Izi rak ?Izi bardzo chory kot ..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 14, 2016 6:39 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Witam w nowym wąteczku trochę późno :oops: ale jestem :)
Dorciu ale miałyscie świetny wypad nad morze super :) zawsze trochę się odezwałaś tylko szkoda że ten żołądek Cię dopadł :( a ta śliwka to po co Ci była? ????? Wiem wiem czasem jak na coś najdzie ochota to nie ma zmiłuj :wink:
Futra przecudne :1luvu:

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 14, 2016 12:11 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Elu ,od rana o Tobie myślę ,nie nie o czarnej torbie :smokin: o Tobie ,znikasz na długo ,wszystko ok? jak mama?

Któreś mi zaczęło le wiem które i tu problem .
Muszę pożyczyć na dwa ,trzy dni kamerkę.
Niebieściucha z torbielowatością nerek ? czy Tytek ? a może Kropka? itd itp :? zgaduj zgadula..
Tytek ma 21 o godz. 12.40 USG.
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 14, 2016 13:11 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Dopiero wszystko doczytałam.

Jak słyszę o nerkach to zaczynam się bać, Kciuki trzymam.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro wrz 14, 2016 13:48 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Ciebie Lidka też mało :(
za kciuki dziękuję ,coś się dzieje złego z Tytusiem ,to 4 USG pewnie nie wiele nam da ,mamy jednak być czujni .
Już było dobrze ,ale znów jest byle jak ,Niebieściucha też chuda ,chociaż je :roll:
Tytek skończył 9 lat.Niebieściucha 11.
Idę z psami na dwór i do roboty ,bo goła jestem i wcale nie wesoła ,płaczliwa i jakaś w k.... :oops:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro wrz 14, 2016 17:36 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Proszę Pocieszacz
Obrazek2016-09-14 17.05.02 by guciapek, on Flickr, tym razem dziewuszka. Kocurkowi może trafi się super domek, na razie rozmawiamy. Bo domek zaj...sty, ale mamy wątpliwości czy dokocenie jak by nie było już ponad 2-kg facetem będzie dobre dla filigranowej, jednookiej koteczki. Zobaczymy.
Obrazek

Gutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 2624
Od: Sob wrz 09, 2006 0:34
Lokalizacja: Oława, Wrocław

Post » Śro wrz 14, 2016 19:40 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

:1luvu:
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 15, 2016 2:25 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

No i było się odezwać, jak w moim mieście byłaś. Pewnie nawet w mojej dzielnicy, która z dworcem pkp graniczy. Dostałabyś nalewki z orzecha, to by rzygawka przeszła. One by poszły do Oceanarium a Ty na głaski i przytulanki do Kumisi. A tak guzik z pętelką i tyle, że zdjęcie dostałaś. O.
Marcel <*>, Tygrys <*>

Słupek

 
Posty: 1583
Od: Nie lis 18, 2012 9:46
Lokalizacja: Gdynia

Post » Czw wrz 15, 2016 6:10 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Trzymam za domki :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Czw wrz 15, 2016 6:47 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

:ok: za zdrówko Tytka i reszty o Tobie Dorciu nie wspomnę bo ma się rozumieć ze zdrówko ma być u Ciebie :)
Doba u mnie 2 razy za krótka u Mama tak w kratkę a świadomość tych dializ do końca życia jest dla niej bardzo trudna, a dodatkowo z wiekiem trochę pamięć szwankuje i sił brak :( jadę do niej 23 września a w tą niedziele jadę służbowo do Kołobrzegu i Koszalina do wtorku a 29/30 Jurata i Sopot wiec tego czasu ciągle brak
Dorciu w piątek przychodzi o mnie Tatiana wiec na 100 % torbę znajdę i może w sobotę Ci podrzucę razem z koldrami dla kotów działkowych mam też nowe spanko dla kotów takie zaczepiana na kaloryfer Kasia kupiła ale nie używa wiec jest dla Twoich kotów, jakby Ciebie nie było to zostawię worek pod drzwiami - jeszcze się zgadamy a i Kasia przygotowane jakieś rzeczy dla Lim Lim jak wróci z urlopu to Ci podrzucimy to będzie pewnie 1/2 października
miłego dnia pa

kaja888

 
Posty: 3510
Od: Pon wrz 29, 2008 21:03
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 15, 2016 7:37 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

