MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Psy,koty od bezdomnych PROSZĄ O KARMĘ

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie maja 05, 2019 7:29 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

No fakt towarzystwo przednie. Ale ta znajomość to tylko ze względu na zwierzaki przecież.

aga66

Od: Nie mar 05, 2017 18:46

Post » Nie maja 05, 2019 8:42 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

Jasne,że tak. Tylko chodziło mi głównie o to,że zawsze muszę się w coś wpakować i denerwować :|
Ponad 30 głodnych kotów w Trzebiatowie i jeden ponad 80-letni staruszek karmiciel. Pomóż je nakarmić https://zrzutka.pl/w9grmw

Obrazek

tabo10

Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pt maja 17, 2019 9:28 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

Wczoraj wreszcie udało mi się doprowadzić do tego,że suka od bezdomnych została zabrana na sterylizację.
Sukces połowiczny,bo mieli dać i psa,ale "nie będą go okaleczać" :evil: Gdybym pojechała na wysypisko osobiście,może udałoby mi się go wyrwać jak poprzednie psy,ale wczoraj rano miałam wizytę u swojego ludzkiego lek.,na którą czekałam pół roku i wszystkiego nie ogarnęłam w czasie. Więc przyjechali bez psa. Spod swojego bloku musiałam wziąć taksówkę ,bo inaczej nie dałoby rady czasowo. Taksówka z trójką Bezdomnych i psem w dredach :strach: CZUJECIE klimat :wink: Na szczęście dwójka dała się namówić na powrót do siebie,bo ledwo stali (serce i padaczka),pojechał ze mną pijany pan,ale ktoś musiał,bo sunia mnie dziabała :twisted:
W taksie sucz była uprzejma się spawiować na siedzenie :201416 Dobrze,że to jakiś Wietnamiec z Ubera był i nie zażyczył sobie 300zł za pranie tapicerki :strach: Dałam jako rekompensatę 20zł plus kasa za kurs ,wyczyściłam zeskrobując pawia z siedzenia i tyle.
Sunia wygląda tragicznie. Jeden wielki chodzący dred. Miała kilka kleszczy,do tego waży trochę ponad 6kg. Tylko :strach: Kołtuny na całym ciałku,przy pupie zbite z kupą i sikami.Nie robiłam zdjęć więcej,bo nie było czasu.
Obrazek

Obrazek

Jak wracaliśmy z lecznicy,pana złapały kanary w autobusie :strach: Udałam,że Pana nie znam, uciekłam :oops: I dopiero potem dziękowałam Bogu,że już był bez suni,bo co ja bym zrobiła ,gdyby to było w drodze do lecznicy??? Takie miałam wczoraj przygody i nerwy :201429 :201435

Madie dziękuję :1luvu: za obroże przeciwkleszczowe Bayer Foresto dla dwóch piesków stamtąd. Przyszły wczoraj i zawiozę wkrótce.
Kochani,jeśli ktoś ma karmę dla psów małych ras (drobne granulki lub puszki),jakąś wartościową w składzie bardzo proszę podzielcie się z tymi psami :201494 Może czyjś piesek czegoś już nie chce jeść,stoi otwarte opakowanie- przekażcie psom od bezdomnych z wysypiska . Tam są też 3 koty...
Ps.Wcześniej kupiłam nowe obroże skórzane,dałam,prosiłam,by dorobili dodatkowe dziurki,bo były za luźne ,ale i tego nie zrobiono :strach: Wczoraj sunia przyjechała z obrożą luźną jak korale.Jakaś fundacja przyjechała na wysypisko w lutym (ktoś zawiadomił),dała preparat na pchły (była wzmianka w książeczce zdrowia,którą ja psom założyłam),mieli wrócić i ostrzyc psy. Wiedzieli,że suka nie wysterylizowana. Do dziś się nie pojawili. Tak pracują fundacje.
Ponad 30 głodnych kotów w Trzebiatowie i jeden ponad 80-letni staruszek karmiciel. Pomóż je nakarmić https://zrzutka.pl/w9grmw

Obrazek

tabo10

Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia]