Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob gru 23, 2017 13:48 Re: Misia Fiv+ i jej zdrowe dzieci- minął rok:)

Wszystkiego najlepszego Misiu :201461 :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie gru 31, 2017 12:42 Re: Misia Fiv+ i jej zdrowe dzieci- minął rok:)

Wczoraj z życzeniami noworocznymi zadzwonił starszy Pan Misi. A to ja powinnam pierwsza :oops:
Jakiś idiota odpalił petardę pod ich balkonem 2dni temu.Misia szalała ze strachu. Robiła kupę za kupą na przedpokoju. Nigdy tego normalnie nie robi.Jest b.czysta ,załatwia się tylko do kuwetki. Potem wlazła w rury w łazience i podrapała do krwi Pana,który ją stamtąd w szoku wyciągał.Pan bardzo się bał,że ona mu umrze po tym wszystkim :(
Poleciłam otworzyć jej szafę w przedpokoju,żeby się tam schować. Ma też zasłonić okna,by nie było widać rozbłysku petard.Mieszkają 2 przystanki od Bankowego,więc dziś tam będzie niezły Armagedon. I ma nie dawać mleka Misi,by nie prowokować kup.Ale wątpię czy mnie posłucha :twisted: ,bo "to Jego ukochana koteczka,ona tak lubi mleczko. A zabrudzenie kupą? Ona może robić co chce." No i jakie ja mam aegumenty? :twisted: Kocham tego starszego Pana za to jak kocha tą kotkę. Ma prawie 90lat i sprząta po niej jak trzeba bez wahania. To dopiero jest prawdziwa miłość :wink: :1luvu:
Martwię się o nich w ten wieczór. Diabli by wzięli te cholerne petardy i tych skrajnych egoistów myślących tylko o własnej rozrywce,nie o cierpieniu i ogromnym stresie zwierząt.
Nie mówiąc o tym ile kasy leci z dymem w kilka sekund. Czasem i stówa albo lepiej.A ile puszek można by za to kupić bezdomnym kotom i psom !!!!

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 04, 2018 18:20 Re: Misia Fiv+ i jej zdrowe dzieci- minął rok:)

Syjamek Sushi i bengalek Miso mieli ponawiane testy FIV/FELV. Oba u obu wyszły UJEMNE :201494 :piwa: :dance: :dance2: :201437 :201439
To bardzo ważna informacja ,zwłaszcza że ich mama jest FIV+. Testowana ponownie też wyszła dodatnio.
To mega ważna informacja.
Kotka będąca nosicielką wirusa może urodzić i WYCHOWAĆ zdrowe dzieci. Ona im sama odgryzała pępowinę i bardzo długo je karmiła. Do 7-8tyg. życia praktycznie nic innego oprócz jej cyca nie ssały,bo żyły na działkach z bezdomnymi. Nikt ich nie odstawiał wcześniej,z uwagi na dodatnią mamę. Nikt nie wiedział,że jest dodatnia.
Bardzo się cieszę,że wcześniej nikt tego nie odkrył,nie przetestował kotki,bo na 100% ślepy miot dodatniej kotki byłby uśpiony.

Obrazek Obrazek

A to bohaterowie wątku :D

Obrazek

I te cuuudne oczy :1luvu:

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 04, 2018 18:22 Re: Misia Fiv+ i jej zdrowe dzieci- minął rok:)

Obrazek

I równie cudny Miso :)
Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 05, 2018 10:39 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Wspaniała wiadomość. Cieszę się z Tobą i Opiekunami.
Chłopaki piękne i na szczęście nieobciążone wirusami :ok:

Arcana

 
Posty: 5667
Od: Nie lip 17, 2005 13:59
Lokalizacja: Warszawa


Adopcje: 14 >>

Post » Pon lut 05, 2018 12:43 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Oj tak,cieszę się.
Zwłaszcza jak sobie przypomnę jakie miałam nerwy,kiedy rozważałam jak by delikatnie powiedzieć Ms_F ,że mama chłopców dodatnia :strach: ,a oni testowani tylko raz :strach:.Byli za malutcy na ponowne testy,a w drugim teście mogli teoretycznie wyjść dodatnio.Jak tu powiedzieć prawdę (bo jestem zwolennikiem mówienia adoptującym wszystkiego szczerze,zwłaszcza na temat zdrowia kota),a jednocześnie nie przestraszyć,nie zniechęcić,nie stracić domku. To była katorga :201416
Zalewały mnie siódme poty,choć starałam się robić dobrą minę do złej gry. A Ms_F łagodnie przyjmowała niewiadomą,za co jestem Jej dozgonnie wdzięczna :201494
Ale biedna przyznała,że jak już dostała wynik drugiego testu ,to się sama rozpłakała. Kocham Ją :1luvu:
Całości dołożył Sushi,który walczył jak lew,gryzł personel :strach: ,krzyczał i się wyrywał.Bronił swojej kropelki krwi jak niepodległości.Miso też.Aż go pacykowali w kaftanie iniekcyjnym.
Aż Ms_F jak każdą kochającą mamcię,musieli wyprosić z gabinetu,by synowie opanowani zostali :strach:
Rozumiem te nerwy,współczuję i tulę gorąco do serca :201481