8)
Obrazek

LimLim

 
Posty: 35112
Od: Sob lut 23, 2002 20:08
Lokalizacja: Warszawa - Bielany

Post » Czw wrz 15, 2016 15:11 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

U mnie dziś powtórka noc i ranek koszmar ,ale dalej opisywać nie będę bo wstyd :oops:

Gorzej że coś dzieje się z Tytusiem ,zacowuje się dziwnie ,wystraszony pomyka ,a na dodatek kupe wali na np. środek podłogi 8O :strach: :strach: :strach:
faza bólowa?
Moja wetka wyjechana ,USG dopiero w środę ,już nie wiem czy iść do byle kogo ale iść czy przeczekać ..je ,pije .

Proszę Was Kochani o pomoc . :idea: :idea: :idea:

MUSZĘ ODDAĆ NA DT LUB DS TYGRYNIĘ :idea: TO CUDNY KOT ,PŁOCHLIWY DO OBCYCH ALE JAK POZNA TO Z KOLAN NIE SCHODZI ,PRZY MIZIANIU TAK SIĘ ROZKROCHMALA ŻE PIANĘ TOCZY ,NIESTETY GNĘBI STARE PERSICZKI ZWŁASZCZA TĄ Z TORBIELOWATOŚCIĄ NEREK I WĄTROBY :cry: :cry: :cry:
Już nie wiem co mam robić :cry:
Gdyby ktoś ją przejął zapewnię żwirek ,jedzenie ew. leczenie .Zdrowa ,szczepiona ,testy ujemne ,wysterylizowana .
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 15, 2016 19:53 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Dziś spotkało mnie coś bardzo bardzo miłego.
Ola ,dziewczyna od kociąt zadzwoniła któregoś dnia do mnie że chciała by zabrać mnie na pyszne lody (ul.Puławska ) bo chciała by mi podziękować .
Brzuch boli ?ale lody ,nooo ,pojechałyśmy dziś ,razem z Oliwką która była prze szczęśliwa.
Ola powiedziała że dziękuję mi za to że jestem ,zawsze ,za to że więcej się ode mnie nauczyła przez krótki czas niż od matki przez całe życie.
Itp itd.
Dostałam też prezent , w Firmie zrobiła z rzutkę bo wiadomo jak musi być mi ciężko przy takim zwierzyńcu ,dostałam 275 zł ,śmiała się że na wołowinę na cały miesiąc może starczy.
:wink:
Dawno czegoś takiego nie czułam. :oops:
I jest mi tak miło ,tak dobrze..i nie muszę się martwić co zrobię za parę dni kiedy zapasy będą się kończyły .
Bo pieniądze szczęścia nie dają ,tylko czemu bez nich tak źle :(

Teraz proza życia ,więc do roboty ,futra czekają na papu. :201461
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw wrz 15, 2016 22:37 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Pieniądze dają za to pełne kocie brzuszki. Mniejsza o szczęście. nie jest możliwe, gdy kot jest głodny, a człowiek zmartwiony. :D

lilianaj

Avatar użytkownika
 
Posty: 5228
Od: Sob kwi 26, 2014 19:14
Lokalizacja: Warszawa Białołęka

Post » Pt wrz 16, 2016 12:12 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

Po robiłam kolejne ogłoszenia ,czekam.
Wczoraj fajny młody człowiek zadzwonił ,dwupak chcieli z dziewczyną ,studiują ale mają własne mieszkanie .
Przerosło ich chyba karmienie ,brali pod uwagę whiskas itp. nie znają innych karm.
Trudno ,czekamy nadal na coś wyjątkowego.

Tytek niestety kontynuuje kupę na mieszkaniu ,nie ,nie w kącie ,na środku .
Coś mi mówi ,ja wiem ,ale musimy czekać na USG ,a w międzyczasie zrobić morfologię.
Boję się bo podobnie było z Polą. :(
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt wrz 16, 2016 14:49 Re: Tytek Kot Nad Koty. 5 tymczasów szuka domu !!!

takie cuda u mnie się kiszą

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

dorcia44

 
Posty: 43917
Od: Pt maja 19, 2006 20:20
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Zeeni i 315 gości