UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 06, 2017 23:01 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Cośtam pozmieniałam na pierwszej stronie, jakby kto zerknął i sprawdził, czy jasno i czytelnie to dziękuję z góry :oops:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro wrz 06, 2017 23:05 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Wszystko jasne :ok:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa


Post » Czw wrz 07, 2017 9:38 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Oczywiście, że skasowali opinie. Zobaczyli, że mam pod ogonkiem ich groźby i postanowili wyłączyć opcję oceniania.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 07, 2017 9:43 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Ale strona też chyba zniknęła bo ja jej nie widze :|

CatAngel

Avatar użytkownika
 
Posty: 16425
Od: Pt cze 04, 2010 10:22
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw wrz 07, 2017 10:46 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Założyłam specjalnie konto na tym forum tylko i wyłącznie po to żeby pokazać wam jak jesteście naiwni i głupi zarazem.
Pan Kamil montował mi siatkę 2 lata temu po czym po roku zauważyłam aferę związana z Panem Danielem na facebooku, pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy ?
Co z moimi kotami czy one są na pewno bezpieczne?
Nie znałam sprawy więc wezwałam konkurencję w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok. Konkurencja przyjechała sprawdziła i powiedziała że nie ma do czego się przyczepić jedynie co ja mogłam się przyczepić to to że za taki przyjazd zażyczyli sobie 100 zł nic nie robiąc ale ok kociaki są dla mnie najważniejsze.
Później zadzwoniłam do Pana Kamila spytać się czy wie o całym zamieszaniu powiedział że jak najbardziej wie ale sprawa jest w sądzie i nie może udzielić więcej szczegółów. Więcej informacji nie uzyskałam ze względu na sprawę.
Dlatego uważam że cała ta sprawa z Panem Danielem jest co najmniej dziwna i nie wierzę żeby to Pan Kamil montował siatkę u Pana Daniela.
Później dostałam informację od Pana Kamila że teraz montuje siatki lecz pod inną nazwę ze względu na całą sprawę ale żebym się nie obawiała bo tym razem montuje siatki sam a informuje mnie o tym żeby być szczerym ponieważ jako jedyna zapytałam się o co chodzi a nie zhejtowałam.
Do tej pory poleciłam już Pana Kamila już pięciu swoim koleżankom i wszystkie są zadowolone z montażu i same powiedziały że będą polecać.
Zrobiliście nagonkę na człowieka a znacie tylko jedną stronę bo najlepiej zniszczyć człowieka bo kot się połamał. Owszem jest to przykra sytuacja i również współczuję kotkowi Pana Daniela ale czy ktoś poznał drugą stronę lub starał się poznać?
Nie myślcie sobie że jestem wielką obrączynią Pana Kamila bo tak nie jest tylko nie lubię jak ktoś wiesza psy na kimś kogo tak na prawdę nie zna.
Ja sama nie ufam z reguły osobom które naprawiają mi coś w domu lub wymieniają może za dużo telewizji się naoglądałam lub sama spotkałam się z fuszerką w swoim domu. Ostatnio nawet przy wymianie okien po tygodniu nie chciały mi się zamknąć mniejsze okienka i zadzwoniłam do fachowców opieprzyłam ich że zrobili fuszerkę i przyjechali i naprawili to co spartaczyli.
Swoją drogą patrząc na zdjęcia montażu u Pana Daniela to widać że jest to zrobione nie tak jak powinno ale nikt chyba nie zadzwonił i nie powiedział od razu że coś jest nie tak.
Szczerze mam gdzieś jak odbierzecie to co napisałam ale jest mi po prostu smutno że człowiek się starał obniżył ceny montażu tak żeby było stać osoby np. takie jak ja a wy zniszczyliście mu tak naprawdę dwie firmy za przeproszeniem gówno wiedząc. Jestem tylko ciekawa waszej reakcji jak już wszystko się wyjaśni czy wtedy też będziecie pluć jadem jak to robicie teraz.
Dokąd zmierza dzisiejszy świat w którym tylko hejt się liczy i każdy ma satysfakcję żeby zniszczyć innego o czym świadczy np. mój zamieszczony screen dotyczący Pani Barbary Ubowskiej która chce puścić człowieka w skarpetkach albo nawet bez. A chyba w odpowiedzi widać że chyba nawet Pan Daniel jest zmęczony całą ta sprawa bo nie wchodzi w dalsza dyskusje. Ludzie ogarnijcie się i sprawdźcie informację zanim się wypowiecie, Kotkowi Pana Daniela życzę dużo zdrówka bo życie każdego kota jest bezcenne a wszystkim hejterom mówię do widzenia. Tylko czekam jak ktoś mi napiszę jaka to ja jestem głupia jaka naiwna. Cóż mogę więcej napisać ? Polecałam i będę polecać i mam gdzieś jakie macie o tym zdanie. Na koniec chciałam żeby każdy czytając ten post obejrzał ten film bo już nie chodzi o całą tą sprawę tylko o to jak człowiek potrafi być okrutny dla drugiego człowieka. Miłego dnia dla miłych ludzi.
https://www.youtube.com/watch?v=NdfTPxqqjO4
Obrazek

