Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 08, 2017 14:41 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Zbieram na operację B

Wyniki Basi wszystkie w normie i jutro będzie miała usuniecie ślinianki i robiony pyszczek.
No wyć mi się chce, biedna kotusia, cały czas praktycznie leczona, zwrot z adopcji, teraz operacja....a rok temu bezdomna, malutka umierała na chodniku. :cry:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon maja 08, 2017 16:42 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Proszę o kciuki za Ba

Za Basię :ok: :ok: i za pozostały ZWIERZYNIEC

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Pon maja 08, 2017 17:05 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Proszę o kciuki za Ba

:ok:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3713
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Pon maja 08, 2017 17:41 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Proszę o kciuki za Ba

Za Basię :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon maja 08, 2017 18:03 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Zbieram na operację B

Anna61 pisze:
Teraz trafił swój na swego, czyli Kacper na Kubusia i wiecznie muszę ich pilnować bo razem w żadnym razie nie mogą być.

Byłam dzisiaj z Baśką na badaniach krwi i wyjęciu szwów z Babunią.
Koszt 73zł.


A dlaczego? Brak wzajemnej tolerancji, az po rozlew krwi czy raczej ,gdy się obaj zejdą to ich nikt nie pokona? :twisted:

Ej, Baśka ty to już przeżyłaś tyle mało fajnych rzeczy,że teraz tylko wszystkiego co NAJ dla ciebie :1luvu:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Pon maja 08, 2017 20:29 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Proszę o kciuki za Ba

Dzięki kochani za kciuki.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 09, 2017 13:45 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Dzwoniłam do lecznicy i Baśka już po operacji ale jeszcze w głębokim śnie.
Usunięcie ślinianki i zrobienie ząbków poszło dobrze, zatem czekam na telefon kiedy mogę ją zabrać do domu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 09, 2017 14:15 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

No to kciuki za koteczkę :ok:
Dedykacja specjalna - kto się tłumokiem urodził, walizką nigdy nie będzie!

casica

Avatar użytkownika
 
Posty: 49062
Od: Pt mar 30, 2007 22:12
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto maja 09, 2017 14:26 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

casica pisze:No to kciuki za koteczkę :ok:

Dzięki Kasia.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 09, 2017 16:45 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Dzwoniła właśnie wetka i powiedziała, że Baśka nie miała zrobionych zębów niestety bo zagrożenie papraniem się rany pooperacyjnej.
Ciekawe tylko co z drugą narkozą którą będzie musiała mieć w celu usunięcia kamienia.

I znowu doopa z jej adopcją.... :(

Mam jechać do lecznicy po Baśkę o 19 godzinie.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 09, 2017 17:51 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Za szybki powrót dobrego samopoczucia Basi :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Wto maja 09, 2017 21:08 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

mb pisze:Za szybki powrót dobrego samopoczucia Basi :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

Dziękuję Marysiu.

Basia bardzo biedna, Cały czas tylko śpi o od przywiezienia z lecznicy.
Zrobiłam jej zabezpieczenie na ranę pooperacyjna według wskazań lekarza bo kołnierz nie wchodził w grę.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

400 złotych :( :strach: myślałam, że będzie mniej bez czyszczenia ząbków. :(

Już nie mam sił na to wszystko.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto maja 09, 2017 21:56 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Teraz taki słodki z niej króliczek :1luvu: NIech prześpi ile się da i szybko dochodzi do formy :ok:

Ale ceny za zabieg z kosmosu :strach:

Atta

Avatar użytkownika
 
Posty: 10830
Od: Śro lip 09, 2014 17:41
Lokalizacja: Śląsk

Post » Śro maja 10, 2017 20:54 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Dzisiaj nie mogłam jechać z Baśką do lecznicy bo od samego rana byłam wleczącym się zdechlakiem i w takich właśnie dniach jest mi bardzo ciężko.

Zadzwoniłam do lecznicy, że nie dam rady dzisiaj pojechać na kontrolę i czy mogę podać Baśce antybiotyk który mam w domu i przeciwbólowy.
Baśka od rana miała ADHD i po prostu nie ta sama kota.
Rano dopadła do jedzenia jakby parę dni nie jadła i saszetki felixa tylko dokładałam.

Tak panna wyleguje się na stole na słoneczku :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek

Chciałam bardzo podziękować za wsparcie 4 maja 100 serduszek od cioci taizu :1luvu:
i 5 maja 100 serduszek od cioci KULAK :1luvu:


Dzisiaj przyszło zamówienie z zooplusa - 132,60zł.
Wypakowałam saszetki felixa i smillę kitten a pudło zostawiłam w korytarzyku przy schodach.
Mąż je rozłożył i chciał je wynieść, ale usłyszałam tylko krzyk i już leżał pod drzwiami które są całe w szybie.
Nawet nie chce myśleć co mogłoby się stać (kiedyś też się wywali i ja też) gdy poleciał na szybę i ją wybił. :strach:
No ale cóż, widać już taki nasz los i musimy swój krzyż dźwigać do końca.

Jeszcze na koniec moje słoneczko.
Trafił swój na swego. :wink:

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw maja 11, 2017 12:59 Re: Niechciane,koty specjalnej troski. Baśka już po operacji

Dzisiaj udało się pojechać z Baśką do lecznicy.
Panna czuje się dobrze, ale jej obsługa pozostawia wiele do życzenia, bo pogryzła mnie i znowu mam ranę.
Został jej wyjęty wenflon, leki do podawania w domu i na kontrolę w poniedziałek.

U nas zrobiło się ciepło i koty są przeszczęśliwe z tego powodu, bo mogą delektować się zieloną trawką i promieniami słonecznymi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 147 gości