Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon mar 06, 2017 9:04 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Jutro operacja usunięcia przepukliny tej kotki i potem będzie szukać domku, bo inaczej ja dostanę eksmisję przez to jej darcie pod drzwiami w nocy.

Obrazek

Wczoraj znowu ujawniła się u mnie alergia na koty, nie wiem na która, czy tą starą białą czy tą szylkretową.
Jest to dla mnie dziwne, bo już od jakiegoś czasu nie miałam z tym problemu. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 07, 2017 18:57 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Jak operacja przepukliny?
Powiodła się?

Kciuki za zdrowie Was wszystkich :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Przykro z powodu niedoszłego domku dla Dzidka, ale jeśli niedoszła pani nie była zbyt odpowiedzialna, to może nie ma czego żałować.

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto mar 07, 2017 19:59 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

mb pisze:Jak operacja przepukliny?
Powiodła się?

Powiodła się jak i okazało się, że była już kotna, dlatego tak miauczała po nocach.

Obrazek Obrazek

Do tego dzisiaj miałam urwanie głowy bo zawiozłam na sterylizację kolejne 3 kotki.

Obrazek

mb pisze:Kciuki za zdrowie Was wszystkich :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Przykro z powodu niedoszłego domku dla Dzidka, ale jeśli niedoszła pani nie była zbyt odpowiedzialna, to może nie ma czego żałować.

Dziękujemy za kciuki za nasze zdrowie. :1luvu:

Wcale nie jest mi aż przykro, widać to nie był TEN domek dla Dzidka.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 07, 2017 20:04 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Bardzo dziękujemy cioci Luna15 za karmę dla nas. :1luvu: :201461 :201461 :201461

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 07, 2017 20:39 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Wczoraj po około 30 latach postanowiliśmy zrobić sobie z mężem prezenty i wybraliśmy się do kina na Pokot Agnieszki Holland.
Bilety dla rencistów po 16 złotych, także po tylu latach niebytu w kinie taki prezent to już jest coś. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro mar 08, 2017 8:44 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Anna61 pisze:
mb pisze:Jak operacja przepukliny?
Powiodła się?

Powiodła się jak i okazało się, że była już kotna, dlatego tak miauczała po nocach.

Obrazek Obrazek

O, kurcze, to super, że udało się zdążyć ze wszystkim.

Anna61 pisze: Do tego dzisiaj miałam urwanie głowy bo zawiozłam na sterylizację kolejne 3 kotki.

Obrazek

Czyli drugi "Pokot" - tyle, że nie Agnieszki Holland :lol:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro mar 08, 2017 16:05 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

mb pisze:
Anna61 pisze:
mb pisze:Jak operacja przepukliny?
Powiodła się?

Powiodła się jak i okazało się, że była już kotna, dlatego tak miauczała po nocach.

Obrazek Obrazek

O, kurcze, to super, że udało się zdążyć ze wszystkim.

Anna61 pisze: Do tego dzisiaj miałam urwanie głowy bo zawiozłam na sterylizację kolejne 3 kotki.

Obrazek

Czyli drugi "Pokot" - tyle, że nie Agnieszki Holland :lol:

Dokładnie. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw mar 09, 2017 18:09 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Dzisiaj byłam w lecznicy viewtopic.php?f=1&t=179084&start=45#p11728455
i odebrałam wyniki Kasi która ma jakiś stan zapalny.

Do tego wczoraj na podwórku moje koty dostrzegły kolejnego bezdomniaka który w najlepsze wylegiwał się w budce, gdy podeszłam to zwiał.
Że też mnie podkusiło przeprowadzać się tutaj. :wink:

Bardzo serdecznie chciałam podziękować wszystkim za pomoc dla moich podopiecznych, za wpłaty i zakup karmy. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Wydalam
255
408
200
80
resztę uzupełnię za jakiś czas i jeszcze raz WSZYSTKIM serdecznie dziękuję za pomoc moim podopiecznym. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw mar 09, 2017 23:20 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

A właśnie, Kaśki dawno nie widziałam :roll:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pt mar 10, 2017 9:14 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Atta pisze:A właśnie, Kaśki dawno nie widziałam :roll:


Jest jest, nie wywaliłam na porządki świąteczne. :ryk:
Obrazek

Chciałam odnieść się do nagłej śmierci Soni bo dostaję zapytania co było przyczyną jej odejścia viewtopic.php?f=1&t=165685&hilit=Sonia+odesz%C5%82a
Sonia wieczorem nie przyszła do jedzenia ale ona praktycznie nigdy przy mnie nie podchodziła tylko dopiero jak wyszłam. Widziałam ją jak siedziała normalnie na tylnych nóżkach pod łóżkiem i patrzyła kiedy tylko wyjdę. Rano już praktycznie była we wstrząsie/agonii w budce wiklinowej.
W te pędy jechałam do lecznicy i mało serce mi nie pękło (radochę byś miała pani doktór kardiolog co?)
W lecznicy doktor ją już tylko reanimował a na moje zdziwienie co jej jest, odpowiedział, że odchodzi. Po kolejnych zastrzykach wróciła do żywych i serduszko pod tlenem biło ale coraz wolniej.
Potem mój krzyk do lekarza gdy siedziałam z nią w specjalnym pokoiku, że serce jej przestało bić. Próby przywrócenia jej oddechu nie powiodły się i Sonia odeszła.
Lekarz nie wie co się stało, ale to mogło być wszystko, zator, chłoniak, tętniak, fip.....
Niestety na sekcję trzeba mieć fundusze i w sumie to i tak by nic nie dało, bo Soni życia by nie wróciło.

Żałuję tylko, że na powrót zabrałam ja do domu, żałuje, bo ona była wolnym i bardzo dzikim kotem a ja ten świat jej zabrałam bo szkoda mi jej było.
Dla niej, z jej niewydolnością jelitową ruch był wskazany, żadne zakładanie pieluch nie wchodziło w grę bo ona musiała wydalać kupkę, bo jak wiadomo ona nie miała normalnego odbytu a tylko jego rekonstrukcję po wypadku.
Wbrew oszczerczym wpisom na forum chcę napisać jeszcze, że ta osoba która mnie tak szkaluje mogła ją zabrać do siebie, mogły też inne osoby dać jej dom którego szukała przez 2 lata.

Jeszcze na koniec dodam, że sporo kotów umiera nagle, umiera z dnia na dzień czy z godziny na godzinę(tutaj na forum też) i czy ktoś dopatruje się w tym afery do szkalowania jak to było w przypadku Soni?

Krytyka wychodzi najłatwiej, szczególnie krytyka na innych wątkach dla poklasku kółek wzajemnej adoracji.

Następna sprawa szkalowanie mnie, że to niby kiedyś osoba chciała mi pomóc(domyślam się kto jest tak ''miły'') a ja niby pomoc kotu odrzuciłam i po kocie ślad zaginął.
Ludzie opamiętajcie się, nie macie nic do roboty? U mnie na podwórku co jakiś czas pokazuje się jakiś kot i jakbym chciała odławiać każdego kota z podwórka to miałabym już ich ze 100. Kot wtedy pojawił się i potem już go nie widziałam, znaczy miał swój dom. Swoje dokarmiane bezdomne znam bo przychodzą codziennie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 10, 2017 10:16 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Aniu ... czyny mówią same za siebie ... dbasz o Koty, oddajesz im serce (prawie dosłownie), w porównaniu z czynami słowa naprawdę niewiele znaczą, chyba że wypowiadane są żeby zranić drugiego człowieka- wówczas boli tak tak samo lub bardziej, niestety ...dla Ciebie Aniu :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: a dla "CAŁEJ RESZTY" :201461 :201461 :201461

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pt mar 10, 2017 19:37 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

KULAK pisze:Aniu ... czyny mówią same za siebie ... dbasz o Koty, oddajesz im serce (prawie dosłownie), w porównaniu z czynami słowa naprawdę niewiele znaczą, chyba że wypowiadane są żeby zranić drugiego człowieka- wówczas boli tak tak samo lub bardziej, niestety ...dla Ciebie Aniu :201494 :201494 :1luvu: :1luvu: a dla "CAŁEJ RESZTY" :201461 :201461 :201461

Dziękuję :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt mar 10, 2017 20:17 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Chciałam bardzo podziękować za wpłaty serduszek dla kotów :D :1luvu: :201461
Ula K-100
Tomasz K-60
Zofia N-100
Anna W-100
Aga Z-100
Wiesia A-50
Maria B-100
Małgosia M-B-100
Anna Dominika K-200
Jolanta J-200
Walentyna T-100

Dziękuję też za paczki z karmą dla kotków :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek

Wydatki na koniec grudnia viewtopic.php?f=1&t=176831&start=420#p11676600
Reasumując-
wpływy za listopad i grudzień 1440 złotych

wydatki 2590 złotych lekką ręką.
Zostaje dług 1150 zł.


W styczniu pomoc dla kotków była w kwocie 1035
wydatki 1215 zł
W lutym i do 12 marca wpływy
1850


Znowu reasumując od stycznia do 12 marca 2017 roku darowizna dla kotów 2885 złotych.
Wydatki 2785 złotych + paliwo co najmniej 300 złotych do auta itd.=3085zł.

Dług zostaje w kwocie ponad 1300 złotych i nie chce mi się tego dokładnie podliczać ile ponad 1300 zł.

część rachunków viewtopic.php?f=1&t=176831&start=570#p11712653
inne wstawiane zdjęcia lub wpisywane na wątkach kotów viewtopic.php?f=1&t=179084
do tego dochodzą leki z apteki dla kotów (teraz mam 3 recepty do wykupienia tak na zaś gdybym znowu miała epidemię)

408
Obrazek

280
Obrazek

255
Obrazek

Kasia
Obrazek Obrazek

Tola
Obrazek

Sierściuszek bez oczka
Obrazek

Malutki ze złamaną nóżką
Obrazek

Tygrysek
Obrazek Obrazek

Szylkrecie po operacji przepukliny pępkowej i sterylce aborcyjnej
Obrazek

Babulinka po usunięciu guzów listwy mlecznej
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Jeszcze raz wszystkim bardzo dziękujemy. :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie mar 12, 2017 13:16 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob mar 11, 2017 15:42 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Zdrówka życzę Tobie i koteckom :1luvu: :1luvu:

osiek39

 
Posty: 558
Od: Wto lis 23, 2010 1:05

Post » Sob mar 11, 2017 20:52 Re: Niechciane, styrane życiem, przewlekle chore.Prośba o ka

Anna61 pisze:
Szylkrecie po operacji przepukliny pępkowej i sterylce aborcyjnej
Obrazek

O matko kochana! co za spojrzenie :20145

Za to Kaśka spoważniała, cóż za uduchowienie na jej pyszczku sie maluje :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elmas, kasiek1510 i 273 gości