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 05, 2018 14:45 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Tak sobie pacze i pacze i porównuję.Na tych zdjęciach duży syjamek nic a nic się nie zmienił,wciąż jest taki jak w kocięctwie.
Jak MÓJ mały Sushi.
Uwielbiam to zdjęcie z czasów jak był maleńki :D
Obrazek

i teraz dorosły syyyyjam :mrgreen:
Obrazek

Te ujęcia prawie identyczne,mimo,że zdjęcie Ms_F musiałam przekręcać,bo Sushi leży przy klawiaturze :mrgreen:
Ten sam wzrok,to samo spojrzenie. Ale to już nie MÓJ Sushi.

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie lut 11, 2018 18:38 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Dzisiejsza Misia i jej ukochany Pan :)
Misia uwielbia swoje nowe legowisko.
Obrazek

Przychodzi na głaski,a jak za dużo jej,to delikatnie przytrzyma ząbkami,że ma dość :twisted: Zupełnie jak moja żona-śmieje się Pan :wink:
Obrazek

Byłam na zaproszenie z wizytą. To nie jest kotka,mówi Pan.To PANI kotka :D Od jakiegoś czasu Misia przychodzi pospać w łóżku z Panem.Pan się baaardzo cieszy :1luvu:
A to mnie dziś najbardziej wzruszyło.Zaniosłam kiedyś wywołane zdjęcie Misi,a dziś znalazłam je pięknie oprawione w rameczce :ok:
Taki słodki widok,że sfotografowałam sobie.

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Pon lut 12, 2018 10:52 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Cudownie :)
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Pon lut 12, 2018 10:57 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Misiuniu żyj długo, zdrowo i szczęśliwie ze swoim wspaniałym Opiekunem :1luvu: :201461 :201461 :1luvu:
Obrazek

MAU

 
Posty: 2620
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Śro mar 21, 2018 17:43 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea,Sushi i Miso testy UJEM

Misia ma się dobrze. Oprócz kołtuna w wiadomym miejscu,który znów miałam okazję wyciąć :twisted: . Pan Misi nakarmi,pobawi,wygłaszcze,zmieni kuwetkę ,ale czesania nie ogarnia. I najnowszy hit :Misia coraz częściej przychodzi spać do łóżka,z czego Pan się ogromnie cieszy. Czasem Go dziabnie,a potem liże:) Jak to kobieta-kwituje Pan :wink: Ma apetyt.W pon.byłam i podałam tabletkę na odrobaczenie. Znów pogadaliśmy miło i serdecznie.Zdjęć nie ma ,bo wciąż byłyby takie same :mrgreen:

Dziękuję pięknie :1luvu: Darczyńcy z Łodzi :1luvu: za przedświąteczne wsparcie Misi


I kolejna wiadomość Mea,córcia Misi przygotowuje się na wielką rewolucję. Jeszcze sobie nie uświadamia ,że już tuli się do nowego Członka Rodzinki,który pojawi się wkrótce na świecie :1luvu: Mam nadzieję,że przyjmie Go z godnością,a miejsca w sercu Pańci starczy dla wszystkich. W każdym bądź razie gratulacje!

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Śro mar 21, 2018 19:31 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea szykuje się na rewolucj

Piękne zdjęcie! :1luvu:

waanka

Avatar użytkownika
 
Posty: 2389
Od: Czw paź 30, 2014 20:36
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro mar 21, 2018 20:52 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea szykuje się na rewolucj

To prawda, piękne. :love:
Obrazek

mimbla64

Avatar użytkownika
 
Posty: 14168
Od: Pon lis 12, 2007 9:29
Lokalizacja: Warszawa Wola

Post » Czw mar 22, 2018 11:49 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea szykuje się na rewolucj

Super :) Wszystkiego dobrego!
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84439
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Sob mar 24, 2018 16:57 Re: Misia Fiv+ ma ZDROWE dzieci- Mea szykuje się na rewolucj

Wzruszajaca ta fotka koteczki na brzuszku Panci <3 Pewnie czuje tam nowe zycie :201461
Ronda 25.04.2014[*]
Cindy 21.08.2018[*]
Kota nie powinno sie kupowac, bo kot to przyjaciel.
Przyjaciol sie nie kupuje.
Bleise Pascal




Obrazek.

_________________
Obrazek.

Cindy

Avatar użytkownika
 
Posty: 4796
Od: Śro lut 11, 2009 13:23
Lokalizacja: Gdynia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 82 gości