GABAPENTYNA! prośba o opinie i doświadczenia! pilnie!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 11, 2021 10:59 Re: GABAPENTYNA! prośba o opinie i doświadczenia! pilnie!!!

mimbla64 pisze:
Sosemigo pisze:Odgrzebuję stary wątek z prośbą o doświadczenia z gabapentyną.
Po pierwszym podaniu (w celu uspokojenia przed USG - 1/3 kapsułki) kota dziwnie chodzi, jakby tylne łapki nie do końca działały. Martwić się czy to tylko przejściowy skutek uboczny?


Moja kotka po gabapentynie, którą ma podawaną doraźnie przed wizytami u weta, też ma splatane łapki, jakby traciła koordynację.
Nie jest w takim stanie na przykład wskoczyć na krzesło, choć próbuje.
Ale to przechodzi kilka godzin po podaniu leku.
W ciągu ostatnich dwóch lat już pięciokrotnie jej podawałam gabapentynę przed wizytami lub zabiegami.
Długotrwałych skutków nie stwierdziłam.


Dziękuję!!!!
Psikutka po 20 latach i 7 miesiącach juz tylko w moim sercu

Jeżyk in heaven...

Sosemigo

 
Posty: 111
Od: Nie lis 27, 2011 19:43

Post » Nie sie 28, 2022 13:11 Re: GABAPENTYNA! prośba o opinie i doświadczenia! pilnie!!!

mimbla64 pisze:
Sosemigo pisze:Odgrzebuję stary wątek z prośbą o doświadczenia z gabapentyną.
Po pierwszym podaniu (w celu uspokojenia przed USG - 1/3 kapsułki) kota dziwnie chodzi, jakby tylne łapki nie do końca działały. Martwić się czy to tylko przejściowy skutek uboczny?


Moja kotka po gabapentynie, którą ma podawaną doraźnie przed wizytami u weta, też ma splatane łapki, jakby traciła koordynację.
Nie jest w takim stanie na przykład wskoczyć na krzesło, choć próbuje.
Ale to przechodzi kilka godzin po podaniu leku.
W ciągu ostatnich dwóch lat już pięciokrotnie jej podawałam gabapentynę przed wizytami lub zabiegami.
Długotrwałych skutków nie stwierdziłam.

Dobrze wiedzieć, co nas czeka. Mamy podać gabapentynę przed usg i dobrze, że doczytałam, że się mogą łapki poplątać itp.
Wątek o Bajce, która dołączyła do Feliksa: viewtopic.php?f=46&t=176799
Wątek o Bezdomniaczce, która się stała Domniaczką Bezią: viewtopic.php?f=46&t=186711
Wątek przedprzedostatni, całego tercetu: viewtopic.php?f=46&t=208290
Nasze Kocie Wierszyki: viewtopic.php?f=8&t=208424

Nul

 
Posty: 11222
Od: Śro lis 02, 2016 17:23
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie sie 28, 2022 16:45 Re: GABAPENTYNA! prośba o opinie i doświadczenia! pilnie!!!

Nul pisze:Dobrze wiedzieć, co nas czeka. Mamy podać gabapentynę przed usg i dobrze, że doczytałam, że się mogą łapki poplątać itp.

Pierwszy raz wet zaproponował mi gaba dla mojego agresora, bo popsuło mu się oko.
Efektem byłam zachwycona, bo nie dość, że oko zaopiekowane to i gruczoły wyczyszczone bez pomocy dwóch osób, które trzymają potwora.
Kot zachowywał się trochę jak przy schodzącej narkozie: trochę posypiania, trochę łażenia bez sensu, potykania się o własne łapki.
Po tabletce podanej rano wieczorem już był normalny.
a, i z tego co wetka mówiła jednorazowe podanie dla zmulenia nie niesie żadnych skutków ubocznych
Obrazek

andorka

 
Posty: 13117
Od: Wto kwi 25, 2006 22:33
Lokalizacja: Łódź-Polesie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510, misiulka i 457 gości