Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 28, 2017 19:31 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

catwwoman81 pisze:Wszystkie są przepiękne!! Całe do kochania i tulenia! Bardzo dobrze, że "byle kto" nie dzwoni bo zasługują na najlepsze, ciepłe, kochane domki :*** weszłam w zdjęcia z września, jakie one były maciupeńkie! Mocno trzymamy kciuki z moją kotunią za was!

Bele gdzie ich nie wydam, nigdy, nie po tym ile pracy włożyłam w ich ratowanie.
Jestem już zbyt długo w tym wszystkim i znam realia jak i rzeczywistość zwierząt oddawanych zwierząt w pierwsze lepsze ręce.
Nigdy tego nie robiłam i nie zrobię, bo nie robię tego dla poklasku, że udało się wyadoptować, a robię to dla dobra zwierząt dlatego mam tyle kotów ile mam.

casica pisze:Raz sobie spełnilam marzenie, o kocie kartuskim, marzenie krótko trwało, zbyt krótko :placz:
Miałam i mam bure, bialo bure, miałam czarne. Nigdy nie miałam szyldkreta ani nawet tricolora.
Nie rozummiem pojęcia - zwykły kot. Kot to kot, do kochania i tyle.
A wszystkie Twoje koty Aniu są śliczne :1luvu:


Tulam Kasiu, :( strata kochanego kota to nasza niewyobrażalna tęsknota, tak tęsknota bo człowiek oddaje im wszystko co ma, by potem stracić bezpowrotnie.

Szylkretka jest taka kochana, zresztą one wszystkie, a jakoś nikt nie chce podarować im odrobiny serca.

A teraz troszkę zdjęć mojego wnusia z kotkami adoptowanymi z forum. :D

Obrazek

Obrazek

viewtopic.php?f=46&t=159953&p=10614349&hilit=Biszkopcik#p10614349
Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie maja 28, 2017 19:41 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Bardzo malownicze fotki :) No i jak od malego się chowa ze zwierzętami to dobrze :ok:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 28, 2017 22:51 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

casica pisze:Raz sobie spełnilam marzenie, o kocie kartuskim, marzenie krótko trwało, zbyt krótko :placz:
Miałam i mam bure, bialo bure, miałam czarne. Nigdy nie miałam szyldkreta ani nawet tricolora.
Nie rozummiem pojęcia - zwykły kot. Kot to kot, do kochania i tyle.
A wszystkie Twoje koty Aniu są śliczne :1luvu:

Nie pamiętam, żeby był u nas cały czarny kot. Owszem praaawie był, ale jak podnosił łebek to pokazywała się jego biała spluwka na brodzie. I w całości biały tez się nie trafił, ale taki z szarym pręgowanym ogonkiem i w podkolankach. A moze to był rasowy kot w butach?! :mrgreen: Rozumiem czyjeś marzenie, że chciałby raz w życiu miec kota rasowego, ale gdy słyszę wypowiedz właścicielki, że jej kot syjamski to prawdziwy KOT i ona tylko takie ma od lat ! Olera, zaczęłam się w poczekalni zastanawiać na głos czy czasem dachowce to nei są szczury, zwane przez nas pieszczotliwie kotami :20145

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 28, 2017 22:53 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Anna61 pisze:Obrazek

Nie ma jak żywa podusia, która czasem dla odmiany i nas przydusi :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 28, 2017 23:00 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Atta pisze:
casica pisze:Raz sobie spełnilam marzenie, o kocie kartuskim, marzenie krótko trwało, zbyt krótko :placz:
Miałam i mam bure, bialo bure, miałam czarne. Nigdy nie miałam szyldkreta ani nawet tricolora.
Nie rozummiem pojęcia - zwykły kot. Kot to kot, do kochania i tyle.
A wszystkie Twoje koty Aniu są śliczne :1luvu:

Nie pamiętam, żeby był u nas cały czarny kot. Owszem praaawie był, ale jak podnosił łebek to pokazywała się jego biała spluwka na brodzie. I w całości biały tez się nie trafił, ale taki z szarym pręgowanym ogonkiem i w podkolankach. A moze to był rasowy kot w butach?! :mrgreen: Rozumiem czyjeś marzenie, że chciałby raz w życiu miec kota rasowego, ale gdy słyszę wypowiedz właścicielki, że jej kot syjamski to prawdziwy KOT i ona tylko takie ma od lat ! Olera, zaczęłam się w poczekalni zastanawiać na głos czy czasem dachowce to nei są szczury, zwane przez nas pieszczotliwie kotami :20145

