Niechciane, przewlekle chore. Dzień po dniu...Pusia ['] :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt wrz 30, 2016 18:28 Re: Tola-po operacji walczy o życie,maluszki kk:( Proszę o p

Kciuki za Tolę :ok: :ok: :ok:
Wracaj koteńko szybko do zdrowia i do domu.

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt wrz 30, 2016 20:09 Re: Tola-po operacji walczy o życie,maluszki kk:( Proszę o p

I mam kolejną z tego miejsca :cry:

Obrazek

Już właśnie byłam w lecznicy, oczy zaropiałe, spojówki żywoczerwone, silnie obrzęknięte, na prawym oku w centralnej części wrzód rogówki a do tego świerzb uszny tak masakryczny jak mało kiedy spotykany.

Obrazek

a to maluszków opis z 28 IX

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt wrz 30, 2016 20:11 Re: Tola-po operacji walczy o życie,maluszki kk:( Proszę o p

:(

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pt wrz 30, 2016 21:39 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Dołączyłam tą bidę do tych maluszków z tamtego miejsca viewtopic.php?f=1&t=177132
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 01, 2016 7:57 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Rano o 8 godzinie jak oprzątałam te malutkie ślepinki dzwoni telefon, patrzę numer lecznicy gdzie jest Tola, nogi mi się ugięły....
Pan doktór który ją operował zapytał czy mogę przyjechać, bo Tola wyrwała sobie wenflon a muszą jej leki podać a jest nieobsługiwalna.
Do tego ona mało tam je ze stresu i jak pojadę to zobaczymy czy nie każą mi jej zabrać do domu.


Ślepinki już po zakraplaniu oczek i podaniu leków bez problemu, ta ciut starsza bardzo zestresowana ale mimo, ze warczy na mnie to biorę ją na kolana i robię co zrobić muszę a ona cierpliwie poddaje się tym zabiegom. je tyle, ze głowa mała zresztą jak one wszystkie bidy co takiej karmy (animonda cary kitten) na oczy nie widziały. Mój mąż mówi (one są w jego pokoiku) że prawie cały czas w nocy jedzą suchą karmę smilla kitten.

Idę wziąć coś na ból kręgosłupa, obrobić dzikusy viewtopic.php?f=1&t=174905
i potem jadę do dziecka/Toli do lecznicy.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 01, 2016 8:32 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Aniu, duchowo ci towarzyszę, wymiziaj Tolunię :201461 :201461 :201461 i resztę koteczków

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Sob paź 01, 2016 12:56 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

KULAK pisze:Aniu, duchowo ci towarzyszę, wymiziaj Tolunię :201461 :201461 :201461 i resztę koteczków

Dziękuję :1luvu:

Przywiozłam dziewczynkę już do domu.
W lecznicy powiedziano mi, że Tola nie miała tylko w jednym miejscu pękniętej przepony bo ona ją miała dosłownie jak sito czego nigdy czegoś takiego nie widzieli bo raczej jest pękniecie w jednym miejscu i z czym sobie przy dobrej fachowości lekarzy można dać radę. W przypadku Toli usłyszałam, że to cud ze żyje i cud, że udało się lekarzom ją połatać. :(
Dostałam leki dożylne do domu do podania wieczorem i jutro na 14 godzinę musimy jechać na kontrolę do kliniki.
Po przyjechaniu do domu dałam Toli jej ulubione felixy i pojadła trochę i potem znowu trochę a w lecznicy nic nie chciała i była nieobsługiwalna.
Jak tylko tam weszłam do szpitalika i gdy zaczęłam ją miziać to zaczęła mruczeć i śmiali się, że ''o, kotek mruczy'' miała założony wenflon i dostała leki grzeczniutko leżąc bo spokojna, że przy swojej pańci.

w oczekiwaniu na wypuszczeniu w domciu
Obrazek

dziecko głodne było :(
Obrazek

położyłam jej posłanko na podłodze a ona tylko na mnie patrzy abym ją miziała

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

wymiziałam ją a ona tak się wdzięczyła do tego i już spokojna....
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek

Obrazek

z lewej łapki sobie z wenflonem poradziła
Obrazek

Teraz właśnie już musiałam jej znowu dać jeść, czyli już poszła czwarty raz jeść. :D :cry: :1luvu:

Obrazek

Dzisiaj zapłaciłam 640 złotych. :(

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 01, 2016 13:50 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Jeszcze wkleję zdjęcia Kubusia po grzybobraniu a wypływ z oczek ma cały czas :(

