Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sty 27, 2019 13:03 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Madie pisze:Wiadomo jakie psy? Wiek? Płeć? Skoro nowe to pewnie nie :(

Kundelki,dwa mieszańce jakby pudla i mały mieszaniec niewiadomoczego . 2 z nich (pudlowate)mają skorupę zamiast sierści,bo trzeba je strzyc,a za co? Dwa psy i sunia.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sty 27, 2019 20:17 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

a jakie do ludzi? ufne w miarę?
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 21:03 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Do chlorów tak. Do mnie była ufna tylko Zuzia :cry: Tamte się boją. Sunia pudlowata potrafi złapać zębami.Kocha tylko swoją pańcię-chlorkę.
Marzę o tym, by dwa pudlowate ostrzyc i wykąpać. Pytałam już w lecznicy na gminę,na Paluchu. Nigdzie nie chcą. A nie mam kasy na fryzjera. I szkoda jak nie ma na jedzenie.
Może ktoś z forum by umiał?
Korci mnie,by je odebrać interwencyjnie albo po prostu dać do schronu...ale chlory nie chcą .Kiedyś zabrałam łącznie 5 psów stamtąd. Sprowadzili nowe. Ręce opadają.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sty 27, 2019 21:16 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Tabo, opłacę kąpiel, strzyżenie i obroże foresto dla całej 3 jeśli logistycznie ogarniemy. Rozumiem ze bardziej wiosną bo teraz pozbywanie się owłosienia jest chyba nie na miejscu? Daj znać
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie sty 27, 2019 21:24 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Naprawdę mogłabyś takie spa im podarować :1luvu: :201494 trzeciego nie trzeba strzyc. On ma sierść jak mój pies.Ale na pudlach,szczególnie tym jednym skorupa syfu :strach: Tylko trzeba by na strzyżenie 2 chlory zabrać,bo nas psy podziabią :? A chlory rzadko trzeźwe. Jaki punkt przyjmie taką bombę biologiczną :roll: :strach:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 26, 2019 19:30 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Dziś byłam z wizytą u Misi :D Jest gruba jak beka :strach: I ma się świetnie. Wcale nie widać,że jest dodatnia. I dzięki Bogu i tak trzymać :ok:

Obrazek

Nie mogła się doczekać prezentu jaki przyniosłam,czyli nowej wędki. Musiałam wstać od kawki i ciasteczka przy stole i zająć się kotą.
Obrazek

No i zaczęło się szaleństwo :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 26, 2019 19:40 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

A tu nowy parapetnik jaki przyniosłam. Od razu się spodobał i było ugniatanie łapkami :smokin:

Obrazek

Obrazek

Misia jest szczęśliwa ze swoim Pańciem,który szaleje na jej punkcie. Już śpi z Nim w łóżku,ku Jego absolutnej radości. I daje Mu buziaka :D
Misia ma zapas Purizonu i rękawiczkę-łapkę do wyczesywania,więc wreszcie nie było kołtuna :twisted: . Obcięłam tylko pazurki i wyczyściłam uszki.
Misia jest czyściochą,je tylko z umytych naczyń ,a kuwetka lśni i w domu nie czuć kotem,mimo,że Pan jest starszy i w maju skończy 90lat!
Oby żył jak najdłużej :201494
Bardzo lubię te nasze spotkania przy kawce,a nawet naleweczce :wink: I zanim wyjdę już słyszę :"To kiedy Pani nas znów odwiedzi? (może w maju na urodziny -odpowiadam nieśmiało) Co ??? Dopiero ???"
Faaajni są :)
Miśka jest szczęściarą.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Wto lut 26, 2019 20:49 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

No beka, fakt :mrgreen:
I ma takie małe stópki w porównaniu do reszty :ryk:
Takie zdjęcia i wiadomości bardzo cieszą. Zdrowia dla Pana! :201494

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2391
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro lut 27, 2019 0:38 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Ja też życzę zdrowia i dobrej kondycji Panu Opiekunowi Miśki :ok:
Wzruszająca ta przyjaźń starszego pana i starszej kotki.

Arcana

 
Posty: 5668
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Śro lut 27, 2019 12:11 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Oczy mi sie zaszklily ze wzruszenia. Zdrowia dla wspanialego staruszka i kochanej kotuni <3 <3 :201461
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

Post » Pon kwi 22, 2019 19:26 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Mea przesyła życzenia wielkanocne i zdjęcie,które może pretendować do zdjęcia roku :ok:
Kotka,która waliła łapką bez ostrzeżenia w twarz człowieka,teraz liże malucha po rączce :1luvu:
Oczywiście taka sielanka nie trwa wiecznie :twisted: ,ale i tak mnie zaskakuje,bo wcześniej sama z własnej woli nie oddałabym jej do dziecka.
Także pozytywnie mnie zaskakuje.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon kwi 22, 2019 19:30 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Fajne wieści. :kotek:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14195
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Pon kwi 22, 2019 20:00 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

I jeszcze Panowie-Sushi i Miso :D

Obrazek

Miso jest czyściochem i potrafi bardzo troskliwie myć włosy ukochanej Pańci i Pańcia :1luvu:
Obrazek

Sushi baaardzo ściemniał,ale lazur oczu pozostał powalający :love:
Obrazek

A ich Pańcia ukończyła ostatnio kurs pierwszej pomoc kotom :ok: Wstyd przyznać,ale pewnie niewiele osób z miau taki ma :? ja nie mam :oops:
Obrazek
Tacy oto mądrzy i kochający rodzice trafili się tym "moim" kotom.

Jestem dumna i szczęśliwa :smokin:

A w ogóle to dostałam tysiąc nowych zdjęć chłopców i najchętniej bym pokazała wszystkie,ale nie da rady. Więc wybrałam ociupinkę.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 04, 2019 18:36 Re: Misia Fiv+ ZDROWE dzieci. Sunia Zuzia odeszła tragicznie

Dzwoniłam dziś do bezdomnych z wysypiska. Ukradli im jednego psa spod Biedry.
Pierwszy raz ucieszyłam się z takiej wiadomości. Pies był jednym,wielkim ,śmierdzącym chodzącym dredem. Mam nadzieję,że ktokolwiek go ukradł spod sklepu ogoli go i zadba o niego.
Zostały im 2 psy i 3 koty.
Dwoje bezdomnych ze względów zdrowotnych wylądowało w ośrodku. Dwa chlory nadal na wysypisku. Bez pracy. Puszek tylko tyle,co da gmina. Jakaś fundaca niby miała zabrać psy do strzyżenia.Na gadaniu się skończyło,póki co.
Oby suka nie zaszła w ciążę. Jak była Pani Chlorka,byłyśmy umówione,że zadzwoni jak tylko suka dostanie cieczkę. Teraz nikt tego nie przypilnuje.A Pani Chlorka przestała chodzić(skutki wódy) i zabrali ją stamtąd.
Że też ja zawsze mam takie wyborne znajomości :twisted:

Madie,czy Twoja oferta nadal aktualna?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob maja 04, 2019 20:03 Re: MisiaFiv+ZDROWE dzieci.Zuzia odeszła[*]jednego psa ukrad

jak najbardziej
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jacek1982 i 242 gości