Zgadzam się z Tobą, kot to kot. I też jakoś nie ufam osobom, które muszą mieć kota, ale tylko rasowego. A najlepiej rasowego z odzysku. I rozumiem, że można chcieć kota konkretnej rasy (ja tak własnie zawsze chciałam mieć kartuza).
Kiedyś spotkałam się z podobną sytuacją - pani chciała ode mnie kota, ale tylko czarnego. Była ewidentną wariatką, zbierała koty pod kolor. Pewnie zmieniła meble albo kolor ścian, bo w dniu adopcji już mojej kotki nie chciała - bo już nie chciała czarnych :o W sumie to dobrze, że ta adopcja nie doszla do skutku.
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Nie maja 28, 2017 23:13 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Ja też jestem zafiksowana na czarnego :twisted: I zawsze cos stanie na drodze,bo a to u ciotki w miocie były czarno-białe i jedno biało-rude (upolowałam rudego,żeby nie kusiło mnie farbowanie czarno-białego :wink: ), a wcześniej jeszcze ten biały w skarpetkach, co to się wziął uwziął i wlazł nam do domu. No i buraska z białymi wcięciami .. A teraz z bezdomnych kurowałyśmy z kuzynką czarnego i już miał się do nas wprowadzać, ale dziewczynka, która marzyła o kocie przyjeżdżała od 2 miesięcy doglądać koty i tego sobie ukochała. Ze wzajemnością, wiec co im będę stawać na drodze. To musi byc przeznaczenie i czarny mi nie pisany :mrgreen:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Nie maja 28, 2017 23:19 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Ale z tym wyborem kota pod kolor to jest niezła jazda. Kuzynka miała taka chętną, co to tylko burasek! Jak sie okazało chciała takiego, bo "pasowałby jej pod kolor tkanin w zwierzęce wzory" :strach: Nie wytrzymałam i zapytałam czy sie nie boi,że go przygniecie siadając na tym samym co on fotelu :evil:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 29, 2017 20:09 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Atta pisze:Ale z tym wyborem kota pod kolor to jest niezła jazda. Kuzynka miała taka chętną, co to tylko burasek! Jak sie okazało chciała takiego, bo "pasowałby jej pod kolor tkanin w zwierzęce wzory" :strach: Nie wytrzymałam i zapytałam czy sie nie boi,że go przygniecie siadając na tym samym co on fotelu :evil:

Podobnie było z Manią i Franią :( http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... a+Koteczka
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obie umarły na FIP w domu stałym viewtopic.php?f=1&t=116775&p=6497757&hilit=Frania+i+mania#p6497442

Trzymajcie kciuki bo pani jest zainteresowana.....Tusią :)
To ta koteczka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... a+pimpusia
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 30, 2017 21:10 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Tusia ma szansę na do

Bardzo dziękujemy cioci Aga66 za 100 serduszek i cioci mb za 50 serduszek dla kotków.
Obrazek

Puszatka
Obrazek Obrazek

Pusia
Obrazek Obrazek

Lalunia i Lilunia
Obrazek Obrazek

Tuśka futro pucuje na wizytę
Obrazek

Kaśka
Obrazek

Zuzia
Obrazek

Kacper
Obrazek

Tola
Obrazek Obrazek

Baśka
Obrazek

Babunia
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 30, 2017 23:14 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Anna61 pisze:Trzymajcie kciuki bo pani jest zainteresowana.....Tusią :)
To ta koteczka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... a+pimpusia
Obrazek

WOW! jakże ona tutaj wyjątkowo wygląda :1luvu: Biały podbija jej urodę. A jeszcze lepiej, gdyby była w koronkach, jak księżniczka :D Żeby ludzie okazali się godni takiego futerka :ok:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Wto maja 30, 2017 23:16 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Tusia ma szansę na do

Anna61 pisze:Kaśka
Obrazek

Dlaczego ostatnio tak mało Kaski? :P

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10801
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 31, 2017 12:32 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Babunia, guzy rozsian

Anna61 pisze:[Trzymajcie kciuki bo pani jest zainteresowana.....Tusią :)
To ta koteczka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... a+pimpusia
Obrazek

Tusią :?: :!:

Trzymam z całej siły :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 31, 2017 20:26 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Tusia ma szansę na do

mb pisze:
Anna61 pisze:[Trzymajcie kciuki bo pani jest zainteresowana.....Tusią :)
To ta koteczka http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... a+pimpusia
Obrazek

Tusią :?: :!:

Trzymam z całej siły :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękujemy za kciuki za Tusie Marysiu :1luvu:

Wczoraj i dzisiaj byłam z Tusią na wizycie aby się przyzwyczajała do nowego domu.
Kotka jest u mnie ponad 5 lat i chcę aby zmiana domku była jak najmniej stresująca dla niej.
Pani też to rozumie z czego jestem zadowolona.
Tak oto Tusia jest głaskana na wizycie z czego była bardzo zadowolona bo ugniatała pazurkami i mruczała.
Boi się ale nie jest spanikowana i dobrze, że adopcja będzie przebiegać tak łagodnie i że jest ta możliwość.
Będzie kochana i głaskana, oraz będzie miała panią i jej syna na wyłączność.

Obrazek Obrazek
Ostatnio edytowano Sob sie 19, 2017 17:40 przez Anna61, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Śro maja 31, 2017 20:38 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Tusia ma szansę na do

Ciekawe, czy po tylu latach Tusia rzeczywiście zaakceptuje inny dom.

Ale trzeba przyznać, że potencjalny nowy domek wygląda zachęcająco :D

Kciuki cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Śro maja 31, 2017 20:54 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Tusia ma szansę na do

mb pisze:Ciekawe, czy po tylu latach Tusia rzeczywiście zaakceptuje inny dom.

Ale trzeba przyznać, że potencjalny nowy domek wygląda zachęcająco :D

Kciuki cały czas :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Trochę, tak szczerze obawiam się, ale dlatego codziennie jeździmy na 2 godzinne zapoznawanie się z nowym otoczeniem.
Na szczęście to niedaleko do miasta i daję radę.
Pani zaopatruje się w kuwetę, żwirek, karmę i może drapak, a wszystko podpowiedziałam aby było jak najlepiej.
Jak dotrze zamówienie z zooplusa w piątek to Tusia pojedzie do domku już wtedy, jak nie to dopiero na drugi piątek aby nie była sama w domu na początku.
Jestem naprawdę zaskoczona, że ktoś w ogóle zainteresował się tą koteczką.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40224
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 237 gości