Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sie 22, 2017 21:04 Re: Niechciane, chore. Ślepinka symblepharon. Pusia guz jeli

Lecznicę dzisiaj odwiedziły Babunia-opis histo na jej wątku viewtopic.php?f=1&t=179339&start=330#p11833648
i niestety jest bardzo źle ale cieszymy z każdego danego jej jeszcze dnia.

Obrazek

Na histo Pusi czekamy i potem wchodzimy prawdopodobnie z chemią, czyli codziennie tabletki i raz w tygodniu wlewy dożylne.
Tak samo jak u Babuni, jest źle ale można w tym przypadku włączyć chemię a u Babuni nie. :cry: :cry: :cry:
Obrazek Obrazek

Nosek ślicznusiu :)
Obrazek

Mięsko dobre
Obrazek Obrazek Obrazek

Malutka Jagódka dzisiaj pojechała już do swojego domu i mam nadzieję, że szybko się tam zaaklimatyzuje i polubi dwa kotki które tam już są.
U nas bardzo lubiła bawić się z Lalunią i Barbarką, szaleństwom nie było końca.
Mam nadzieję, że szybko zapomni.....o nas. :1luvu: :cry:

Ostatnie chwile Jagódki u mnie.
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek


A na ostatek dowiedziałam się o trzech rodzących kocicach, dwie zlokalizowane na deskach w komórce i one mają po jednym dziecku, a trzecia zrobiła sobie lokum na śmietnikiem pod płytami, niestety malutkich nie widziałam, ale są bo osoba je dokarmiająca je widziała. Kocica chciała je przenieść za płot betonowy na 3 płyty i nie mogła sobie poradzić i opuściła maleństwo z buzi. Kocicę widziałam, chuda jak bardzo, zresztą jak one wszystkie.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Nawet nie ma jak sprawdzić co się dziej z oczkiem maluszka.
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 23, 2017 13:23 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Moc kciuków dla Jagódki na nową drogę życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Biedne Babunia i Pusia :(
Dla nich także kciuki cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro sie 23, 2017 19:25 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

mb pisze:Moc kciuków dla Jagódki na nową drogę życia :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Oby ją kochali i aby choć odrobinę widziała. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 23, 2017 21:15 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

mb pisze:Biedne Babunia i Pusia :(
Dla nich także kciuki cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Kciuki bardzo potrzebne w ich stanie zdrowia. :(

Obrazek Obrazek

Oczywiście jak na dwór to one też chcą wyjść i okupują drzwi, ja niestety jestem nieugięta.
Obrazek
Obrazek Obrazek

Busia, Babunia i Kaśka (Kaśka po 3 operacjach na kamienie w pęcherzu, około 12-13lat?)
Obrazek

tu z Kubusiem zbójem jednym :twisted:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw sie 24, 2017 11:10 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Cudowne są ;-)

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Czw sie 24, 2017 17:57 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

gatiko pisze:Cudowne są ;-)

Ja to wiem od zawsze. :wink:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt sie 25, 2017 20:11 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Pusia i reszta kotków dziękuje cioci KULAK za 60 serduszek. :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sie 26, 2017 17:29 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Wczoraj bardzo źle się czułam i cały dzień chodziłam w piżamie i szlafroku.
Około godziny17,30 telefon-
Pani Aniu, kotce coś zeżarło dzieci i chodzi i strasznie płacze.
odpowiedziałam, że proszę dać mi pół godziny....
Pojechałam, bo dobro zwierząt stawiam ponad wszystko i nieważne czy mogę w danej chwili pomóc czy nie, jadę, choć padam na przysłowiowy ryj.
Pojechałam, kotka siedziała na dachu i nijak jej zapakować do klatki, ale wyszedł maluszek który jednego oczka nie mógł otworzyć bo zaropiałe.(innej kotki) to te kotki o których pisałam wcześniej viewtopic.php?f=1&t=176831&start=960#p11833750
Oczywiście złapałam maleństwo, (mam się tę wprawę) chociaż jego i pojechałam w te pędy do lecznicy.
Maleństwo około 5 tygodniowe zostało przebadane i oczko zostało przemyte, gdzie spojówki są zaczerwienione ale poza tym nic złego się nie dzieje.
Niestety nikt nie miał miejsca na tymczas i musiałam odwieźć dziewczynkę na jej miejsce bytowania do matki i cioci które nią się opiekują.
W drodze powrotnej popsuł mi się samochód i dzwonię do jednej znajomej która nie odbiera telefony, druga nie może, i tak z maleństwem w samochodzie zostałam sam.
Poradziłam potem sobie z odwiozem maleństwa na miejsce bytowania a w tym czasie mój mąż naprawił złoma odcinając alarm.

Rano po godzinie około 7, 30 rano dzwoni pani, że złapała się ta koteczka co jej dzieci coś zeżarło (podkop).
Zbieram tyłek i o 8,30 jestem na miejscu.
Koteczka szaleje w klatce gdy do niej zaglądam więc odpuszczam

Obrazek

rozglądam się a obok druga kocica pilnuje (są trzy kocice)
Obrazek Obrazek

Zabieram tą kotkę co jej dzieci coś zeżarło(to ta co chowała dzieci za śmietnikiem) i jadę do miasta do lecznicy po wcześniejszym uzgodnieniu z fundacją co zrobić.
Kotka niestety bardzo dzika i jej zbadanie w ogóle nie wchodziło w grę. Do tego sobota, doktorka sama w lecznicy nie operuje w soboty, ale wyjścia innego nie było jak dać jej zastrzyk i poddać jej zabiegowi sterylizacji, bo sutki miała bardzo zaczerwienione co podejrzewam od początku i to ją bardzo bolało.
Obrazek
We wtorek mam ją odebrać i odwieźć na miejsce bytowania.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sie 26, 2017 23:58 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

viewtopic.php?f=20&t=180020

Zapraszam gorąco.

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Nie sie 27, 2017 11:22 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

gatiko pisze: viewtopic.php?f=20&t=180020

Zapraszam gorąco.

Dziękujemy :1luvu: i zapraszamy.

Babunia
Obrazek

Pusia
Obrazek

Barbarka
Obrazek Obrazek

Zuzia
Obrazek Obrazek Obrazek

Kola i Misia
Obrazek

Lalunia i Lilunia
Obrazek Obrazek

Wczoraj zadzwoniła pani zainteresowana czarną Malusią którą sobie z synem wypatrzyli już dużo wcześniej.
Wstępnie umówiłyśmy się, że pojadę z wizytą w środę choć pani chciała już przyjechać i zabrać kotkę. Domek na wsi wychodzący, poprzednia kotka umarła na pnn.
To koło Lutomierska i kawałek drogi byłoby do pokonania, ale wieczorem pani jeszcze raz zadzwoniła i powiedziała, że wrócił mąż który kategorycznie nie chce kota w domu.
Pani ma wziąć jakiegoś kota z Kazimierza które jakaś pani sędzia dokarmia.

Co by było gdyby przyjechała i wzięła moją wykarmioną butelką Malusię i potem wywaliła na dwór?

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie sie 27, 2017 19:48 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Wczoraj mój mąż mówi do mnie na podwórku-
zobacz jak ten biały obserwuje to co się dzieje za bramą


idę i patrzę, a biały na czubku altanki zrobił sobie obserwatorium i tylko gdy go zawołałam to się odwrócił do mnie

Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to kotek obserwował :wink:
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon sie 28, 2017 20:34 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Wyczaił imprezę :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon sie 28, 2017 20:36 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Anna61 pisze:Zuzia
Obrazek Obrazek Obrazek

WoW! co za modelka, prezencja pierwsza klasa :D

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10838
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto sie 29, 2017 20:04 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Atta pisze:
Anna61 pisze:Zuzia
Obrazek Obrazek Obrazek

WoW! co za modelka, prezencja pierwsza klasa :D


Prezentacja tak, ale reszta nijak się ma do prezentacji.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40249
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro sie 30, 2017 11:32 Re: Niechciane, Babunia rak :( Pusia guz jelit :( Ślepinka w

Pod blokiem od 3 tygodni chodziła kotka,którą najprawdopodobniej ktoś wyrzucił,dokarmiałyśmy ją z sąsiadką,ale w piątek sąsiadka postanowiła ją wziąć do domu bo powiedziała że chyba będzie kotna i żal by było gdyby byle gdzie się okociła...Ona ma tyle kotków co Ania,wszystkie ratowane,a potem żal wynieść z powrotem...Wczoraj pytam jak kotka czy się zaaklimatyzowała a ona mówi że sika jej byle gdzie na podłogę to pół biedy mówi,ale ona sika też na pościel i jak tak będzie to jej nie zostawi bo nie chce mieć wszystkiego zasikanego...Ania chyba miała ten sam problem jak pamiętam z jakąś kotką...Poradzi ktoś coś da się to wyeliminować,bo bardzo by było żal gdyby z powrotem musiała wrócić na dwór :cry:

yolaantaa

Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Od: Śro lis 14, 2012 14:10
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kotcsg, Szeska i 293 gości