asia.w

 
Posty: 3
Od: Czw wrz 07, 2017 10:43

Post » Czw wrz 07, 2017 19:38 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

asia.w pisze:Założyłam specjalnie konto na tym forum tylko i wyłącznie po to żeby pokazać wam jak jesteście naiwni i głupi zarazem.


Hm nic innego poza wyzwiskami nie potrafisz?

Twoj wpis nie swiadczy zle o ludziach z forum, o ich naiwnosci czy glupocie, a o Tobie, o Twojej kulturze osobistej o tym jakim czlowiekiem jestes, kimkolwiek jestes, moze i Panem Kamilem we wlasnej osobie.
Wybacz, ale na tym poprzestane, w dyskusje merytoryczne z kims o tak niskiej kulturze osobistej nie bede sie wdawac, bo to by mi uwlaczalo.
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Czw wrz 07, 2017 19:47 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

asia.w pisze:nie wierzę żeby to Pan Kamil montował siatkę u Pana Daniela.


taaa, a sprawa w sądzie to pewnie z dupy się wzięła... p.Daniel dodatkowo wyssał sobie z palca i firmę i wypadek kota.
nieprawda ? to czemu niewinny się tłumaczy, zmienia firmy, napuszcza internetowych troli takich jak asia.w ?
kot też człowiek...
04.06.2018 Myszunia [*]
13.08.2013 Lesio [*]

color1

Avatar użytkownika
 
Posty: 1592
Od: Czw cze 27, 2013 11:52
Lokalizacja: wawa

Post » Czw wrz 07, 2017 19:53 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

OKI pisze:I wygląda na to, że jakość dalej ta sama :evil:
Obrazek https://web.facebook.com/montaz.siatki. ... =3&theater


asia.w - ta fotka jest najlepszym dowodem, że wychwalany przez Ciebie pan Kamil nadal partaczy robotę i naciąga ludzi.
Jest to fotka, którą zamieścił on sam na swojej nowej stronie i którą usunął po niepochlebnym komentarzu.
Przez tak zabezpieczone okno całe moje stado wywędrowałoby w parę minut :roll:
I to, co można zrobić, to przekonać takiego "fachowca", żeby zabrał swoje zabawki i poszedł się zająć czym innym.
Budową dróg ekspresowych dla ślimaków na przykład...
Zanim kolejny kot wyleci i straci zdrowie lub życie.
Bo to nie o to chodzi, żeby obniżać ceny kosztem bezpieczeństwa kotów.

