Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 01, 2021 13:39 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Szczęśliwego Nowego Roku :)
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Pt sty 01, 2021 20:09 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Najlepszego w Nowym Roku!
Wątek jest potrzebny, ku pokrzepieniu serc <3
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

Post » Pt sty 01, 2021 20:49 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Nad zamykaniem zastanowię się zatem :smokin: Owszem jest ku pokrzepieniu serc,tylko kto pokrzepi moje :?: :| :wink:

A póki co pokażę Misię-główną królową wątku. Zdjęcie z dziś. Byłam obciąć pazurki. Jak weszłam oboje z Pańciem słuchali koncertu noworocznego z Wiednia :mrgreen: Ma się dobrze,jest gruba jak beka i chyba szczęśliwa :1luvu: .
Nie jest to moja najlepsza adopcja,bo adoptująca ni w ząb nie wywiązuje się z umowy :| . Nie pisałam się na doglądanie kota w nieskończoność,a tak niestety jest. Pan Misi to staruszek,dziarski,ale nie pójdzie do weta ,nie obetnie pazurków. To wszystko robię ja. Miała robić córka,na którą teoretycznie jest umowa i takie były ustalenia. Wiedziała też ,że kot dodatni i będzie wymagał opieki weta (dzięki Bogu kot z FIV+ wciąż bezobjawowy :201494 -błagam niech tak zostanie!) . Jednak gdy był potrzebny zabieg usunięcia ząbków,wiozłam ja i połowę płaciłam ja. Jak nie bywałam kilka mcy,to zastałam Misię z wrośniętym w poduszkę pazurkiem(jaki to byl ból,szkoda gadać) i to ja wiozłam do weta,bo sama nie dałam rady wyciąć.
Cóż ,sprawa jest trudna,bo kotka ma tam dobrze,spokój i opiekę (micha+kuweta),spanie w łóżku i bezgraniczną miłość staruszka. Jest królową ,śpi w pościeli i Pan kocha ją nad życie,bo ona też jest całym jego światem i towarzyszką samotnej starości,ale... Gdybym wiedziała,że pani weźme kotka dla starego ojca i to będzie koniec jej zaangażowania w kota,dziś nie zgodziłabym się na taki układ. I na przyszłość na to już nigdy nie pójdę. Choć kotka żyje już trzeci rok (dokładnie 3,5r.,bo od czerwca 2017r.) w dobrych warunkach i spokoju,a mogła przecież wrócić na wysypisko do bezdomnych i pewnie już by nie żyła...No cóż ,to takie trudne dylematy.

Ważne,że Misia nic sobie z tego wszystkiego nie robi i ma się jak pączek w maśle :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I jeszcze smutna wiadomość.Warbudka,czyli Bunia,z wątku o kocich seniorach spod budki strażniczej ma nowotwór wątroby :cry: Dostałam tą informację w połowie grudnia. Rozpacz. Kotka stareńka już,ale wciąż by się więcej chciało. Jesteśmy zachłanni na życie. A to moja wielka miłość. Wycierpiała się na ulicy w pobliżu cementowni ,gdzie z Warbudkiem koczowali sporo.Chemia,pył betonowy,syf. Pewnie wszystko nie było obojętne dla organizmu. Jest b.słabiutka,waży 3kg,a dobiegała prawie 6 kiedyś:( Serce pęka. Jest leczona paliatywnie,od jakiegoś czasu właściwie,bo poprzedni wet ciągnął kasę,wpadał na domowe wizyty i nic sensownego nie było w leczeniu.

Obrazek

Za to Warbudek (Bartuś) ma się świetnie. Dzwonił w Wigilię z życzeniami i "pogadał" :wink:

Dobrego,zdrowego Roku 2021 dla Was :balony: :birthday: :balony:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob sty 02, 2021 8:20 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Dla Ciebie i kotków też serdeczne życzenia dobrego, spokojnego Nowego Roku! :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob sty 02, 2021 19:26 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

A tutaj białaczkowy kocurek z Mrzeżyna,którego wypatrzyłam na wakacjach i z gusiek1 pociągiem wraz z innymi kotami przywiozłyśmy do Wwy :)
Pod koniec ubiegłego roku (październik) minęły trzy lata w DS :1luvu: .
Ma się dobrze,choć wyszły jakieś problemy z serduszkiem,ale jest na lekach i stabilny.Białaczka nie daje oznak i nech tak trwa :201494
Na ulicy kot z białaczką już by nie istniał zapewne...

Obrazek

Obrazek

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie sty 03, 2021 2:30 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Uratowałyście mu życie! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 06, 2021 15:15 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- MM,Zając i Meliska pozdro:)

Wczoraj dostałam telefon,że Fibo -czarny białaczkowiec zabrany przeze mnie znad morza w Mrzeżynie odszedł we śnie 26.09.21. Pani mocno płakała i od ponad miesiąca zbierała się,by mnie poinformować...Ze dwa lata temu wykryto u niego dodatkowo kardiomiopatię:( Ale przeżył 4 lata w kochającym domku,ciepełku i z pełną miseczką. Pani nie przestraszyła się jego FELV+ i trafiła na mądrą wetkę,która nie zniechęciła do tej adopcji.
Fibo zasnął wieczorkiem na swoim posłanku i rano nie wstał już na śniadanko...
Śpij spokojnie mądry,stateczny,kochany kocurku [*]
Do zobaczenia!

Obrazek

https://naforum.zapodaj.net/a4fbb706e664.jpg.html

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Sob lis 06, 2021 16:24 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[

Fibo[*][*][*]
Dobrze, że miał przez 4 lata prawdziwy, kochający dom!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59707
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob lis 06, 2021 19:58 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[

Śpij spokojnie Fibusiu [*]..................
Obrazek

MAU

 
Posty: 2621
Od: Śro paź 24, 2012 11:45

Post » Sob lis 06, 2021 20:49 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[

Przytulam mocno.
Wielkie współczucie dla Rodziny futerka.
Proszę przekaż, że są wspaniali i dzięki nim kot miał cudne życie. Bezpieczne, pełne troski i miłości. Są najlepsi.
Ciebie też przytulam. To także Twoja strata.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon lis 08, 2021 0:37 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[

:(
Obrazek*Obrazek*Obrazek*

Stomachari

 
Posty: 10637
Od: Sob kwi 16, 2016 21:29
Lokalizacja: Nieopodal Sochaczewa.

Post » Sob lis 27, 2021 15:04 Re: Misia Fiv+ZDROWE dzieci- białaczkowy kocurek z Mrzeżyna[

(*)(*)(*)
https://zrzutka.pl/bpfeke dla wojowniczki Fisi walczącej z FIP

kwiryna

Avatar użytkownika
 
Posty: 4234
Od: Sob lip 23, 2016 9:36
Lokalizacja: Warszawa mokotów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, skaz i 236 gości