Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto lis 21, 2017 1:06 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

To mamy nowego małego miłośnika kotów!! :piwa:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto lis 21, 2017 10:53 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

casica pisze:Aniu, gratulacje!
Pozdrów Kasię no i pogratuluj, w końcu jej się najbardziej należy :)

Dzięki Kasia, przekażę pozdrowienia jak tylko będę z nią rozmawiać. :)

casica pisze:Za Pusię trzymam kciuki nieustannie. No i jak już będą wyniki badań, koniecznie napisz co z wątrobą

Czekam na telefon od wetki w sprawie wyników, ale po obejrzeniu Pusi nie było widoczne zażółcenie oraz co jest największą zagwozdką lekarzy to, ze guz jelit jest coraz mniejszy i ledwo wyczuwalny. :)
Oczywiście koteczka jest przeraźliwie chuda pomimo jedzenia. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 21, 2017 21:07 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Pusia :-) <3 i inne kotełki - są przecudne , wszystkie jak leci .
Kciuki mocne, mocne...

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto lis 21, 2017 22:29 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Atta pisze:To mamy nowego małego miłośnika kotów!! :piwa:

Oby. :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 21, 2017 22:33 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Na pewno.Mając taki przykład Rodziców i Dziadków nie może być inaczej :ok: :ok: Gratulacje Aniu :201440
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro lis 22, 2017 10:46 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Dzięki :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lis 22, 2017 17:33 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Bardzo dziękuję za gratulacje, pozdrowienia i uściski. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Mój synuś maleńki. :D

Obrazek

Obrazek

kasia(1)

 
Posty: 1142
Od: Czw cze 04, 2009 8:00
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro lis 22, 2017 20:39 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

:1luvu: :1luvu: :1luvu:

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Czw lis 23, 2017 10:20 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Nie pisałam jeszcze o wynikach Pusi. Otóż badania kotki musieli przeprowadzać 3 krotnie bo nie mogli uwierzyć w jego wynik.
Otóż ALT ma teraz 6 czyli zaniżone ale przyjęte jako dolna granica normy. Ostatnio miała ALT ma 397 a przedostatnio 355 przy normie 20-107.
Dostaje nadal leki ale ogólnie jest znaczna poprawa i to w dużym stopniu zasługa 5 dawek ornipuralu od cioci casicy. :1luvu:
Guz jak pisałam jest już mało wyczuwalny ale nadal jest, przypomnę, że był 4 centymetrowy rozsiany a potem już 7 centymetrowy i rokowania były kiepskie.
Morfologia jest okey oprócz eozynofili co może wskazywać na pasożyty lub chorobę alergiczną.
Mam zbierać kupki 3 dni i zawieźć do lecznicy na zbadanie.
Pusia naprawdę była już sporo razy odrobaczana i to porządnie a wyniki są jakie są.
Oczywiście mam z nią problem, bo nie chce jeść tego co powinna i tylko patrzy aby iść do maluchów i miski wyczyścić,
a potem albo rzygi albo sraczka. :twisted:

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lis 23, 2017 11:18 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

:) Oczywiście nie zwalnia mnie to zupełnie z dalszego trzymania :ok: :ok: :ok:
Ostrożne uff?
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw lis 23, 2017 11:46 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Cudownie!
Za dobre samopoczucie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lis 23, 2017 16:45 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

casica pisze::) Oczywiście nie zwalnia mnie to zupełnie z dalszego trzymania :ok: :ok: :ok:
Ostrożne uff?

Ostrożne, bo jej stan dalej jest kiepski, bo ta jej chudość nie jest oznaką zdrowia.

zuza pisze:Cudownie!
Za dobre samopoczucie :)

Coraz bardziej jest wybredna w jedzeniu i to mnie niepokoi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lis 23, 2017 16:59 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Moja Szara zyczy sobie spozyac tylko miesko albo barfa. Barfa chetniej, miesko nie kazde i mniej chetnie. Miala okres, kiedy zgadzala sie jesc tylko jeden rodzaj tacek. Byl czas, kiedy jadla tylko jedne chrupki a wszystko inne sie nie nadawalo. Obawiam sie, ze onkologiczne koty tak mają :( Na barfie utuczylam ja z 2600 do 3400. Powinna jesc 150 g dziennie, a jadala w okresie tuczenia do 300. Teraz utrzymuje wage i je ok. 150
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84527
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Czw lis 23, 2017 17:11 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Właśnie chodzi o to, że Pusia chciałaby miesko surowe bądź gotowane je jadła do jakiegoś czasu. Niestety ostatnimi czasy ma straszne wymioty po nim i odstawiłam i surowe i gotowane. Tak samo jest z saszetkami felixa które uwielbia a po których też rzyga. Kupuję winstonki-tacki w Rossmannie i chociaż trochę ale zjada i nie wymiotuje. Jej waga 2,30 ale mam nadzieję, że może teraz kiedy wyniki się poprawiły to może i waga ruszy jak nie będzie wymiotować i nie będzie mieć sraczki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw lis 23, 2017 17:27 Re: Niechciane, chore. Walczymy o Pusię, Lenka przepuklina,

Anna61 pisze:
casica pisze::) Oczywiście nie zwalnia mnie to zupełnie z dalszego trzymania :ok: :ok: :ok:
Ostrożne uff?

Ostrożne, bo jej stan dalej jest kiepski, bo ta jej chudość nie jest oznaką zdrowia.

zuza pisze:Cudownie!
Za dobre samopoczucie :)

Coraz bardziej jest wybredna w jedzeniu i to mnie niepokoi.

1. Oczywiście, że tak. Ale najpierw organizm musi sobie poradzić z choróbskiem, później będzie czas na przybieranie na wadze :ok:
2. Niestety wybredne koty to samo zuo
Ale trzeba to przetrwać
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 190 gości