Natomiast absolutnie nie dziwię się p. Danielowi, że w trakcie prowadzenia sprawy nie chce na ten temat dyskutować na forum publicznym.
Tego się po prostu nie robi.

asia.w pisze:Założyłam specjalnie konto na tym forum tylko i wyłącznie po to żeby pokazać wam jak jesteście naiwni i głupi zarazem.

Miło, jak ktoś wpada rzucić parę pochlebstw, ale jeśli p. Kamil zakładał siatkę u Ciebie i te powyższe wypociny są szczere, a nie opłacone, to nie wiem, kto tu jest głupi i naiwny zarazem :roll:

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 07, 2017 19:59 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Tak jak myślałam jedna osoba odniesie się do czegoś co nie jest związane z całym zajściem a druga nazwie mnie trollem ( w sumie myślałam że gorsza słowa padną ale godzina młoda więc czekam)
Czy ja napisałam coś że z palca wyssał wyraziłam tylko swoje zdanie do którego mam prawo.
I nie zostałam nasłana to po pierwsze tylko nie lubię gdy w ludziach jest tyle nienawiści i jadu wylewając na innych.
Ja co miesiąc przelewam 10% dochodu na fundacje związane z ratowaniem życia zwierzętom a Ty co robisz jeden z drugim poza siedzeniem w necie i pisaniem postów ?
Na szczęście mam gdzieś waszą opinie na mój temat bo jak to mówią " wszedłeś między wrony to kracz jak i one" a tu taki psikus i nie pasuje do waszego stada.
Miłego wieczoru dla miłych ludzi. :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

asia.w

 
Posty: 3
Od: Czw wrz 07, 2017 10:43

Post » Czw wrz 07, 2017 20:02 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Nie widziałam tego zdjęcia wcześniej ale chętnie skontaktuje się i dowiem co jest nie tak z tą siatką którą Pani zamieściła. :ok:

asia.w

 
Posty: 3
Od: Czw wrz 07, 2017 10:43

Post » Pt wrz 08, 2017 8:11 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

FarciKot pisze:
asia.w pisze:Założyłam specjalnie konto na tym forum tylko i wyłącznie po to żeby pokazać wam jak jesteście naiwni i głupi zarazem.


Hm nic innego poza wyzwiskami nie potrafisz?

Twoj wpis nie swiadczy zle o ludziach z forum, o ich naiwnosci czy glupocie, a o Tobie, o Twojej kulturze osobistej o tym jakim czlowiekiem jestes, kimkolwiek jestes, moze i Panem Kamilem we wlasnej osobie.
Wybacz, ale na tym poprzestane, w dyskusje merytoryczne z kims o tak niskiej kulturze osobistej nie bede sie wdawac, bo to by mi uwlaczalo.

Farcikot, choc często darłyśmy koty, to za ten post :piwa:

asia.w, kimkolwiek jesteś, to wiedz, że z dobrze zrobionego ogrodzenia kot nie ma prawa wylecieć. A wyleciał. A gdyby Kamil K. był uczciwy, to by 1. przeprosił, 2. oddał kasę za wykonane zabezpieczenie, 3. zwrócił koszty leczenia kota, 4. jeszcze raz przeprosił, 5. wyciągnął wnioski z tego, co zrobił źle. Zamiast tego mimo że zabezpieczenie było na gwarancji 1. nie odbierał telefonów, 2. zamknął firmę, 3. założył nową i znów fuszerki strzela. Powyższe zdjęcie to nie jedyny przykład pseudozabezpieczenia okna, gdzie siatka pozahaczana na ostatnich oczkach przybita jest kołkami co 30 cm. Jeśli ktoś tu jest naiwny i głupi, to nie my.

Dark Angel

 
Posty: 1034
Od: Wto sie 12, 2014 11:38
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 08, 2017 17:24 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Dark Angel pisze:
FarciKot pisze:
asia.w pisze:Założyłam specjalnie konto na tym forum tylko i wyłącznie po to żeby pokazać wam jak jesteście naiwni i głupi zarazem.


