obok kuwety :evil:[...]

prezentacja super sylwetki i zaproszenie do obwąchania podwozia
czyli klasyczny podryw
---
:smokin:


Ach ci faceci! Widzi, że ma fajną laskę w domu i nie wie co robić :mrgreen:


:ok: :ryk:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Wto paź 25, 2016 18:46 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

troche mnie Gwiazdka martwi , maly apetyt , siedzi na chlebek w lozku , no i kichnela mi prosto w twarz ,jutro do weta planuje isc
nawet na Kminka nie bardzo moze syczec bo tylko jakies furczenie w nosie jej wychodzi :|

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto paź 25, 2016 21:19 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

kocka pisze:troche mnie Gwiazdka martwi , maly apetyt , siedzi na chlebek w lozku , no i kichnela mi prosto w twarz ,jutro do weta planuje isc
nawet na Kminka nie bardzo moze syczec bo tylko jakies furczenie w nosie jej wychodzi :|

O biedna zakichana :201461 ale kichnięcie w twarz to wiesz, że oznaka najwyższego przywiązania i najwyższej kociej miłości :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro paź 26, 2016 21:31 Re: Gwiazdka i Kminek czy sie polubia ??

dzieki Atta , grunt to pozytywne myslenie. Na szczescie to chyba chwilowe zalamanie bylo plus moja panika ,Pani Dokotor powiedziala ze wszystko ok , Gwiazdka nabrala wygladu i sie powoli wypelnia :D a Kminek schudl kolejne 20 dkg , chyba szalenstwa mu sluza :roll:

kocka

Avatar użytkownika
 
Posty: 4806
Od: Pt lut 27, 2015 22:02
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Ewapaz, Ricardowreva, Stephenrow i 189 gości