Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 22, 2016 21:08 Re: Dom kotów specjalnej troski. Baśka-wysyp grzybicy:(

Ja chyba muszę pozbyć się telefonu....bo po prostu się wykończę i 22 koty wylądują w schronisku.

dzisiaj telefon bo kotka przyniosła 5 maluszków i leżały na betonie (teraz mają karton z jakimś kocem) maleństwa oczka już otwierają i nikt nie chce ich uśpić (z relacji osoby dzwoniącej do mnie)

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Jak się małe zaczęły drzeć to mamuśka przyleciała (daje się chociaż pogłaskać)
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

wcześniej miała 4 i 2 znalazły domki a 2 dalej czekają...
jeden ten dymny to chłopczyk i daje się głaskać i brać na nawet na ręce, czarnuszek (płeć nieokreślona bardziej dzikawy ale robi postępy

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

Do tego kolejne 2 miejsca z kotami w tym jedno na wsi.
Poradziłam znajomej co i jak z bebisiami, że muszą być z matką jeszcze ze 2 miesiące i żeby przypilnowała tam aby miały względne warunki jeśli to w ogóle można nazwać względnymi. Kocica będzie potem wysterylizowana i tam zostanie bo ona już się przyzwyczaiła do tego miejsca, choć teraz nie było jej 2 tygodnie bo gdzieś urodziła i wczoraj wszystkie 5 przytargała do szopy na beton, maluchy będą szukały domów.
Teraz domy muszą znaleźć te 2 kotki.

Proszę o ogłoszenia dla tych 2 kotków jak i moich 10 kotów bo to wszystko jest już ponad moje zdrowie.

Wcześniej dostałam zdjęcia kotków(miziaste i młodziutkie) które też szukają domów, ale po prostu nie mam czasu na to wszystko.

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 23, 2016 0:44 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Proszę o urlop...

HALLO!!! Kto pisał już ogłoszenia w spawie kotów?? Się by przydała takowa istota ludzka coby z głową wszystko ułożyła :)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 0:46 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Proszę o urlop...

A ten przydymiony to mi sie kojarzy ze sweterkiem :1luvu: Wysoce szlachetna ci to wełenka ;)

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10795
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt wrz 23, 2016 10:40 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Toli coś się stało bo wlecze tył szczególnie prawa noga bezwładna, chyba miednica.
Nie wiem co się stało bo byłam na rynku w Pabanicach i nie było mnie w domu.
Niestety lecznica od 13 godziny i muszę czekać.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 23, 2016 13:59 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Zator?
Obym nie miała racji ... Niedawno straciłam kota na zator

Już pewnie wiesz. Napisz cos sie stało

Trzymam kciuki
Sally (*) 12/2009
Milton (*) 8/2016

Obrazek
Amy

Obrazek
Sam i Frodo

CatnipAnia

 
Posty: 107
Od: Pt sie 19, 2016 15:25

Post » Pt wrz 23, 2016 16:28 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Ojej... Znowu coś...
Obrazek ObrazekObrazek
Tosia, Basti, Rudi

Do zobaczenia Matrisiu. ♥ ♥ ♥ Kocham Cię.

Bastet

Avatar użytkownika
 
Posty: 7603
Od: Pon paź 12, 2015 19:20

Post » Pt wrz 23, 2016 17:02 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Ciągle zmartwienia :(
Kciuki za koteczkę :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 23, 2016 18:45 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Na prześwietleniu jakiś złamań nie widać choć w jednym miejscy przy samej pachwinie prawie przy kręgosłupie widać coś jakby pęknięcie ale jest niedokładne i noga może była źle ułożona.
Czucie w tych nogach ma ale i bolesność, nawet w lecznicy pokuśtykała pod pod biurko.
Dostała leki i była nawodniona a do domu tolfę.
Najgorzej martwimy się o pęcherz czy zrobi siku choć miała też usg i pęcherz jest cały.
Tola jest w pokoiku bez kotów tam gdzie mąż śpi. Gdy tylko tam wchodzę to idę ją miziać a ona zapomina, że ją boli i przewraca się plecki a potem zamiauczy z bólu i też płacze jak ją gdzieś w bolesne miejsce dotknę.
Kicia ma posłanko, jedzonko mokre felixy i postawiłam jej suchą fibrę.
Ma kuwetkę ale siku nie ma a kupkę zrobiła w drodze do lecznicy bo ona tak reaguje gdy ją zabieram do lecznicy i zawsze zrobi kupkę.
Zapłaciłam 86 zł.

Tolusia zaraz jak ją zobaczyłam
Obrazek Obrazek

i teraz
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 23, 2016 19:13 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Biedna Tola :(

Może spadła skądś i się potłukła.
Oby to nie było nic więcej.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pt wrz 23, 2016 19:22 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Rany, rany :strach: :strach:

I z tąTolusią :( Mocno trzymam kciuki za nią :ok:

I te biedne wiejskie maluchy i starszaki :(
A takie śliczne i kochane.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt wrz 23, 2016 20:27 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Tosiulka maleńka, trzymaj się koteńko :201461 :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pt wrz 23, 2016 20:41 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Toluniu co Ci jest koteczko :(

Miłka_L

 
Posty: 438
Od: Wto cze 02, 2015 17:50

Post » Sob wrz 24, 2016 4:53 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Do tej pory Tola jeszcze nie zrobiła siku. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob wrz 24, 2016 5:21 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Toluniu, trzymam kciuki za zdrówko :201461 :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Sob wrz 24, 2016 15:00 Re: Dom kotów specjalnej troski, grzybica. Tola wlecze tył..

Na południe pojechałam z Tolą do miasta do lecznicy bo martwiłam się o to jej nie robienie siku. Włożyłam kici podkład do kontenerka bo zawsze robi kupkę, a tym razem po wejściu do gabinetu i wyciąganiu kotki razem z podkładem było wielkie siku.
Ucieszyliśmy się z lekarzem bo znaczy, że pęcherz jest cały. Zapakowaliśmy Tolę z powrotem do kontenerka i przyjechałam do domciu.
Tola nie chce jeść, leży tylko w posłanku a raczej budce jaki jej wczoraj na wieczór wykombinowałam aby było jej ciepło.

Obrazek Obrazek Obrazek

i poprawka, bo jak poszłam jej teraz zrobić zdjęcia to na talerzyku ubyło mokrego :ok:
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Martwię się tylko, że ona nie wciągnie tego tyłu do kuwetki choć ta niska dla małych kotków ale i tak trzeba przez ten rant kuloski przeciągnąć. :(
No nic, w ostateczności będzie na spacerki jeździć autkiem to kupkę i siku będzie mam nadzieję.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40223
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 161 gości