Hm nic innego poza wyzwiskami nie potrafisz?

Twoj wpis nie swiadczy zle o ludziach z forum, o ich naiwnosci czy glupocie, a o Tobie, o Twojej kulturze osobistej o tym jakim czlowiekiem jestes, kimkolwiek jestes, moze i Panem Kamilem we wlasnej osobie.
Wybacz, ale na tym poprzestane, w dyskusje merytoryczne z kims o tak niskiej kulturze osobistej nie bede sie wdawac, bo to by mi uwlaczalo.

Farcikot, choc często darłyśmy koty, to za ten post :piwa:



Hm, ja nie przypominam sobie zebym z Toba darła koty. Zwykle wymiany zdan, pokazywanie swojego punktu widzenia na pewne sprawy. Kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie na jakis temat, a druga strona nie powinna brac tego do siebie. Ja straram sie nie traktowac rozmow tu, nawet jesli ktos ma inne zdanie niz ja jak ataku na siebie. I Tobie tez tak radze - nic osobistego :piwa:
“Jesteśmy tu na jakiś czas, któregoś dnia szlag nas trafi, to po co tak traktować wszystko poważnie.”

:kitty:

FarciKot

Avatar użytkownika
 
Posty: 1118
Od: Czw sie 04, 2016 18:15
Lokalizacja: Warmia

Post » Pt wrz 08, 2017 22:22 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

asia.w pisze:Nie widziałam tego zdjęcia wcześniej ale chętnie skontaktuje się i dowiem co jest nie tak z tą siatką którą Pani zamieściła. :ok:

A to tego nie widać? 8O
Siatka zaczepiona za ostatnie, pojedyncze oczka, nie wzmocniona linką, w dodatku mocowania w o wiele za dużej odległości od siebie i spokojnie nawet duży kot się między nimi prześlizgnie - przy okazji zapewne wyrywając kołek i/lub zrywając siatkę.
Osoba montująca zabezpieczenia dla kotów przede wszystkim powinna sobie zdawać sprawę z możliwości tych zwierząt - ich sprawności fizycznej, wagi i umiejętności prześlizgiwania się naprawdę małymi szczelinami; o ciekawości i pomysłach nie wspominając.
Może na gołębie to takie mocowanie jest skuteczne, ale na pewno nie na koty.

Dark Angel pisze:Powyższe zdjęcie to nie jedyny przykład pseudozabezpieczenia okna, gdzie siatka pozahaczana na ostatnich oczkach przybita jest kołkami co 30 cm.

Wg mnie, to tam jest znacznie więcej niż 30 cm :?

OKI

Avatar użytkownika
 
Posty: 42584
Od: Śro gru 23, 2009 19:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 08, 2017 23:55 Re: UWAGA Warszawa! Sprawdź swoje siatki na balkonie...

Już dziewczyny wyżej odniosły się do pozostałych zarzutów, ja odniosę się do tego:
asia.w pisze:Ja co miesiąc przelewam 10% dochodu na fundacje związane z ratowaniem życia zwierzętom a Ty co robisz jeden z drugim poza siedzeniem w necie i pisaniem postów ?

Gorąco radzę zanim rzuci się takim tekstem sprawdzić chociaż linki w stopkach czy aktywność profilu osób, którym zarzucasz "siedzenie w necie i pisanie postów".
Bardzo nie lubię licytowania się "kto dla zwierzaków robi więcej", ale takie wyrzuty w stosunku do udzielających się tu użytkowników są naprawdę mocno niestosowne. Trafiłaś akurat na rzeszę osób, które dla zwierzaków robią o wiele więcej niż Twoje 10% - i tym bardziej mają prawo się oburzać, bo nie po to wymagają od domów stałych swoich adopciaków osiatkowanych okien, żeby potem przez te okna ich adopciaki wylatywały...

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 246 gości