Obrazek

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 01, 2016 13:51 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Tolunia kochana :201461 :201461 :201461 :201461 ,że jest już w domku, zdrowiej, Aniu :1luvu: :1luvu: :1luvu:

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Sob paź 01, 2016 19:23 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

:201461 :201461 :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Sob paź 01, 2016 21:10 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

KULAK pisze:Tolunia kochana :201461 :201461 :201461 :201461 ,że jest już w domku, zdrowiej, Aniu :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Tola już po podaniu leków dożylnych Biotrakson 1ml i Metronidazol 8ml. i jutro rano znowu bo 2x1. Boję się trochę bo najpierw trzeba przepłukać żyłę a potem powolutku wciskać leki.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 02, 2016 17:08 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Byłam z Tolą w lecznicy na kontroli. Panna dostała zastrzyki chyba 3 czy 4 a do domu wałówka na kolejne dni.
Mam nadzieję, że wenflon wytrzyma jeszcze ze 2 dni a potem trzeba nowy założyć.
Oczywiście kotka zrobiła kupkę w kontenerku co przewidziałam i zawsze podkładam podkład i nowy zabieram ze sobą.
Teraz codziennie muszę jeździć z Tolą na kontrolę i zastrzyki, oprócz tych które daję 2x1 dożylnie w domu.
Dzisiaj zapłaciłam 68 złotych.

Koszty jej leczenia do tej pory wyniosły 874 złote a to nie koniec leczenia :(
86
80
640
68

Dziewczynka nasza :1luvu:

Obrazek Obrazek

Zapomniałam napisać, że byłam też z Baśką w lecznicy na kontroli i jednak musiała dostać trzecią dawkę conveni ale to już ostatnia.
U niej grzybica w natarciu, masakra.

Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Nie paź 02, 2016 18:54 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Tolunia kochana :201461 :201461 :201461 i taka dzielna; chorutkie koteczki biedniutkie :201461 :201461 ; Aniu, a czy Tola dobrze się czuje tak ogólnie, dobrze jej się oddycha? na zdjęciach wygląda kwitnąco, jak na koteczkę po takiej walce o życie, trzymam kciuki za zdrówko wszystkich chorowitków, coś podeślę w tym tygodniu ... Aniu za Twoje serce :1luvu: :1luvu: :1luvu:

KULAK

 
Posty: 297
Od: Wto sie 09, 2016 22:17

Post » Nie paź 02, 2016 20:24 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

KULAK pisze:Tolunia kochana :201461 :201461 :201461 i taka dzielna; chorutkie koteczki biedniutkie :201461 :201461 ; Aniu, a czy Tola dobrze się czuje tak ogólnie, dobrze jej się oddycha? na zdjęciach wygląda kwitnąco, jak na koteczkę po takiej walce o życie, trzymam kciuki za zdrówko wszystkich chorowitków, coś podeślę w tym tygodniu ... Aniu za Twoje serce :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Dziękujemy :1luvu:

Dzisiaj lekarz był bardzo zadowolony z jej stanu gdy powiedziałam, że sama je, że nie wymiotuje o co o się pytał i ogólnie wygląda lepiej bo w domu.
To intensywne leczenie pewnie potrwa jeszcze ale trzeba obserwować aby nic w środku brzuszka nie puściło. Ona cały czas śpi lub leży a wstaje tylko do jedzenia(znoszę z kanapy) i wtedy jej daję lub podstawiam pod nosek bo może coś tam dziamnie.
Widać, że walczy i chce żyć bo nawet jak daję jej leki dożylnie to leży spokojnie.

Chrupie ciasteczka RC sensible od cioci Luna15 :1luvu:

Obrazek

Wczoraj zaczęła kichać więc teraz ją przykrywam

Obrazek

wyprawka
Obrazek
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon paź 03, 2016 8:34 Re: Tola po operacji przepukliny przeponowej walczy, maluszk

Tola rano nie wstała do jedzenia i musiałam ją wyjąc z posłanka i podstawić pod miseczki. Napiła się wody, zaniosłam do kuwetki i po zastanowieniu zrobiła siku. Usiadła na podłodze to ją włożyłam do posłanka, nie śpi tylko obserwuje.
Dałam leki dożylnie i na 13 godzinę znowu wyjazd do lecznicy a to kawał drogi.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40243
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 253 gości